Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Eagles

oare e flood ca da boom rr db

Recommended Posts

terminatio ma cu prostiile cu reteaua :)) ar pica toate daca ar fi de la reteaua rds:) se vede clar ca e flood

Si de unde stii tu ca nu este asa?

Inca 2 servere (hosturi) sunt cu probleme.

Problema dupa cum am spus nu are legatura cu MU.

Am lasat notificari dar din pacate persoana de la RDS Bucuresti care se ocupa de echipamente fizice este in concediu.

Cine vrea sa joace, bine, cine nu din nou, nu-l obliga nimeni. Nu mai stati sa va plangeti pe aici (o faceti degeaba). Stim si noi ce probleme sunt si nu depind de noi. Cine vrea sa inteleaga, bine, cine nu, la fel de bine. Vad ca veniti cu tot felul de ipoteze si din pacate dezinformati lumea.

P.S. Cand o sa intelegeti ca moderatorii si staff-ul MU nu au acces la server si nu va pot ajuta/raspunde la intrebari?

P.S.2: de ce mai deschideti topicuri si de ce mai intrebati ce si cum daca voi oricum o tineti pe-a voastra cu flood si alte aberatii?

:closed:

sursa My link

Link to comment
Share on other sites

Guest SouthBoy_Lucyo

E "grele" pentru unii :)

Ati primit explicatia. Ca sa intelegeti mai bine puteti sa aruncati un ochi si pe la celelalte sub-forumuri de gaming sa vedeti ca problemele RDS-ului afecteaza si alte servere nu numai cel de Mu.

Eagles, din cate am inteles ai o varsta, termina cu, copilariile.

Link to comment
Share on other sites

Guest Teenager ;P

E "grele" pentru unii :)

Ati primit explicatia. Ca sa intelegeti mai bine puteti sa aruncati un ochi si pe la celelalte sub-forumuri de gaming sa vedeti ca problemele RDS-ului afecteaza si alte servere nu numai cel de Mu.

Eagles, din cate am inteles ai o varsta, termina cu, copilariile.

pai flood e clar, da intr-un server rds si pica 2 ,3 ..PS nu veniti ca vorbesc prostii ca nu e chiar asa

daca ar fii de la serverele voastre , dc pica serveru din 10 in 10 minute? daca ar fii problema cu serverul ar pica cu totu si ciau + ca se face LAG nu pica

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...