Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

alecs.

[R]alex911 -spawn kill

Recommended Posts

Numele meu în joc: alecs

Numele EXACT celui pe care îl reclam: Alex911

Screenshot-uri: qIJBw.png

FBYTa.png

Descriere a situa?iei (pentru cazurile în care plângerea necesit? o descriere, dac? e vorba de limbaj se în?elege din screenshot-uri):

Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (dac? erau):

Martori:

# mi-am adus bulletul in spawn , dupa a venit el sa il fure...

* Alex911 a coborat din vehicul

A coborat din masina lui, s-a urcat in bulet, s-a dat jos si m-a omorat

Link to comment
Share on other sites

Deci sa o luam cu inceputul, era pe aero l-am fugarit pana in spawn nu am tras in el m-am dus la bullet sa il iau ca era al unui coleg si acest om ma provoaca distrugandu-mi bulletul apoi sta linistit cu mana pe f8 sa faca post. Nu am poze dar am film daca ma lasati pot sa il pun aici daca nu iti dau pm ruller cu el, il incarc imd.

Link to comment
Share on other sites

Deci sa o luam cu inceputul, era pe aero l-am fugarit pana in spawn nu am tras in el m-am dus la bullet sa il iau ca era al unui coleg si acest om ma provoaca distrugandu-mi bulletul apoi sta linistit cu mana pe f8 sa faca post. Nu am poze dar am film daca ma lasati pot sa il pun aici daca nu iti dau pm ruller cu el, il incarc imd.

bulletul era al meu nu l-am furat de la nimeni .... iTTfm.jpg ....nu vad unde m-ai fugarit pana in spawn

## orice masina rosie de pe strada este a mafiei ... hai fi serios ...

Link to comment
Share on other sites

omu vine in spawn sa imi fure masina , nu era normal sa o apar ?

# ce vad in 30 sec ca vine in spawn grove , sa da jos din masina vrea sa fure bulletul , eu nu ii dau "voie" iar el ma omoara...:-?

omu zice ca m-a alergat pana in spawn cea ce nu reiese din nimic

Link to comment
Share on other sites

Si daca o aperi,de ce mai faci post pentru spawn kill ?

Este exact ce ti-am zis in primul post.Ai fugit in spawn cu speranta ca alex911 nu actioneaza in acel loc.

Prin ce imi dovedesti acuzatiile aduse , printr-un film in care Alex911 vine cu masina in spawn grove, vrea sa fure o alta masina iar dupa se da jos si ma omoara ?

Link to comment
Share on other sites

El s-a urcat in masina iar tu ai tras in el ..

Adumi regula in care scrie ca daca imi apar spawn'ul cel in cauza are voie sa ma omoare in spawn :-? ... Tinand cont ca nu am fugit in spawn cum zice el , nu m-a alergat atata drum pana in spawn, doar a venit sa "fure" masina..

## Poti lua o decizie ca deja facem prea multe episoade

Link to comment
Share on other sites

Ba da,ati fugit in spawn,poza ta asta dovedeste. Nu sunt atat de inchis la minte incat sa nu-mi dau seama cand cineva incearca sa se scoata.

Daca tot iti aperi masina nu mai face post,pentru ca tu ai tras in el .. iar dupa cand ai vazut ca a inceput si el sa traga .. te-ai potolit si l-ai lasat sa te omoare => ca sa ai dovezi pentru plangere.

Asta se numeste vanatoare si se pedepseste cu ban 7zile (minim).

alecs primeste ban 7zile pentru vanatoare.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...