Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest BlackSwordd

[R]wRs - non-fp

Recommended Posts

Guest BlackSwordd

Numele meu în joc: NewYorkeR

Numele EXACT celui pe care îl reclam: wRs

Screenshot-uri: http://www.youtube.com/watch?v=wiQi79Fqxpc&feature=youtu.be

Descriere a situa?iei (pentru cazurile în care plângerea necesit? o descriere, dac? e vorba de limbaj se în?elege din screenshot-uri): face cercuri + daca nu ma insel are si s0beit pt. ca trageam eu cu inca un DNB in el si ii scadea f. greu (activa si dezactiva s0beitul).

Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (dac? erau): Panther ..

Martori:Orange,Maya .. :-??

Link to comment
Share on other sites

Domnu' in cauza ! Tu de cand ai intrat la cai ai inceput direct sa tragi in mn . Eu stateam linistit si nu am reactionat . Avand bilet am inceput sa ma misc pe acolo . Dak te atacam si eu si fugeam in cercuri atunci din cate stiu eu e non fp . Dar fiind faptul ca eu nu ti-am facut nimic si trageai in mn nereactionand nu cred ca e non fp asta .

Ps: Hai sa nu deliram ca am s0beit , dak ai stii sa tragi ar fi mai bine.

Link to comment
Share on other sites

Guest BlackSwordd

1.Te bate grav limba romana.

2.Nu cred ca daca face unu cercuri in fata ta si tu ai un simplu deagle in mana,poti sa il omori.Din cauza asta te-am suspectat,plus ca am tras de 3 ori in tine si nu ti-a scazut hp`ul deloc dar nu aveam fraps-ul activat .. Si se vede cum vine un DNB si trage in tine iar hp-ul scade foarte greu.In fine,asta am presupus nu am dat cu parul.

3.Eu totusi cred ca este non-fp atunci cand fugi in cercuri de 2 rivali,Dar mai bine sa asteptam decizia unui moderator.

P.S. Plangere pt cod http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=436871 non-fp http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=430190&st=0&p=6133793&hl=worsen&fromsearch=1&#entry6133793

Link to comment
Share on other sites

Nu ma inebuni cu romana ta , in fine . Plangerea pt cod nu are nici o relevanta Ceck si cea cu non fp nu inteleg ce treaba are useru WoRsEn cu wRs ? Poate imi explici tu ce treaba am eu cu el . ! Nu e aceiasi persoana in game WoRsEn cu wRs , pe forum avem acces amn2 la la cont !

Ps: Repet dak eu nu te-am atacat , nu am dat replica la atacul tau dc e non fp ? Doar dak trageam si eu in tn si faceam cercuri in timpu asta , atunci e non fp din cate stiu eu !

Link to comment
Share on other sites

Guest BlackSwordd

wRs si worsen e una si aceeasi persoana adica tu,tre sa fii prost sa nu iti dai seama ca wRs vine de la woRsen .In orice caz se pot verifica IP-urile.

Te bate si engleza,se zice "check" nu ceck .. anyway,nu au fost suficiente dovezi , a zis si anaxor ..

EDIT: Poza asta mie imi zice altceva -> 6i649d.jpg (nu e aceeasi persoana wrs cu worsen in joc,pe forum da ... Asta cum vine?Nu cumva iese la iveala adevarata personalitate? :> ) , in plus de ce porti numai semnaturi 'marca woRsen" si nu ' wRs ' ?!

Link to comment
Share on other sites

Omorul intre jucatori NU se pedepseste de catre admini, ci de fortele de ordine! (Departamentul de politie, Biroul Federal de Investigatii, Armata)

• Bunny hoping (sariturile repetate pentru evitarea gloantelor sau alergarea mai rapida decat normal) este strict interzisa pe server si se pedepseste prin warn.

Faptul ca el a inceput sa traga in tine, fara niciun motiv anume nu e neregulamentar. Non-FP ai facut odata ce ai ramas acolo fugind in cercuri.

wRs - warn pentru NON-FP

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...