Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Paul

[Rezolvat]kenzzor - Bug Abuse & Limbaj

Recommended Posts

Numele meu în joc: Paul_Pop

Numele EXACT celui pe care îl reclam: kenzzor

Screenshot-uri: F4 : sa_mp_334.png , sa_mp_335.png , sa_mp_336.png , sa_mp_337.png

Limbaj : sa_mp_338.png , sa_mp_340.png , sa_mp_342.png , http://postimage.org/image/t5aqvf8wz/

Descriere a situa?iei (pentru cazurile în care plângerea necesit? o descriere, dac? e vorba de limbaj se în?elege din screenshot-uri): I-am dat wanted,apoi cand l-a omoarat un coleg a apasat F4,a scris "Date" si a stat asa 12 secunde ( se vede dupa time-stamp),dupa care a inceput sa comenteze.

Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (dac? erau): -

Martori: WokSyo/Bombonika.

# Da,ai picat din cer.. culmea ca ai scris si ai disparut chiar dupa ce s-a terminat runda.Daca nu incepeai cu atitudinea de "smecher" nu iti faceam plangere,ca n-am nimic cu tine(defapt cu nimeni).. atata timp cat nu intreci masura. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest FreaKdadisK

Numele meu în joc: Paul_Pop

Numele EXACT celui pe care îl reclam: kenzzor

Screenshot-uri: F4 : sa_mp_334.png , sa_mp_335.png , sa_mp_336.png , sa_mp_337.png

Limbaj : sa_mp_338.png , sa_mp_340.png , sa_mp_342.png , http://postimage.org/image/t5aqvf8wz/

Descriere a situa?iei (pentru cazurile în care plângerea necesit? o descriere, dac? e vorba de limbaj se în?elege din screenshot-uri): I-am dat wanted,apoi cand l-a omoarat un coleg a apasat F4,a scris "Date" si a stat asa 12 secunde ( se vede dupa time-stamp),dupa care a inceput sa comenteze.

Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (dac? erau): -

Martori: WokSyo/Bombonika.

1. picam din cer , nu eram f4

2. imi accept pedeapsa , am folosit un limbaj inadecvat !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...