Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Anian

regula de KS pe spot/tarc

Recommended Posts

Lasa`mi te rog dreptul la replica si hai sa fim fair play nu inchide topicul in nas .

Pe tarcu meu domnu Click ma posteaza , pentru ce ? chiar sunt chior ? as dorii sa stiu motivul postarii lui cum ca`i fac eu ks si stationare ... miroase a nefondata de la o posta.

Cer ca altcineva sa sa uite peste http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=437296 .

Regulamentu scrie clar si nu vad nicaieri de cursor si etc , si xtest nu trece cu vederea si imi zici mie ca orice alt player putea fii acolo ca totusi , suntem oameni si se vede ca e mg , acelasi set aceleasi coordonate . Nu jucam popa prostul aici cu mine .

11. KS la unul sau mai multi jucatori dintr-un spot

- Primul avertisment: suspend minim 5 zile

- Al doilea avertisment: suspend minim 10 zile

- Al treilea avertisment: suspend minim 20 de zile

- Al patrulea avertisment : suspend minim 40 de zile

- A cincilea avertisment: suspend minim 80 de zile

- A saselea avertisment: suspend minim 98 de zile

RECLAMATUL INTRA SUB INCIDENTA ACESTEI REGULI DOAR DACA RECLAMANTUL NU SE AFLA IN SAFE-ZONE

KS se pedepseste daca depaseste 2 minute.

Nu este obligatorie atentionarea.

O tin pe a mea pana in panzele albe . Multumesc .

Link to comment
Share on other sites

Mai explic odata. Iti trebuie pointerul pus pe caracter.

Intrebare: De ce trebuie pus pointerul pe caracter?

Raspuns: Pentru a se vede clar si fara nici un dubiu cine face ks.

In cazul tau ai doar intr-o poza pointerul pus pe caracter in care i se vede numele. Cum am spus mai devreme in celelalte doua poate fi orice alt MG, armurile, armele si in sine caracterele nu difera ( aici ma refer la aceiasi clasa de carater ). Tu cum vi cu argumentul ca nu are cine sa fie in cele doua poze decat respectivul asa el sau oricare altul poate sa vina sa sustina ca este vorba despre alt caracter in celelalte doua poze. Ca tu nu vrei sa intelegi asta din dorinta de a-l vedea pe el suspendat este stric problema ta cu care o sa trebuiasca sa te obisnuiesti si sa te conformezi regulilor cerute. Daca am scrie motamo in regulament fiecare chichita s-ar face regulamentul de 2-3 pagini. Imi sustin decizia incontinuare de a nu da suspend.

Cat despre suspendul de nefondata. Nefondata o consider atunci cand un player face o plangere care nu are la baza nici un fel de argument valabil, in cazul lui exista unul dar care este combatut de tine prin poza ta cu spotul, nu poate sa-i ingradeasca nimeni libertatea de a crede ca el a fost primul acolo cand are o poza in care aparent tu nu apari, fiind acoperit de mobi sau decedat, nu cunosc in amanunt motivul pentru care tu nu apari la el in poza si nici nu este relevant atata timp cat nu aduce incontinuare argumente respectivul. In principiu o plangere nu trebuie 100% sa se incheie cu suspend, in principiu trebuie sa mediem conflictul si sa multumim pe toata lumea. In cazul de fata observ ca tu nu esti nemultumit si ti cu dintii ca respectivul sa ia suspend. Te-am rugat sa-mi aduci poze, nu ai adus, castigul de cauza l-ai pierdut. O sa mai las deschis pana iti mai raspunde un alt coleg ca sa fi multumit pe deplin.

Link to comment
Share on other sites

Vorba romanului : te lupti cu morile de vant :|

Acelasi mg cu acelasi set aceleasi coord la 3 min distanta .. sigur era altu . Mda .

"nu poate sa-i ingradeasca nimeni libertatea de a crede ca el a fost primul acolo cand are o poza in care aparent tu nu apari, fiind acoperit de mobi sau decedat"

Pai nici dupa ce a vazut printu meu pe forum na plecat si a dat la ks . Asta ma oftica , incapatzanarea altora si doresc sa ia ss . Ca vezi domne am modificat eu printu la minute .

Astept si alta parere . Mersi .

Link to comment
Share on other sites

Guest Auchan

Vorba romanului : te lupti cu morile de vant :|

Acelasi mg cu acelasi set aceleasi coord la 3 min distanta .. sigur era altu . Mda .

"nu poate sa-i ingradeasca nimeni libertatea de a crede ca el a fost primul acolo cand are o poza in care aparent tu nu apari, fiind acoperit de mobi sau decedat"

Pai nici dupa ce a vazut printu meu pe forum na plecat si a dat la ks . Asta ma oftica , incapatzanarea altora si doresc sa ia ss . Ca vezi domne am modificat eu printu la minute .

Astept si alta parere . Mersi .

ma baiatule , xtest a dat o parere ca ar fi tarcul tau .

printurile ce le facem noi ia ora setata la pc , eu daca ies acum si pun cu 2 min in urma , eu mereu o sa am printuri cu 2 minute inaintea ta .

pana nu verifica -ija- nici macar nu se stie daca ai fost tu primul . :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Vorba romanului : te lupti cu morile de vant :|

Acelasi mg cu acelasi set aceleasi coord la 3 min distanta .. sigur era altu . Mda .

"nu poate sa-i ingradeasca nimeni libertatea de a crede ca el a fost primul acolo cand are o poza in care aparent tu nu apari, fiind acoperit de mobi sau decedat"

Pai nici dupa ce a vazut printu meu pe forum na plecat si a dat la ks . Asta ma oftica , incapatzanarea altora si doresc sa ia ss . Ca vezi domne am modificat eu printu la minute .

Astept si alta parere . Mersi .

ma baiatule , xtest a dat o parere ca ar fi tarcul tau .

printurile ce le facem noi ia ora setata la pc , eu daca ies acum si pun cu 2 min in urma , eu mereu o sa am printuri cu 2 minute inaintea ta .

pana nu verifica -ija- nici macar nu se stie daca ai fost tu primul . :tiphat:

nu ma lua u cu ma baiatule , pune si citeste regulamentu cap coada . cand faci print ora ta trebuia sa fie aceeasi cu ora serverului asa ca taci . comanda este /time

Link to comment
Share on other sites

Guest ~Teen~

vezi ca tu nu stii regulamentul , scrie clar ca trebuie pointerul pus pe caracter in momentul fiecarui print . cate cazuri de preluari neacceptate vrei sa iti aduc ptr ca la 1 intrebare nu a pus pointerul pe caracter?

nu tre sa fii trist ca ai pierdut spotul oricum , cat ai stat? 2 ore?

ar fii trebuit sa tii se dea o vanatoare tie , ce ti-a zis click ? retrageti fiecare si ramai cu tarkul nu? ce ai raspuns tu + ca ti-a lasat oricum tarku si a iesit .

nici in printul tau mobii sunt exact unde a aparut el pe spot dar in printul lui tu cam lipsesti de la coordonatele din printul tau.

e greu sa citesti atent regulamentul unde scrie clar POINTERUL PE CARACTER IN MOMENTUL PRINTULUI. si va mai dati batmani toti ,

inteleg ca frustrarea e mare ca l-ai pierdut imediat dupa oricum dar regulamentul e regulament. o zii buna :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Guest Auchan

Vorba romanului : te lupti cu morile de vant :|

Acelasi mg cu acelasi set aceleasi coord la 3 min distanta .. sigur era altu . Mda .

"nu poate sa-i ingradeasca nimeni libertatea de a crede ca el a fost primul acolo cand are o poza in care aparent tu nu apari, fiind acoperit de mobi sau decedat"

Pai nici dupa ce a vazut printu meu pe forum na plecat si a dat la ks . Asta ma oftica , incapatzanarea altora si doresc sa ia ss . Ca vezi domne am modificat eu printu la minute .

Astept si alta parere . Mersi .

ma baiatule , xtest a dat o parere ca ar fi tarcul tau .

printurile ce le facem noi ia ora setata la pc , eu daca ies acum si pun cu 2 min in urma , eu mereu o sa am printuri cu 2 minute inaintea ta .

pana nu verifica -ija- nici macar nu se stie daca ai fost tu primul . :tiphat:

nu ma lua u cu ma baiatule , pune si citeste regulamentu cap coada . cand faci print ora ta trebuia sa fie aceeasi cu ora serverului asa ca taci . comanda este /time

=)))) ma faci sa lesin de ras =))))))) pai si unde e comanda /time la tine in print ?? =))))))))))

eu de exemplu te banui pe tine ca ai ceasul cu 1 min in urma setat de tine intentionat =))) :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Vorba romanului : te lupti cu morile de vant :|

Acelasi mg cu acelasi set aceleasi coord la 3 min distanta .. sigur era altu . Mda .

"nu poate sa-i ingradeasca nimeni libertatea de a crede ca el a fost primul acolo cand are o poza in care aparent tu nu apari, fiind acoperit de mobi sau decedat"

Pai nici dupa ce a vazut printu meu pe forum na plecat si a dat la ks . Asta ma oftica , incapatzanarea altora si doresc sa ia ss . Ca vezi domne am modificat eu printu la minute .

Astept si alta parere . Mersi .

ma baiatule , xtest a dat o parere ca ar fi tarcul tau .

printurile ce le facem noi ia ora setata la pc , eu daca ies acum si pun cu 2 min in urma , eu mereu o sa am printuri cu 2 minute inaintea ta .

pana nu verifica -ija- nici macar nu se stie daca ai fost tu primul . :tiphat:

nu ma lua u cu ma baiatule , pune si citeste regulamentu cap coada . cand faci print ora ta trebuia sa fie aceeasi cu ora serverului asa ca taci . comanda este /time

=)))) ma faci sa lesin de ras =))))))) pai si unde e comanda /time la tine in print ?? =))))))))))

eu de exemplu te banui pe tine ca ai ceasul cu 1 min in urma setat de tine intentionat =))) :tiphat:

hai ca deja aberezi ... expre mi`am setat si ceasu acum ca sa iau eu tzarcu nu ? :)) :clap: hai ca esti comic :))

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...