Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

-RaZoR-

Este ilegal sa intri cu mai multe conturi?

Recommended Posts

Main2.exe e ilegal,nu?

Sa zicem ca eu intru in MU normal,de pe windowsul care-l folosesc zi de zi.Dar in acelasi timp mai rulez si vreo 4 masini virtuale(VMWare Workshop).Pot sa intru de pe fiecare din acele masini virtuale?De putut pot,dar am voie?

Link to comment
Share on other sites

Pai tu nu vezi ca tocmai ti-am dat o metoda sa intri cu multe conturi?!

Spre exemplu eu daca ma chinui umpic cred ca pot intra cu 16 conturi in acelasi timp.

Iti creezi un Virtual Machine pe care rulezi Windows XP(Nu Windows 7 deoarece o sa aloci doar un singur Core si 512 RAM pe virtual Machine(Sau 1 GB de ram daca iti permiti)1 singur Core de 3.2 GHZ e destul sa ruleze 2 instante de MU,(sau o singura instanta daca intri fara main2.exe)

Deci aloci un Core din procesor de ~ 3 GHZ si joci cu 2 conturi.

Acu fa si tu calculu'...cu un Bulldozer cu 8 core intri cu 16 conturi.Daca-l fortezi intri si cu mai multe.

PC si conturi sa ai ca vad ca staffu' ne lasa:))

Link to comment
Share on other sites

Si daca am 4 calculatoare in casa ?

Poti sa ai si 10 pc sa intri cu 20 de acc pt ca nu te va intreba nimeni daca toate conturile sunt conectate de pe un pc sau nu..:-? atata timp cat nu se dau de gol cum a facut-o escape nu te poate prinde nimeni.

Link to comment
Share on other sites

Si daca am 4 calculatoare in casa ?

daca ai 4 calculatoare in casa , trebuie sa ai si 4 abonamente la net , sa fii in legalitate . :tiphat:

arata legea sau clauza din contract unde scrie ca nu ai voie sa iti partajezi conexiunea si eu o mananc :violent:

Link to comment
Share on other sites

Si daca am 4 calculatoare in casa ?

daca ai 4 calculatoare in casa , trebuie sa ai si 4 abonamente la net , sa fii in legalitate . :tiphat:

Perla mai mare nu puteai sa scoti ,majoritatea firmelor stiu de asta si de aceea ofera la un abonament modem cu 4-5 iesiri...si nu ii intrsz ca tu ai 1 calc sau 7...!

Link to comment
Share on other sites

Si daca am 4 calculatoare in casa ?

daca ai 4 calculatoare in casa , trebuie sa ai si 4 abonamente la net , sa fii in legalitate . :tiphat:

arata legea sau clauza din contract unde scrie ca nu ai voie sa iti partajezi conexiunea si eu o mananc :violent:

Si daca am 4 calculatoare in casa ?

daca ai 4 calculatoare in casa , trebuie sa ai si 4 abonamente la net , sa fii in legalitate . :tiphat:

Perla mai mare nu puteai sa scoti ,majoritatea firmelor stiu de asta si de aceea ofera la un abonament modem cu 4-5 iesiri...si nu ii intrsz ca tu ai 1 calc sau 7...!

poate m-am exprimat eu gresit =))))))

ma refeream ca IceMan a spus ca nu e voie mai mult de doua conturi , pai tu daca iti pui 10 -100 pc in casa si verifica nu vede ca ai mai multe conturi conectate ???

Link to comment
Share on other sites

Atata timp cat nu veti folosi hack-uri sau alte prostii sa trebuiasca sa fiti cautati pe toate conturile si sa fie suspendate toate, puteti intra si pe 69 in acelasi timp atata timp cat nu modificati clientul. Nu scrie nicaieri ca este interzis.

Inchis.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...