Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

sebaca

Mu LinkMania

Recommended Posts

Acest Server de Mu Online a ajuns 1 server in care totzi playeri au inceput sa isi testeze Hack'urile , probramele de flod, si alte programele. Este un server in care jignirile, nesimtirea, prostia este in floare. Foarte multi jucatori au schimbat serverele. Tin minte pe 97d ma chinuiam 20-30 de minute sa intru pe server acuma sa ajuns as fim 250-350 jucatori.

Unde Credeti Ca Va Ajunge LinkMania Peste 12 Luni ?

Vrem Ca echipa LinkMania sa se ocupe mai mult de server. Parerea mea este ca decat sa ne jucam asa cum este serverul acuma mai bine faceti ceva bun pentru mediu ( inchideti serverul ca se face risipa energie electrica )

Link to comment
Share on other sites

Acest Server de Mu Online a ajuns 1 server in care totzi playeri au inceput sa isi testeze Hack'urile , probramele de flod, si alte programele. Este un server in care jignirile, nesimtirea, prostia este in floare. Foarte multi jucatori au schimbat serverele. Tin minte pe 97d ma chinuiam 20-30 de minute sa intru pe server acuma sa ajuns as fim 250-350 jucatori.

Unde Credeti Ca Va Ajunge LinkMania Peste 12 Luni ?

Vrem Ca echipa LinkMania sa se ocute mai mult de server. Parerea mea este ca decat sa ne jucam asa cum este serverul acuma mai bine faceti ceva bun pentru mediu ( inchideti serverul ca se face risipa energie electrica )

+1 Rugam sa se ia masuri(cineva cu putere mai mare asupra serverului) sa bage un ochi pe serverul MU linkmania!

:tiphat:

Link to comment
Share on other sites

V-am spus si in joc, sunt anumite probleme de reteaua serverului, momentan nu se poate ajunge la el sa se lucreze, va mai dura putin timp.

oick terminati cu prostiile ca sunt probleme de retea. cei care au admin + prieteni lor ( care joaca pe server ) pur si simplu isi bat joc de alti jucatori si de server. cum pierde cineva 1 spot imediat pica serverul (flood). Acum cateva zile Magnnum zicea pe post ca a facut preluare pe Kalima 6 ultimul spot dupa 5 minute pica serverul si Gunit zice ca nu mai este spotul la Magnnum. Azi Magnnum imi zice pe alianta ca dak intra el inaintea mea pe spot in kalima 6 penultimul este spotul lui dupa 10 min cade serverul intru dupa flood si cine era pe spot phono Magnnum si FaneDL.

Nu me mai tot spuneti noua ca este problema de retea. Sigura problema adevarate pe server este nesimtirea.

Atat am avut de spus

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...