Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

eMc

[Rezolvat]Petrov18 - S0beit.

Recommended Posts

Numele meu în joc: eMc.

Numele EXACT celui pe care îl reclam: Petrov18

Screenshot-uri:

33xajus.png

33mwegy.png

4s1lw3.png

mrehx.png

344ph5h.png

3150c4o.png

in4cc6.png

Descriere a situa?iei (pentru cazurile în care plângerea necesit? o descriere, dac? e vorba de limbaj se în?elege din screenshot-uri): L-am urmarit si s-a pus pe masina afk, am stat langa el cam 2 minute si dupaia pur si simplu o disparut fara relog am si poza cu tab( player's) era online si tot ID-ul ala il avea 61.

Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (dac? erau): Ruller,Panther

Martori: Cretu,Alecs,Hawx

In primu rand s0beit nu se vede in log, doar foarte greu de ex: cum o fost in cazul lui Keez membru FBI sau PD el o dat teleport la cai si cand o plecat o folosit teleport fara sa ii mai apara mesaju: Speram sa te mai intorci pe la noi bla bla bla ...

Ma bucur ca ti-ai facut prezenta, nu vanez din cate observi la orice reclamatie am avut dovezi.

Daca nu observi, sunt destule dovezi + destui martori Cretu,Alecs,Hawx care erau langa tine.

Link to comment
Share on other sites

Doresc dovezi la afirmatiile care le aduci la adresa mea deoarece nu aveai cum sa ma urmaresti pt ca nu am fost nici o secunda urmarit de grovi in seara asta si daca nu ma insel de la ora 9 pana la ora 12 o singura data am mers dupa voi sau voi dupa mine si asta a fost la 10 sticle am facut 1 kill parca impotriva lui snoop daca nu ma insel...se poate verifica in loguri (in restul timpului am fost afk). O singura data am mai plecat din baza in momentu in care am fost la banca de miam depus 25k (in fata bancii lam omorat pe CioCio am intrat am depus si la 1 min distanta am fost omorat de un dnb in fata bancii) din nou se poate verifica in loguri. In momentu in care am fost omorat de acel dnb mam pus afk deoarece eu am vazut ca ma dat spawn si mam dus sa ma uit la tv.

Nu sunt genu de jucator care sa ma pun afk cand ma urmariti sa imi dau /q sau alte chestii de acest gen, de cele mai multe ori stau la bataie nu conteaza cati sunteti si asta iti pot confirma mai multi colegi de ai tai. Stiu regulamentu destul de bine si e doar un joc nam dece sa fac aceste gesturi de lasitate.

Ce pot sa mai zic cand sunt acuzat de sobeit ?? Nu am folosit si nu o sa folosesc asa ceva nu sunt genu doarece repet joc sa ma distrez si chiar nu le vad rostul acestor metode de avantaje pe care unii le practica. Pot spune ca nu stiu ce sa intamplat de ma dat pe masina voastra poate e un bug de la momentu in care am fost omorat si mam pus afk pe urma chiar nu stiu.

Insa rog un moderator sa se uite in loguri si analizeze atent de ce ma acuzi deoarece sunt acuzatii grave si nu e prima oara cand tu incerci sa vanezi mai multi jucatorii si mam cam saturat de acest timp de caracter . Si tind sa cred ca iara a fost o vanatoare din partea ta insa asta sincer nu stiu cu ce va incanta aceste metode, doar in speranta ca voi primi warn/ban si asa mai departe.

Eu creca am explicat foarte coerent si pe intelesul tuturor mai sus despre cat mam jucat in seara asta. Iti repet si tie poate era un bug in momentul in care am fost omorat la banca si mam pus afk ma dat pe masina voastra nu stiu cum sau poate de da lag ...iti repet nu imi explic.... insa te astept cu dovezile cand ma-ti urmarit voi si mam pus pe masina voastra afk te rog ;)

Descriere a situa?iei (pentru cazurile în care plângerea necesit? o descriere, dac? e vorba de limbaj se în?elege din screenshot-uri): L-am urmarit si s-a pus pe masina afk,

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...