Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest sPECIAL.K

[R]Reclamatie TheOne

Recommended Posts

Guest sPECIAL.K

Numele meu în joc: sPECIAL.K

Numele EXACT celui pe care îl reclam: TheOne - Lider NG

Screenshot-uri: http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=408670&st=925

Descriere a situa?iei (pentru cazurile în care plângerea necesit? o descriere, dac? e vorba de limbaj se în?elege din screenshot-uri): E GM si nu respecta regulamentul , sa se uite macar . Ce pretentii mai aveti de la un alt jucator ? L-a acceptat pe Harris cand el avea blacklist pana pe 18.03.2012 adica astazi .

Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (dac? erau): -

Martori: Eu . SPECIAL K HOUSE !

"

Harris nu a stat o saptamana in factiune, civil pana pe data de 18.03.2012.

"

Link la blacklist general : http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=411028&st=125

Link to comment
Share on other sites

Intr-adevar am gresit, nu am fost atent dar sti ca asta e vanatoare nu? nu stiu ce anume iti da dreptul sa faci o reclamatie pe baza acelor motive. Eu imi accept pedeapsa pentru neatentie. Vanatoare, vanatoare si iar vanatoare...pentru asta jucati voi, cei ca tine... o zi buna.

Link to comment
Share on other sites

Guest sPECIAL.K

AM uitat unde am postat :)) . Drogurile schimba tot x_X . Nu e vanatoare . M-am uitat sa vad daca sunt pe blacklist acolo si am vazut din greseala , tinand cont ca Harris aseara m-a enervat , am zis ca ia sa va ating putin . Ma pis pe el joc , eu am viata personala . Dar imi place ... sa atrag atentia .

//suspend 15 zile pentru limbaj

Link to comment
Share on other sites

AM uitat unde am postat :)) . Drogurile schimba tot x_X . Nu e vanatoare . M-am uitat sa vad daca sunt pe blacklist acolo si am vazut din greseala , tinand cont ca Harris aseara m-a enervat , am zis ca ia sa va ating putin . Ma pis pe el joc , eu am viata personala . Dar imi place ... sa atrag atentia .

Raspund pentru ceea ce am ingrosat !

Nu te-am enervat , doar ti-am acordat wanted corect pentru cop kill ! Eram la cai si tu m-ai omorat , nu ti se pare si tie corect lucrul pe care l-am facut ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...