Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

eMc

[R]Camorra - SpawnKill

Recommended Posts

Numele meu în joc: eMc.

Numele EXACT celui pe care îl reclam: Camorra

Screenshot-uri:

2070rvt.png

24q679g.png

159frr.png

Descriere a situa?iei (pentru cazurile în care plângerea necesit? o descriere, dac? e vorba de limbaj se în?elege din screenshot-uri): o inceput sa traga pana la urma ma si omorat ...

Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (dac? erau): Panther

Martori: alecs,RecNeT,Kiddo

#Data viitoare mai invata sa discuti si sa-ti rezolve problemele pe joc dar nici bun simt n-ai avut sa zici ceva atunci n-am nici e bun simt. salut

#Exista log pentru asa ceva, ba da se vede foarte bine ca tu esti si mai si zici: fa poze da pozeaza-mi tu la minut ceasu ce zici, vrei?ma plictisesti cu teorema ta.

Link to comment
Share on other sites

In prima poza trageam in Kiddo in gluma, dar tu stateai fix langa el si poate te-am atins. Si in ultimele 2 poze nu apare nick-ul meu cea ce rezulta ca sunt egale cu 0. Suntem mai multi cu acelasi skin nu ai de unde sa stii ca te-am omorat eu sigur, doar pentru ca eram prin spawn si port acelasi skin. Sa nu mai zic ca m-ai omorat aiurea prima oara cand am venit in spawn, atunci cand vorbeam cu Kiddo asta poate si el sa iti confirme.

Ce bun simt? Ce probleme sa imi rezolv amice? Eu vorbeam cu Kiddo si tu m-ai omorat din senin. Oricum bafta =).

Link to comment
Share on other sites

Intradevar ma jucam cu camorra in spawn in timp ce vorbeam pe /w aseara cand era haosul total pe server :)) . Adevarat m-a omorat dar in gluma iar emc a actionat ca sunt coleg cu el dar nu ma pot da pe nicio parte pt ca ,camorra imi este prieten si emc coleg de echipa. Eu propun sa va impacati in game si sa terminam balciul

Salut

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...