Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

_Mistique_

UIMITOR

Recommended Posts

Sunt intrebari retorice, nu necesita raspuns.

Eu unul sunt satul de intrebari retorice..si sunt satul sa mi se raspunda pe un ton agresiv.......

IceMan ia-ti o vacanta prietene...daca nu faci fata lasa pe altul...e doar un joc!!!

Link to comment
Share on other sites

Imi cer scuze ca postez, dar sincer, ma bufneste rasul.

Mihai, adica IceMan, a dat un raspuns clar si concret, daca nu-ti convine raspunsul primit, lasa-te de Mu si gata. Chiar astazi am cautat ceva prin arhiva de la mu de pe serverul de 97 si cand pica jocul, pica si forumul, nu cred ca sta cineva sa floodeze toate serverele linkmania doar de dragul de a flooda.

Cei care au jucat pe 97 stiu cum a fost pe vremea lui vrazvan, cand pica serverul si revenea dupa doua trei zile, asa ca nu te mai plange si iesi afara ca-i frumos si cald.

Link to comment
Share on other sites

Imi cer scuze ca postez, dar sincer, ma bufneste rasul.

Mihai, adica IceMan, a dat un raspuns clar si concret, daca nu-ti convine raspunsul primit, lasa-te de Mu si gata. Chiar astazi am cautat ceva prin arhiva de la mu de pe serverul de 97 si cand pica jocul, pica si forumul, nu cred ca sta cineva sa floodeze toate serverele linkmania doar de dragul de a flooda.

Cei care au jucat pe 97 stiu cum a fost pe vremea lui vrazvan, cand pica serverul si revenea dupa doua trei zile, asa ca nu te mai plange si iesi afara ca-i frumos si cald.

DIN PACATE PT U NU PICA FORUMUL PICA DOAR SERVERUL

daca vreti asutor cereti nu va dati destepti si pana la urma nu reusiti sa faceti fata ...

Link to comment
Share on other sites

Imi cer scuze ca postez, dar sincer, ma bufneste rasul.

Mihai, adica IceMan, a dat un raspuns clar si concret, daca nu-ti convine raspunsul primit, lasa-te de Mu si gata. Chiar astazi am cautat ceva prin arhiva de la mu de pe serverul de 97 si cand pica jocul, pica si forumul, nu cred ca sta cineva sa floodeze toate serverele linkmania doar de dragul de a flooda.

Cei care au jucat pe 97 stiu cum a fost pe vremea lui vrazvan, cand pica serverul si revenea dupa doua trei zile, asa ca nu te mai plange si iesi afara ca-i frumos si cald.

DIN PACATE PT U NU PICA FORUMUL PICA DOAR SERVERUL

daca vreti asutor cereti nu va dati destepti si pana la urma nu reusiti sa faceti fata ...

Mai scrie o data, dar de data asta, scrie sa inteleg si eu la ce te referi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...