Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

SDK

[C.I.]Persanu - rambo

Recommended Posts

Numele meu în joc: kiszeN

Numele EXACT celui pe care îl reclam: Persanu

Screenshot-uri:

Singur,singurel // inevitabilul .

Descriere a situa?iei (pentru cazurile în care plângerea necesit? o descriere, dac? e vorba de limbaj se în?elege din screenshot-uri):

O gasca de mafioti au trecut in prima instanta pe langa spawn-ul nostru cu destinatia spawn UST pentru asi tuna masinile . La intoarcere am avut o mica batalie cu ei pana nu a mai ramas decat unu ce fugea de nebun , se vede cand un coleg imi zice pe /f sa-l omoram . Din aceasta intamplare m-am ales cu wanted 4 , cand sa intram in spawn , pac , don`Persanu dupa mine sa ma omoare , noi fiind net superiori din punct de vedere numeric l-am rapus si tot eu m-am ales cu plus la wanted pentru cop kill .

Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (dac? erau): -

Martori: Colegii din Triade.

#Sincer nu se ajungea aici daca .

Atunci cand ai de dat o explicatie si unii nesimtiti , nu dau nume ca se supara TheOne, nu-ti acorda nici macar acest drept pe motivul ca 'exista forum' , chiar nu te poti abtine .

Pai pana imi raspunzi tu pe forum si oricum nu-i faci nimic , mai intru de 3 ori in jail .

Link to comment
Share on other sites

Numele meu în joc: kiszeN

Numele EXACT celui pe care îl reclam: Persanu

Screenshot-uri:

Singur,singurel // inevitabilul .

Descriere a situa?iei (pentru cazurile în care plângerea necesit? o descriere, dac? e vorba de limbaj se în?elege din screenshot-uri):

O gasca de mafioti au trecut in prima instanta pe langa spawn-ul nostru cu destinatia spawn UST pentru asi tuna masinile . La intoarcere am avut o mica batalie cu ei pana nu a mai ramas decat unu ce fugea de nebun , se vede cand un coleg imi zice pe /f sa-l omoram . Din aceasta intamplare m-am ales cu wanted 4 , cand sa intram in spawn , pac , don`Persanu dupa mine sa ma omoare , noi fiind net superiori din punct de vedere numeric l-am rapus si tot eu m-am ales cu plus la wanted pentru cop kill .

Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (dac? erau): -

Martori: Colegii din Triade.

#Sincer nu se ajungea aici daca .

Atunci cand ai de dat o explicatie si unii nesimtiti , nu dau nume ca se supara TheOne, nu-ti acorda nici macar acest drept pe motivul ca 'exista forum' , chiar nu te poti abtine .

Pai pana imi raspunzi tu pe forum si oricum nu-i faci nimic , mai intru de 3 ori in jail .

Salut, unu la mana nu aici trebuia postat ci la raporteaza membru... care sunt. In al doilea rand nu am fost rambo. RAMBO e cand intra unul singur intr-o haita, ceea ce nu am facut eu! In schimb am venit dupa tine cu un coleg FBI pe care nu mai stiu cum il cheama dar daca da o tura pe aici sa dea un up!. Pe el l-ati omorat si ti-ai gasit sa ma vanezi cu o poza cand am ramas singur impotriva voasta...:| de ce? Lipsa de bun simt si respect v-a corupt rau de tot pe unii. Vad ca si Liderul promoveaza pe primul loc sa se faca post, si cel mai probabil nestiind situatia la ora actuala.

Va faceti de ras cu modul asta de joc, este de-a dreptul jenant cum ati transformat distractia de a juca SAMP intr-o oarecare distractie de-a juca de-a Tribunalul online. Acuma jocu e la alt nivel, cine pe cine prinde cu cea mai perfecta poza cat sa fie pedepsit si batut la fund. Maturizativa serios.

Si kiszen sincer nu ma asteptam de la asa ceva din partea ta... Ce va excita asa mult vanarea si postarea oricarei amanunt din joc?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...