Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

GoGUt

cum de am murit aici ?

Recommended Posts

gunit asta are si arc frate :dontknow:

@eu zic asa: inainte sa te omoare,a apasat butonul ala de LAG de langa PC,ca sa poate face ce vrea si sa se dea vina pe lag. Bineinteles,dupa ce a facut lag , a facut cateva manevre + ceva vodoo ca e greu sa omori pe cineva cu 700 hp si s-a intamplat minunatia de o ai tu in poza. E ceva normal ca a fugit de la locul faptei,nu?

Link to comment
Share on other sites

lag putea sa aiba chiar el...de a murit tocmai acolo..se mai intampla chesti de genu la cs-uri...mergi si pur si simplu mori...nefiind cineva langa tine :)

dar na...vb lui dantic... a apasat Gunit pe butonul de lag :))

Link to comment
Share on other sites

Nu e nici lag, nici bug. :)

Daca el foloseste in combo skill de arma si daca combo ii reuseste perfect..te arunca la o distanta foarte mare..

Un mic exemplu: http://s1059.photobucket.com/albums/t429/anohoolic/?action=view&current=capture-1avi_Screen_Stream.mp4

Doar ca aici era in duel..

Eu folosesc cyclone ..

Salut.

supozitorule , ceea ce arati u acolo este un duel , stim si noi cum se face un duel , cum se face un combo si altele.

Video nu are nicio treaba cu ceea ce avem noi aici.

Cat despre Gunit nu il acuza nimeni de nimic , cel putin eu NU. Asa cum le-am zis si celor din joc astea sunt tampenile voastre.

ps: e posibil de la skill sa fie , am exersat cu bk-ul meu pe elfa si am observat. -_-

Link to comment
Share on other sites

Acelasi bug vechi de ani buni in care distanta intre doua caractere nu e cea ce pare la fiecare din ei. Din cauza asta a fost modificata si regula de preluare unde se cer doua coordonate diferite.

Link to comment
Share on other sites

' date='21 March 2012 - 23:56' timestamp='1332366989' post='6286447']

Nu e nici lag, nici bug. :)

Daca el foloseste in combo skill de arma si daca combo ii reuseste perfect..te arunca la o distanta foarte mare..

Un mic exemplu: http://s1059.photobucket.com/albums/t429/anohoolic/?action=view&current=capture-1avi_Screen_Stream.mp4

Doar ca aici era in duel..

Eu folosesc cyclone ..

Salut.

supozitorule , ceea ce arati u acolo este un duel , stim si noi cum se face un duel , cum se face un combo si altele.

Video nu are nicio treaba cu ceea ce avem noi aici.

Cat despre Gunit nu il acuza nimeni de nimic , cel putin eu NU. Asa cum le-am zis si celor din joc astea sunt tampenile voastre.

ps: e posibil de la skill sa fie , am exersat cu bk-ul meu pe elfa si am observat. -_-

Pentru acel cuvant, cer warn.. pentru flame si jigniri.

Unii dintre voi jucati de prea mult timp MU, si tot nestiutori sunteti, da am facut o comparatie un pic anormala cu video ala, dar am precizat clar, din cauza skilului de arma te arunca la o distanta foarte mare..

P.s Singura care se baga in seama, esti tu, te-ai intrebat ca multi altii, cum a ajuns la distanta ai, eu mi-am spus parerea, ca restul.. Te rog frumos cautati de treaba cu altcinvea, nu vreau sa te vad plangand la banati, pentru atitudinea de ieri din joc. Salutare si sanatate.

E un nou concept sa fi domnisora in romania, gandirea si comportamentu` de cort isi pune amprenta pe miss-urile bucurestilor.. -_-

Link to comment
Share on other sites

Guest SouthBoy_Lucyo

gunit asta are si arc frate :dontknow:

@eu zic asa: inainte sa te omoare,a apasat butonul ala de LAG de langa PC,

Butonul de LAG :rofl2: :rofl2:

' date='21 March 2012 - 23:56' timestamp='1332366989' post='6286447']

Nu e nici lag, nici bug. :)

Daca el foloseste in combo skill de arma si daca combo ii reuseste perfect..te arunca la o distanta foarte mare..

Un mic exemplu: http://s1059.photobucket.com/albums/t429/anohoolic/?action=view&current=capture-1avi_Screen_Stream.mp4

Doar ca aici era in duel..

Eu folosesc cyclone ..

Salut.

supozitorule , ceea ce arati u acolo este un duel , stim si noi cum se face un duel , cum se face un combo si altele.

Video nu are nicio treaba cu ceea ce avem noi aici.

Cat despre Gunit nu il acuza nimeni de nimic , cel putin eu NU. Asa cum le-am zis si celor din joc astea sunt tampenile voastre.

ps: e posibil de la skill sa fie , am exersat cu bk-ul meu pe elfa si am observat. -_-

Pentru acel cuvant, cer warn.. pentru flame si jigniri.

Unii dintre voi jucati de prea mult timp MU, si tot nestiutori sunteti, da am facut o comparatie un pic anormala cu video ala, dar am precizat clar, din cauza skilului de arma te arunca la o distanta foarte mare..

P.s Singura care se baga in seama, esti tu, te-ai intrebat ca multi altii, cum a ajuns la distanta ai, eu mi-am spus parerea, ca restul.. Te rog frumos cautati de treaba cu altcinvea, nu vreau sa te vad plangand la banati, pentru atiutinea de ieri din joc. Salutare si sanatate.

Really now? Atat de ofensata te simti de un supozitor? Poate era folosit intr-un sens bun, discutia era constipata si ai venit tu in ajutor, nu?

Anyway...din ce vad tu te apuci sa jignesti "gandirea si comportamentu` de cort". Nu toti au gandire de cabana si comportament de garsoniera...in bloc...de caramida.

Link to comment
Share on other sites

Ma simt offensata, da, ca user al acestui forum, am dreptul la o parere, mai ales ca acesta parerea a fost relvanta. vis-a-vis, "tu ai intrebat ceva, eu ti-am raspuns". Ce relevanta avea postul anterior cu jignirile si flame-ul? Chiar n-aveti pic de rusine?

Si da, astfel de vorbe te duc cu gandul, ca este comportament si limbaj imprumutat de la ciocolatii nostri.... dragi.

Repede insinuati, ca a mai gasit Gunit un bug.. lol =))

P.s Nu uita ca functia ta, nu este valabila numai pe sectiunea pe care o conduci, asa ca nu ma impresioneaza foarte tare bannerul de sub nick, poate te alegi si tu cu un warn pentru OT.. daca tot e sa fim regulamentari, hai sa fim pana la cap`. ;)

Noapte buna...

Link to comment
Share on other sites

' date='21 March 2012 - 23:56' timestamp='1332366989' post='6286447']

Nu e nici lag, nici bug. :)

Daca el foloseste in combo skill de arma si daca combo ii reuseste perfect..te arunca la o distanta foarte mare..

Un mic exemplu: http://s1059.photobucket.com/albums/t429/anohoolic/?action=view&current=capture-1avi_Screen_Stream.mp4

Doar ca aici era in duel..

Eu folosesc cyclone ..

Salut.

supozitorule , ceea ce arati u acolo este un duel , stim si noi cum se face un duel , cum se face un combo si altele.

Video nu are nicio treaba cu ceea ce avem noi aici.

Cat despre Gunit nu il acuza nimeni de nimic , cel putin eu NU. Asa cum le-am zis si celor din joc astea sunt tampenile voastre.

ps: e posibil de la skill sa fie , am exersat cu bk-ul meu pe elfa si am observat. -_-

Pentru acel cuvant, cer warn.. pentru flame si jigniri.

Unii dintre voi jucati de prea mult timp MU, si tot nestiutori sunteti, da am facut o comparatie un pic anormala cu video ala, dar am precizat clar, din cauza skilului de arma te arunca la o distanta foarte mare..

P.s Singura care se baga in seama, esti tu, te-ai intrebat ca multi altii, cum a ajuns la distanta ai, eu mi-am spus parerea, ca restul.. Te rog frumos cautati de treaba cu altcinvea, nu vreau sa te vad plangand la banati, pentru atitudinea de ieri din joc. Salutare si sanatate.

E un nou concept sa fi domnisora in romania, gandirea si comportamentu` de cort isi pune amprenta pe miss-urile bucurestilor.. -_-

Eu vad ca singura care jigneste esti tu. O persoana ca tine nu poate judeca alte persoane.

p.s: daca ai nevoie de o punga noua nu este nevoie de tipi pe aici,cere si ti se va da.

EDIT: Tu vorbesti de functie de moderator? Taja si posturile ei iti spun ceva?

Parerea ta nu a fost "relvanta" , daca tu numesti acel video "relvant" eu sunt popa.

Intrebare: De unde ai dedus tu ca noi am scris/zis de Gunit ca a descoperit un nou BUG?

Link to comment
Share on other sites

Guest SouthBoy_Lucyo

Ma simt offensata, da, ca user al acestui forum, am dreptul la o parere, mai ales ca acesta parerea a fost relvanta. vis-a-vis, "tu ai intrebat ceva, eu ti-am raspuns". Ce relevanta avea postul anterior cu jignirile si flame-ul? Chiar n-aveti pic de rusine?

Dintre toti userii acestui forum tocmai tu te simti ofensata...of of of. Relevanta postului era sa iti arate ca s-a pus un anume subiect in discutie iar tu vi sa ne "elucidezi" cu un exemplu total rupt de sirul evenimentelor in cauza.

Si da, astfel de vorbe te duc cu gandul, ca este comportament si limbaj imprumutat de la ciocolatii nostri.... dragi.

Din doua posturi deja ai prezentat mai multe jigniri decat a folosit ea prin folosirea termenului de supozitor. Sincer acum, la tine persoanele de etnie rroma (ciocolati cum rasist ii numesti tu) folosesc termeni precum supozitor?

Repede insinuati, ca a mai gasit Gunit un bug.. lol =))

Mmmm, unde a insinuat? Repede ai citit incat ai incurcat gandurile... "lol"

P.s Nu uita ca functia ta, nu este valabila numai pe sectiunea pe care o conduci, asa ca nu ma impresioneaza foarte tare bannerul de sub nick, poate te alegi si tu cu un warn pentru OT.. daca tot e sa fim regulamentari, hai sa fim pana la cap`. ;)

Noapte buna...

Aici iti dai singura cap in cap vorbele. Da, functia mea nu este valabila doar la sectiunea la care am drepturi de moderator (nu o conduc app) si tocmai de aceea consider de cuviinta sa intervin acolo unde este nevoie, asa cum am facut si aici. Warn pentru OT? Adica daca sunt OT iau warn? Ok. Dormi in pace acum.

Link to comment
Share on other sites

A dat in tine cu skill de la morning star, skill care la fel ca toma si double axe are cel mai mare range si te arunca cel mai departe.

PS. daca dadea combo sau cu skill-ul cyclone era aproape imposibil sa il arunce la o distanta atat de mare incat sa nu ii mai apara in ecran.

Link to comment
Share on other sites

A dat in tine cu skill de la morning star, skill care la fel ca toma si double axe are cel mai mare range si te arunca cel mai departe.

PS. daca dadea combo sau cu skill-ul cyclone era aproape imposibil sa il arunce la o distanta atat de mare incat sa nu ii mai apara in ecran.

Cea mai probabila explicatie.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...