Jump to content
Sayid

Academia Police Departament

Recommended Posts

Academia Police Departament

Academia Police Department consta in instruirea playerilor despre cum trebuie sa se desfasoare activitatile politiei si combaterea crimelor. Prin aceasta academie speram sa schimbam ceva in modul de joc al playerilor si sa aducem ceva util si placut tuturor. Cursurile se vor desfasura cu seriozitate si intr-un mod civilizat.

Formular de inscriere :

Nick :

Factiune :

Level :

Varsta :

De ce doresti sa participi la cursurile academiei :

Reguli ale academiei:

1) La 2 absente obtinute la probele academiei veti fi exclusi fara drept de reintoarcere.

2) Pentru a va putea inscrie in aceasta academie aveti nevoie de minim level 3.

3) Din fiecare recrutare se vor alege un numar de elevi , acestia vor fi pregatiti timp de 3 saptamani.In aceste trei saptamani veti sustine in total 10 probe(5 practice , 5 teoretice)

4) Pentru a obtine calificativul de admis al acestei academii aveti nevoie de minim 6 probe trecute din totalul de 10.

5) Data , ora si locul fiecarei probe se vor scrie in acest topic , aveti obligatia de a ajunge acolo.

6) Membrii care nu se tin de treaba vor fi exclusi primind o interdictie in Academie,daca stiti ca nu va puteti tine de treaba va rog sa nu va inscrieti numai sa va aflati in treaba.

7) Cine se retrage din proiect va fi exclus fara drept de intoarcere .

Alte mentiuni:

*Cei care absolvesc vor avea un avantaj fata de ceilalti atunci cand aplica la Police Department

*In schimbul seriozitatii care vi se va oferi sunteti rugati sa oferiti la randul dumneavoastra seriozitate.

A inceput prima sesiune de recrutari , puteti depune cereri.

Recrutarile vor avea loc pana maine la ora 15:00.

Link to comment
Share on other sites

Nick : Zozo

Factiune : Politicieni

Level : 30

Varsta : 15

De ce doresti sa participi la cursurile academiei : Sa vad cum sta treaba :) si sa vad ce probe sunt si cate pot sa trec :D

Nu am nimic cu hitmanii sau celelalte factiuni ilegale dar nu vi se pare aiurea ca va inscrieti la aceasta Academie ? Just sayin`

Link to comment
Share on other sites

Guest FreaKdadisK

Nick : kenzzor

Factiune : DNB

Level : 7

Varsta : 17

De ce doresti sa participi la cursurile academiei : Vreau sa invat . Mi se pare o idee super !!

Link to comment
Share on other sites

Nick : D3v1L

Factiune : Triads

Level : 20

Varsta : 15

De ce doresti sa participi la cursurile academiei? : Pentru a invata chestii noi.

Nick : R3b3k

Factiune : Politicieni

Level : 3

Varsta : 14

De ce doresti sa participi la cursurile academiei? : Pentru a invata anumite lucruri despre Politie, si pentru a avea sanse mai mari de a ma alatura acestei factiuni.

#R3b3K e un prieten, postez pentru el..

Link to comment
Share on other sites

Guest Messi.

Nick :Funky.

Factiune : NG

Level : 20

Varsta : 14

De ce doresti sa participi la cursurile academiei :Pentru ca este util, frumos si mi se pare o idee buna.

Link to comment
Share on other sites

Guest Ionut

Nick : Ionut

Factiune : Da Nang Boys

Level : 37

Varsta : 16 si jumate

De ce doresti sa participi la cursurile academiei : Ca sa imi fac pile cu pd sa nu imi mai dea wanted. :beer:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...