Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Esc@pe'

KS+STATIONARE TARK ARENA

Recommended Posts

tark:

http://imageshack.us/photo/my-images/585/screen031722350003.jpg/

http://img859.imageshack.us/img859/5108/screen031722350004.jpg

http://imageshack.us/f/163/screen031722350006.jpg/

http://imageshack.us/f/828/screen031722350010.jpg/

aici apare Italianu:

Ks [bogdaN]:

http://imageshack.us/f/215/screen031722400024.jpg/

Stationare [bogdaN]

Italianu stationare:

Italianu ks:

SweetAngel stationare:

TeenDL stationare:

Teen stationare:

Ramsess ks:

Ramsess stationare

UDREA stationare

Link to comment
Share on other sites

in caz ca sunt cam aiurea stationarile la bogdan si italianu:

Italianu:

[bogdaN]:

f4 maxim:

Mda acum am vazut ca am data la calculator cu o zi in urma si am facut alte printuri cu data prezenta,fiind pe spot tot cu prietenii mei imaginari ca sa demonstrez:

Link to comment
Share on other sites

Guest zga1ba

in caz ca sunt cam aiurea stationarile la bogdan si italianu:

Italianu:

[bogdaN]:

f4 maxim:

Mda acum am vazut ca am data la calculator cu o zi in urma si am facut alte printuri cu data prezenta,fiind pe spot tot cu prietenii mei imaginari ca sa demonstrez:

vezi ca nici 19 nu e buna data =))) suntem in 20 03 2012 , asa ca tu ar trebui sa mai iesi din casa si altele , nu noi cum ne-ai facut cu ou si cu otet.

uite unde era dl-ul la 22 40 pe data de 18 03 2012 http://www.imagebam.com/image/460cb3180447513

vezi ca ai pus printuri dupa 14 03 de la un alt fire , cel de langa :)) .. mairacoresteti creierul putin . :tiphat:

si in printul tau cu spotul alea nu sunt aripile tale , sunt ale lui Italianul , poate te verifica cineva sa vada ce ai vrut sa faci .

O seara buna .

PS : sa nu incerci sa stergi printurile din primul post , sunt salvate de mine ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest zga1ba

oricum pe data de 17 03 la ora 22 35 se intampla cu totul altceva in acel tarc . :tiphat:

vezi ca ai luat si d/c , te postez de stationare maine , acum NB :readthis:

Link to comment
Share on other sites

stai linistit ca se poate verifica+ca am pus printurile dupa ce am modificat data si se vede discutia :) + ca nam plecat de acolo si suntem in 19 ,esti nebun.

Eu nu màm miscat de acolo,cand a intrat italianu ,a aparut direct in clickùl meu daca vrei sa stii,asa ca nu are cum sa fie el nicaieri :bananadance2:

Link to comment
Share on other sites

Guest zga1ba

stai linistit ca se poate verifica+ca am pus printurile dupa ce am modificat data si se vede discutia :) + ca nam plecat de acolo si suntem in 19 ,esti nebun.

pai sa se verifice , asta spun si eu :P

poza fara mobi nu e valabila .

urmatoarele sunt mobii peste voi

si cand mori si vrei sa iti vezi nick , aripile acelea nu sunt ale tale .

Link to comment
Share on other sites

Guest ~Teen~

look la printul lu zgaiba unde eram cu dl in minutul 40 , am fost atlans sa iau hp pots + ca stationarea la teenDl nu e valabila ai min 38 dupa min 44...print F4 sus lipsa ...hai cu nefondata , iar cu printurile in data de 17 eu zic ca e o inducere in eroare a moderatorilor.

Scrie clar in regulament daca nu ai ora/data setata in momentul printului /time . meriti un ss gras ptr ceea ce umblii sa faci. ai merita chiar o vanatoare .. daca trebie urc print cu tine cand zici ca nu vei spotu oricum ca nu pentru spot stai ..

o zii buna :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

look la printul lu zgaiba unde eram cu dl in minutul 40 , am fost atlans sa iau hp pots + ca stationarea la teenDl nu e valabila ai min 38 dupa min 44...print F4 sus lipsa ...hai cu nefondata , iar cu printurile in data de 17 eu zic ca e o inducere in eroare a moderatorilor.

Scrie clar in regulament daca nu ai ora/data setata in momentul printului /time . meriti un ss gras ptr ceea ce umblii sa faci. ai merita chiar o vanatoare .. daca trebie urc print cu tine cand zici ca nu vei spotu oricum ca nu pentru spot stai ..

o zii buna :tiphat:

in legatura cu teendl ,ce vrei ba?crezi ca eu observ tot la cati erati acolo?dute tare nene :) cu data,nici nu am stiut pana acuma ca nu am data fixata corecta,oricum am demonstrat mai sus,se vede,nu mai incerca sa te scoti sau vezi doamne inducere in eroare,inducere vrei sa faci tu bai :pumn: daca am gresit ceva pe acolo sau nu am pus vreun print o sa pun,stai linistit,am destule. :right:

Si cu tarku,cum sal iau ba?tu crezi ca eu imi pun mintea cu voi ?sa chem oameni aiurea sa le dati pk intrùna,daca era sa respectati regulamentu plecati de buna voie cand vam zis ca am print singur ,dar voi miài dat un raspuns cat se poate de clar ca nu o sa plecati de acolo si nu o sa lasati pe nimeni sa intre in tark,asa ca mam lasat pagubas,decat sa o ard ca un copilas ca voi,e un JOC ba,calmativa,ati gresit ,vàm postat.

E dreptul meu,cum era si la tark deasemenea.

O zii buna ;) :dooh:

Link to comment
Share on other sites

Guest ~Teen~

look la printul lu zgaiba unde eram cu dl in minutul 40 , am fost atlans sa iau hp pots + ca stationarea la teenDl nu e valabila ai min 38 dupa min 44...print F4 sus lipsa ...hai cu nefondata , iar cu printurile in data de 17 eu zic ca e o inducere in eroare a moderatorilor.

Scrie clar in regulament daca nu ai ora/data setata in momentul printului /time . meriti un ss gras ptr ceea ce umblii sa faci. ai merita chiar o vanatoare .. daca trebie urc print cu tine cand zici ca nu vei spotu oricum ca nu pentru spot stai ..

o zii buna :tiphat:

in legatura cu teendl ,ce vrei ba?crezi ca eu observ tot la cati erati acolo?dute tare nene :) cu data,nici nu am stiut pana acuma ca nu am data fixata corecta,oricum am demonstrat mai sus,se vede,nu mai incerca sa te scoti sau vezi doamne inducere in eroare,inducere vrei sa faci tu bai :pumn: daca am gresit ceva pe acolo sau nu am pus vreun print o sa pun,stai linistit,am destule. :right:

Si cu tarku,cum sal iau ba?tu crezi ca eu imi pun mintea cu voi ?sa chem oameni aiurea sa le dati pk intrùna,daca era sa respectati regulamentu plecati de buna voie cand vam zis ca am print singur ,dar voi miài dat un raspuns cat se poate de clar ca nu o sa plecati de acolo si nu o sa lasati pe nimeni sa intre in tark,asa ca mam lasat pagubas,decat sa o ard ca un copilas ca voi,e un JOC ba,calmativa,ati gresit ,vàm postat.

E dreptul meu,cum era si la tark deasemenea.

O zii buna ;) :dooh:

in legatura cu teendl ai fost orb cand ai postat? nu ai vazut ca nu ai printuri corecte? undei printu cu F4 ? stationarea se face 3 atentionari 5 minute.. u ai facut 2 atentionari in 6 minute ! cer nefondata ptr TeenDL iar cu inducerea in eroare ce ai demonstrat? puteai la fel de bine sa vii si a 2`a zii sa faci printurile..cum dovedesti ca sunt printurile facute in aceasi zi? o arzi aiurea..sper sa tii se dea ce meriti...pe cine vezi tu ca se agita? esti singuru care o face...ce crezi ca ma agit pentru 2 zile? asa te crezi de parca va fii 50 zile/player..in fn afk:) ti-am dedicat prea mult timp pentru valoarea ta

Link to comment
Share on other sites

Printurile nu sunt bune pentru ca au alta data.

Dar ce ma intereseaza pe mine este cum ai reusit tu sa schimbi data fara sa iesi din joc? Astept raspuns doar de la escape, fara alte comentarii din partea celor implicati sau nu.

Link to comment
Share on other sites

Guest zga1ba

tocmai ce am facut probe :P

doar cu main2 merge sa schimbi data =)) gg Esc@pe

:tiphat: accept warn

Link to comment
Share on other sites

Buna seara ,

Chiar nu se poate da "macar" o nefondata domnului ??

Si cu modificarea ceasului fara sa iesi din joc se poate face cu Ellite (60 ss) sau main2.exe (99 ss) .

Nu spun sa ii dati pentru main2 , dar macar 60 pentru ellite se poate da .

Atunci am ramas si fara tarc si nici macar o nefondata nu acordati , trecand deja muuuulteeee zilee :-”

O seara buna !

Link to comment
Share on other sites

Plangi saracule!!!si ce daca era elite? ce 99 visezi ma?toata lumea ia 60 tu visezi 99,sa-mi dea suspend ,sa te simti mai bine...atatea aberatii pe capu vostru ,copii facuti doar pentru alocatie :pumn: Si tarku ala o ramas a vostru nici macar n-ati plecat deloc de pe el,se vede si in printuri,ratonule.Atatea minciuni pe capul vostru..stai linistit razi de necazul altuia,o sa o patesti si tu ;;) :right: It's a GAME,enjoy it! :whistle:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...