Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Vandalism

[Rezolvat] Madalyn- s0beit user

Recommended Posts

Numele meu în joc: Vandalism

Numele EXACT celui pe care îl reclam: Madalyn

Screenshot-uri: http://imageshack.us/f/267/samp007gj.png/

Descriere a situa?iei (pentru cazurile în care plângerea necesit? o descriere, dac? e vorba de limbaj se în?elege din screenshot-uri): Mergeam spre ls, cand deodata apare "Madalyn". Era arestat in masina politiei, aceasta a luat foc, si se pare ca cei 2 politisti au murit, si el nu avea nimic, fiind in masina cand aceasta a explodata. Dupa cum se vede si in poza, a recunoscut ! (Imi cer scuze pt. ca nu pot preciza cine erau acei 2 politisti, masina a explodat prea repede).

Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (dac? erau): -

Martori: Toti cei din poza : " Vicentzo, SenSei, Alin97, Claudell "

Link to comment
Share on other sites

Guest FreaKdadisK

Numele meu în joc: Vandalism

Numele EXACT celui pe care îl reclam: Madalyn

Screenshot-uri: http://imageshack.us/f/267/samp007gj.png/

Descriere a situa?iei (pentru cazurile în care plângerea necesit? o descriere, dac? e vorba de limbaj se în?elege din screenshot-uri): Mergeam spre ls, cand deodata apare "Madalyn". Era arestat in masina politiei, aceasta a luat foc, si se pare ca cei 2 politisti au murit, si el nu avea nimic, fiind in masina cand aceasta a explodata. Dupa cum se vede si in poza, a recunoscut ! (Imi cer scuze pt. ca nu pot preciza cine erau acei 2 politisti, masina a explodat prea repede).

Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (dac? erau): -

Martori: Toti cei din poza : " Vicentzo, SenSei, Alin97, Claudell "

Prin acel Ss , nu poti dovedi nimic , asa pot sa spun si eu ca ma cheama Torje :))) , iti trebuie dovezi concludente , + ca imi miroase a vanatoare . Imi accept warn-ul !! Era legat daia a ramas acolo !

Link to comment
Share on other sites

Numele meu în joc: Vandalism

Numele EXACT celui pe care îl reclam: Madalyn

Screenshot-uri: http://imageshack.us/f/267/samp007gj.png/

Descriere a situa?iei (pentru cazurile în care plângerea necesit? o descriere, dac? e vorba de limbaj se în?elege din screenshot-uri): Mergeam spre ls, cand deodata apare "Madalyn". Era arestat in masina politiei, aceasta a luat foc, si se pare ca cei 2 politisti au murit, si el nu avea nimic, fiind in masina cand aceasta a explodata. Dupa cum se vede si in poza, a recunoscut ! (Imi cer scuze pt. ca nu pot preciza cine erau acei 2 politisti, masina a explodat prea repede).

Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (dac? erau): -

Martori: Toti cei din poza : " Vicentzo, SenSei, Alin97, Claudell "

Off , nu va astamparati deloc , vanatorilor . Normal ca nu am murit daca eram cu /cuff in LSPD Car si voi ati tras in ea pana a bubuit . Ati omorat si cops , pe peRRy si pe inca unul . Erati vreo 6 rivali acolo , printre care si Vicentzo , daca aveam s0beit ma posta el direct sau punea un admin sa stea cu TV`ul pe mine . Off. ..

#Si app. , de ce nu ai facut plangerea aseara si ai facut-o acum ? probabil ca te-ai gandit , i-a sa fac eu +1 sa`l postez pe noobu` ala ... ca doar ce pot patii ?

Link to comment
Share on other sites

1. Nu ne-am atins de nici un politist, din cate imi aduc eu aminte masina a fost prinsa in bariera.

2. Ai facut uz de fals, precizand ca ai "sobeit" .

Prietene , unde te crezi aici ? probabil in filme dar trecem peste ... am zis ca am s0beit sa la misto , nu credeam ca sunt chiar asa de newbs unii incat sa ma aleg cu post .

Si pana la urma , tu de ce mai postat ? din cate vad tot colegii tai din alianta imi iau apararea ... , nu-mi zice ca vrei sa fiu pedepsit ca " am facut uz de fals " =)) ?

Te rog nu mai posta , hai sa asteptam decizia unui moderator , nu mai are rost sa continuam discutia . Mersi !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...