Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

FuLg3r3k

Ks spot

Recommended Posts

Frumoasa Regia, Frumoasa Vanatoarea .

1. Daca ai preluat, de ce nu ai dat pk, sau sa ma opresti ? Ai preferat sa stai inca 5 min langa mine si sa astepti momentul revenirii mele. Se vede clar cum nici macar nu ai incercat sa faci xp. Bara este nemiscata.

2. Aceeasi problema de vanatoare la print de ks >> Ai asteptat momentul sa raspund si deja primul print de ks era facut.

O vanatoare mai clara ca aceasta sincer nam vazut. Sa faci preluare si sa astepti 5 min sa revina playerul sal postezi fara a face xp, fara sal opresti, fara sai dai pk. Sper sa gasesc poza in care ai cerut zen sa nu postezi apoi ai plecat.

Asta ai dorit, vanatoare si ai obtinuto, apoi ai plecat. Daca erai asa interesat de acel spot de ce nu ai ramas pe el? Ti-ai facut nr si apoi ai plecat. Sa nu zici ca nu ai putut da pk ( cu o zi inainte ai dat pk in tarkan aduti aminte ). In fine.

Nu vreau sa fac un roman acum aici. Adminii vor avea ultimul cuvant.

Eu cer doar atat sa se urmareasca bine printurile si ceea ce a urmat.

Daca eu iau de ks, cer domnul sa ia pentru vanatoare. Ms.

Warn avocatilor. :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Apropo, stau si ma intreb ce faceai daca reveneam dupa 15-30 -45 min sau chiar 1-2 ore ???? Ma asteptai nu? Ca doar asta era telul tau :) Cum am raspuns pac print sa nu cumva sa pierzi vremea aiurea inca vreo 5-10 min. In min 03 ami zici ca mai preluat si cand sa terminam treaba in min 4 deja era gata ks nu? Ks 1 min plus apoi vrei zen ca sa pleci.

Eu inchei aici, adminii au ultimul cuvant, dar sustin 100% ca asta ai urmarit sa vanezi sa iau ss. :tiphat:

PS. Fulgere daca ai postat in locul lui termina cu interventiile. Daca are ceva de spus de ce nu o face el? Are ss pe forum? Oare de ce ? Antecedente ceva ?

Ce am vanat eu ca nu inteleg? Pick zen ? Aia e vantoare ? Jucati corect apoi mai discutam pe acest subiect. Sa inteleg ca pana la urma recunosti sau recunoaste BATOSAI ca ma vanat a ? :)

Eu nu am ce asculta de la BATOSAI, mi-am spus punctul de vedere asa ca acum asteptam decizia adminilor. O seara faina. :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...