Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

taciturnul

PK pe spot

Recommended Posts

UnaBuna, o poza cu F4 in care sa se vada toate cele trei intrebari ai ?

KooX scuzama , dar tu te consideri moderator pe drept ? atunci ce pretenti sa mai avem de la playeri sa cunoasca regulamentul daca moderatorul

insusi nu are habar pe deplin de el.

Sa nu o iei ca si o insulta directa , daca te oftici ma dai jos, sau daca esti deschis la critici si dornic sa progresezi in bine

atunci asculta sfatul meu si mai studiaza regulamentul ala mai in aprofunzime ( daca tot stai pe aici si vrei sa faci ceva dreptate )

Cu respect :tiphat:

Ma voi pune cu burta pe regulament pentru a progresa in bine. Multumesc de sfat.

Link to comment
Share on other sites

taciturnul inainte sa vorbesti ar trebui sa citesti tu regulamentul.

Scrie clar:

Preluarea necesita 4 poze, in minute diferite, printul 1 fiind in minutul 0 si al treilea print in minutul 4, urmat de printul cu F4 ridicat in minutul 5 pentru a incheia preluarea.

In momentul de fata nu gasesc nicio legatura intre poza 2 si poza 3.

Aveti si un mic exemplu acolo:

Exemplu:

minutul 00:00: x, afk? +print.

minutul 00:02/03: x, afk? +print.

minutul 00:04: x, afk? +print.

minutul 00:05: F4 +print.

Pana acum preluarea nu este corecta, il las pe KooX sa dea verdictul.

taciturnul astept si eu o explicatie, pe pm daca se poate ca sa inteleg si eu de ce ai zis acele lucruri mai sus. Unde ti se pare ca nu e "moderator pe drept ?" Koox?

Link to comment
Share on other sites

deci singuru motiv ca nu am facut poza aia e ca sunt noob adica joc de putin timp si n am stiut doar stiam sa fac 3 poze in 5 min daca nu zice nimic atunci pot lua... nu mi se pare corect sa nu zica nimic timp de 5minute si sa iau eu ss pt ca l am preluat fara sa zica nimic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...