Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

-GUNIT-

FS in tarc de bk

Recommended Posts

Avand in vedere ca odata la 15 minute ar trebui sa dea sw nu ar putea fi permis FS-ul in tarcul de bk ? si EarthShake de la cal nu inteleg de ce e interzis.

Fs`ul e de 10 x mai bun decat es (in acele cateva minute)

Ai avut dl parca, la 14k agi,cu ceva ene acolo, nici nu se ridica in picioare mobii!

Ii destul ca prinde tot ecranul cu lanturile!

Referitor la skilul de cal,sunt convins ca ai idee de ce este interzis (pe langa faptul ca poti sa`ti faci loc in tark cu acel skil :) )

:tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Sincer eu unu n-as lasa DL sa dea cu FS si nici cu earth, eu am DL si mi se pare incorect fata de ceilalti playeri - vezi bk, elf, mg str.

Tarkurile alea au fost gandite doar pentru asa ceva, DL are range-ul destul de mare si ii e de ajuns lanturile pentru tark bk.

Link to comment
Share on other sites

Guest ~Teen~

eu cu dl 11 rr ii faceam ks la bk de 30rr+ fara probleme, nici nu cred ca mai luat ceva , nu vad pentru ce FS sau skill de cal :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Avand in vedere ca odata la 15 minute ar trebui sa dea sw nu ar putea fi permis FS-ul in tarcul de bk ? si EarthShake de la cal nu inteleg de ce e interzis.

+1

Sa luam un exemplu da ? 3 bk aliniati unu langa altu care dau cu blow 1 hit la mobi da ? Vin eu cu dl am facut 300 si vin tark bk . Cati mobi crezi ca iei ? daca iei 2-3 mobi dupa care pauza iar 1-2 mobi in ritmu asta dai mai repede reset tarkan 1 . Numa fa un test sa vezi skillu de cal ar trebui sa fie permis sau cioara .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...