Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

AngeL

D/c-uri & Lag!

Recommended Posts

Buna ziua, am facut acest topic, in ideea sa ne spuneti si noua, ce se intampla cu serveru MU linkmania.

Azi am intrat sa ma joc si eu un pic, am luat pe putin 20 d/c-uri si este un lag infernal.

Cerem o opinie Staff-ului Mu linkmania, situatia actuala a serverului este degradabila.

Va rugam sa ne informati in legatura cu acesta problema.

Multumesc.

O zi buna.

Link to comment
Share on other sites

terminatio ma cu prostiile cu reteaua :)) ar pica toate daca ar fi de la reteaua rds:) se vede clar ca e flood

Si de unde stii tu ca nu este asa?

Inca 2 servere (hosturi) sunt cu probleme.

Problema dupa cum am spus nu are legatura cu MU.

Am lasat notificari dar din pacate persoana de la RDS Bucuresti care se ocupa de echipamente fizice este in concediu.

Cine vrea sa joace, bine, cine nu din nou, nu-l obliga nimeni. Nu mai stati sa va plangeti pe aici (o faceti degeaba). Stim si noi ce probleme sunt si nu depind de noi. Cine vrea sa inteleaga, bine, cine nu, la fel de bine. Vad ca veniti cu tot felul de ipoteze si din pacate dezinformati lumea.

P.S. Cand o sa intelegeti ca moderatorii si staff-ul MU nu au acces la server si nu va pot ajuta/raspunde la intrebari?

P.S.2: de ce mai deschideti topicuri si de ce mai intrebati ce si cum daca voi oricum o tineti pe-a voastra cu flood si alte aberatii?

:closed:

aseara a lasat IceMan acest replay.

Link to comment
Share on other sites

Guest Teenager ;P

se da rr la DB :D

si ce crezi ca rezolva rr db?:))

@Angel : e flood aia e cu serverul , stafful va venii cu explicatia "sunt probleme de echipament etc sau e de la rds nu stiu ce " de parca serverul nu este la rds in fine.

@Iceman daca tu nu ai access la server ce mai cauti sa te ocupi de server? sa mergi sa zici tu la copii de 10 ani ca tu nu ai access , iti zic eu cum e

E FLOOD SI ESTI DEPASIT DE SITUATIE

eu unu am terminato cu linkmania , e bataie de joc

O ZII BUNA :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Acum am vazut acest topic: http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=436945&st=0&p=6274993&#entry6274993

Imi pare rau ca am mai deschis unu`. Nu am activat o perioada, si nu stiam exact ce se intampla.

Trebuie sa fim si intelegatori, nu cred ca s-a pus cineva la floodat serverul MU linkmania, e o problema mai grava prespun, care necesita un pic de rabdare. :)

Totusi e deranjat, sa intri 5 min si iar d/c sau lag..

:tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Acest LAG,nu este doar pe serverul Mu LinkMania,si sectiunea Counter Strike,are aceleasi probleme cu lag-ul si cu picatul serverelor,ati luat-o razna cu ale flood-uri pe server,IceMan are acces la serverele LinkMania,dar nu la HOSTURILE CARE SUNT TINURE IN CENTRELE RDS&RCS din TOATA ROMANIA

In concluzie : IceMan are acces la serverele LinkMania,sa modifice,sa instaleze,sa faca updateuri,dar nu are acces la HOSTURILE gazduite la RDS&RCS,pentru RDS&RCS nu isi lasa bunurile pe mana oricui,dupa cum a spus si IceMan,are un om care se ocupa de hosturi si care lucreaza la RDS&RCS,care este in concediu

Link to comment
Share on other sites

Nici eu nu cred varianta cu flood , e prea mult timp o ora sa tina serverul jos un flood , asta e parerea mea ( nu le am cu asa ceva , nu stiu ) , DDDDDAAAAARRRRR

au fost N probleme , si mereu acea persoana care trebuia sa rezolve problema este in CONCEDIU ...:( :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...