Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

looooool

[R]Motan - non fp

Recommended Posts

Numele meu în joc: BlueDunhill

Numele EXACT celui pe care îl reclam: Motan

Screenshot-uri:

sa-mp-240.png

sa-mp-241.png

sa-mp-242.png

sa-mp-243.png

sa-mp-244.png

sa-mp-247.png

Descriere a situa?iei (pentru cazurile în care plângerea necesit? o descriere, dac? e vorba de limbaj se în?elege din screenshot-uri): Fuge in zig zag si sare pt a se feri de gloante in timpul duelului.

Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (dac? erau): -

Martori: cei din ballas

Link to comment
Share on other sites

Am inteles si aseara cand mi-ai raspuns , mi-ai explicat ca tu unul nu pedepsesti asa ceva , dar alti moderatori da . Tocmai de aceea am postat aici .

Pozele astea sunt facute azi . Nervii mei au cedat.

Nu fac vanatoare , doar ca sunt indignat sa vad cat lipseste fair playul la unii jucatori si tot ei ne dau /w ca noi nu suntem fp .. Vali60 a luat ban pt ca fugea in cercuri , el ce vroiai sa faca ? sa stea sa il omoare aia cand avea si bilet ? Spre deosebire de vali , motanu nu avea nici bilet nici bani , era la war . Tragea in mine din spate , cand a vazut ca ma intorc sa dau in el a inceput sa fuga si sa tzopaie ca o caprioara , eu tragand dupa el am fost ucis de catre ceilalti . Nu mi se pare fp.

• Bunny hoping (sariturile repetate pentru evitarea gloantelor sau alergarea mai rapida decat normal) este strict interzisa pe server si se pedepseste prin warn.
Link to comment
Share on other sites

Sunt martor(chiar de nu ma vad in poze eram mai in spate incercam sa impusc iepurasul) in primul rand panther nea zis sa facem doar poze la non-fp asta am facut fara filmulete iar motanul asta rupe tastatura in cinci... ultima data un amic deal nostru (vali60) a luat ban pentru non-fp (defapt a luat warn si dupa ban pentru 3 warns) dar totusi a gresit si a primit o pedeapsa pai si aici ce se intampla ca nu inteleg motanu face non-fp si dunhill primeste ban pentru vanatoare? :| iar acum o sa urmez si io asai? nu mar surprinde ...

Link to comment
Share on other sites

scuzatima ca am bag adica eu am luat warn + prison , mai aveam si 2 warnuri pt o chestie dasta si el nu primeste nimic pai ce facem aici uni sunt mai presus fata de alti si in plus eu aveam si bilet si bani .... nu mi se pare corect

Link to comment
Share on other sites

Motan - primeste warn pentru non-fp. Data viitoare nu veniti cu plangeri in care dati exemplu alta situatie, fiecare sanctiune se ia in functie de caz, poze, dovezi. vali60 era la pariuri si fugea in zig-zag deoarece avea bilet, daca asta nu vi se pare non-fp clar...

closed si pe viitor, incercati sa adunati toate pozele intr-un singur post (primul) si dupa sa asteptati linistiti.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...