Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

oldGard

Care este rostul printului in safe zone

Recommended Posts

ca sa nu poti posta daca ai afk tools si NU esti acasa sau NU te trezesti sa scri nick-ul respectivului :)

si de ex dak in momentu printului scri orice alceva nu dovedesti ca esti on ? de ce trb sa pierzi timpul scriind un nick (posibil el fiind complicat de scris ) ?

exista si poisbilitatea sa pierzi si self defance... adik sa nu apuci sa iei spotu inapoi..

Link to comment
Share on other sites

ca sa nu poti posta daca ai afk tools si NU esti acasa sau NU te trezesti sa scri nick-ul respectivului :)

si de ex dak in momentu printului scri orice alceva nu dovedesti ca esti on ? de ce trb sa pierzi timpul scriind un nick (posibil el fiind complicat de scris ) ?

exista si poisbilitatea sa pierzi si self defance... adik sa nu apuci sa iei spotu inapoi..

Ete da, e mai bine asa... Aflam cine are afk tools :)

Link to comment
Share on other sites

atunci ai putea face print in safe mode apoi print cand pleci de acolo... dak nimeresti pe unude il cheama Bo02adn1-[35!@#@$!@$ ce faci? imi pierd tot timpul liber sa ii scriu aluia numele?????

in cazurile in care se vede clar ca nu este folosit afk tool dc nu se acorda ss?

Link to comment
Share on other sites

Crezi ce ai scris?

Faci print in momentul in care primesti pk, ai nick`ul scris sus in stanga!

Cand ajungi in safe zone,daca nu apuci sa copiezi nick`ul,ai timp un minut sa te uiti in print`ul facut la locul faptei!

App de cazurile in care se vede clar ca nu esti afk....nu ii intereseaza!

Eu am facut print in acelasi minut inapoi pe spot cu mouse`ul pe el si degeaba:)

Sau..alta prostie,in aceeasi zi...iau pk pe spot, cel care da pk,primeste si el pk de la cei din pt cu mine, ne intalnim amandoi in safe zone, pun mouse`ul pe el...si ce sa vezi? tot am luat nefondata ca n`am scris nick`ul!

N`ai postat dupa regulament,atunci n`ai postat corect!

Link to comment
Share on other sites

Guest ~Teen~

nici nu trebie sa ii scrii tu nick`ul lu ala cu toate heroglifele pacolo.. e grele sa scrii un nick.. pana acuma va-ti plans toti de afk tools ca nu se ia nici o masura, acuma cand se ia iar altele impotriva..+ca nu cred ca mai apuci tu sa ajungi pe spot in self gen kant3 ultimu / spot 2 ..sau spot mare kalime...cine crezi ca da pk pe spoturile mici din kalime?

eu zic ca e foarte ok regula asta cu nick safe zone si /filtru interzis

Link to comment
Share on other sites

ideea e ca ei vor sa ajunga inapoi pe spot in timp util sa dea pk

si pot ajunge in timp util pe orice spot cu gt

sau nu v-ati prins ? ^_^

si intr-adevar era ok si daca cineva cu nick

b4mb1L1c4 sau mai stiu eu ce alte nickuri de genu

daca eu scriam bambilica sa se ia in cons

nu sa primesti nefondata ca nu ai scris corect

pana la urma s-a dovedit

nu am fost afk eram on

dar intr-un min daca nu apuc sa vad in self nickul

iti ia 20 sec 30 pana vezi nick

si daca mai e un nick aiurit iti trece min si gata a scapat de suspend

Link to comment
Share on other sites

In cazul spus de tine daca nick-ul celui care iti da pk este b4mb1L1c4, se accepta si bambilica, nu mai este nevoie de "strictetea" din preluari.

Este alegerea voastra daca postati sau mergeti sa dati inapoi pk cat self defence e inca activat, sa postati pentru pk si sa si dati pk sa luati spotul inapoi nu prea e corect, nu?

Link to comment
Share on other sites

ideea e ca ei vor sa ajunga inapoi pe spot in timp util sa dea pk

si pot ajunge in timp util pe orice spot cu gt

sau nu v-ati prins ? ^_^

si intr-adevar era ok si daca cineva cu nick

b4mb1L1c4 sau mai stiu eu ce alte nickuri de genu

daca eu scriam bambilica sa se ia in cons

nu sa primesti nefondata ca nu ai scris corect

pana la urma s-a dovedit

nu am fost afk eram on

dar intr-un min daca nu apuc sa vad in self nickul

iti ia 20 sec 30 pana vezi nick

si daca mai e un nick aiurit iti trece min si gata a scapat de suspend

dintre toti doar unu isi dadu seama la ce ma refer.. restu postara sa se afle in treaba...

pai dak eu sunt on si scriu si pe chat si pe ally si in party in timp ce fac acel print.... nu dovedeste ca eu nu am afk tools?

Link to comment
Share on other sites

Daca esti on, intr-un minut ai tot timpul sa scrii nickname-ul celui care a dat pk.

Regula a fost introdusa in aceasta formula pt a evita folosirea afk tools in postarea pk-ului.

- Mai scriu odata si inca de 10 ori :)))) daca eu stau sa scriu aluia niku-l prierd posibilitatea de a ma intoarce pe spot si sa iau spotu prin self ..

- Pentru a evita folosirea prograbului afk tools se putea gasi o soultie mult ami simpla....

- In cazul in care se vede clar ca eu sunt on , numai ca n am scris numele de ce nu se acorda ss?

Link to comment
Share on other sites

Guest Auchan

Daca esti on, intr-un minut ai tot timpul sa scrii nickname-ul celui care a dat pk.

Regula a fost introdusa in aceasta formula pt a evita folosirea afk tools in postarea pk-ului.

- Mai scriu odata si inca de 10 ori :)))) daca eu stau sa scriu aluia niku-l prierd posibilitatea de a ma intoarce pe spot si sa iau spotu prin self ..

- Pentru a evita folosirea prograbului afk tools se putea gasi o soultie mult ami simpla....

- In cazul in care se vede clar ca eu sunt on , numai ca n am scris numele de ce nu se acorda ss?

ti-a raspuns un moderator ca nu ar fi corect sa il si postezi pt pk si sa iti iei si spotul inapoi .

alegi tu , ori te intorci si ii dai pk , ori il postezi pt pk.

Link to comment
Share on other sites

Ti s-a raspuns, inclusiv de la doi moderatori, si acum se fac 3.

Daca nu ai timp sa dai si pk si faci si printul necesar postarii iti alegi din cele 2. Si ca raspuns la intrebarea ta in legatura cu vorbitul pe guild/ally, daca vorbesti numele lui s-ar putea sa fie acceptata la plangere. REPET: S-AR PUTEA, daca vb altceva este banal de usor sa faci un autosay dar care sa nu vb pe chat normal si pe guild chat.

Closed

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...