Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

oldGard

Intrebare/

Recommended Posts

ia fi atent :

Preluarea este incorect facuta daca:

- in timpul ei, cel care preia face ks.

- in timpul ei cel care preia paraseste spotul sau ia disconnect.

- intrebarile tuturor caracterelor afk sunt pe o singura linie.

- toate pozele sunt pe aceleasi coordonate.

- nu se pune pointerul pe fiecare caracter intrebat de afk in momentul printului.

rosu - preluarea este incorcta daca se face ks insa eu am facut pentru a vedea caracterul.. e o dif mare zic eu.

albatru - daca faceam cum zici tu conform regulamentuli tot nu era corecta .!

Cum a zis si -ija- mai demult .. regulmaneul nu este facut chiar pt orice caz deoarce pot exista 1000 de cazuri dif.

nici cu ks nici cum ai zis tu nu e bine.. insa tinand cont ca nu se face exp in nici o alta poza si doar in ultima si se vede clar de ce. cred ca varianta mea a fost mai k!

Acuma sa ma apuc sa caut in plangeri sa vedeti ca nu e caz unic cand omori unu sau doi din greseala.. sau dai ca sa vezi ce caracter e?

Link to comment
Share on other sites

:)) ma s0are009 prin ce sectiuni si prin cate topikuri mai mergi sa incerci sa ma vanezi ????

Te doare asa tare alea 60 de zile ???

Macar daca vorbea unul care joaca cat de cat corect, dar u care umbli cu move to pick si cu vanatoare ar trebui sa taci si sa inghiti.

Cred ca ai luat sectiunile gresit. Daca le luai de sus in jos era cred mai eficient, sincer.

Mai insista, Mai insista. #-o =))

Link to comment
Share on other sites

Daca lasa un caracter fara sa omor vreun mob la un tark fire sau gigas de ex nu ii vezi numele orice ai face .!

Cum se procedeaza.?

Rogi pe cineva sa sparga mobii =/

=))) asta da... cand facem prelaure trb sa vin cu 10 caractere dupa mn:))

defapt asa e pe toate serverele de mu nu?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...