Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

HaCkErS

Reevaluare

Recommended Posts

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=436456

Domnule oick.

Daca as spune sa ma pupi undeva si tu si guildul Admin, as lua ban? Dar daca as adauga si ca in acel guild sunt numai distrusi, s-ar mari suspendul, nu? :)

Este o ofensa adusa unui guild intreg, nu unui singur player. Daca are dispute cu anumiti membri ai guildei mele, sa si le rezolve in privat...nu pe global, jignind mai multi oameni, facandu-i distrusi. Astept cu nerabdare raspunsul vostru, ca sa stiu cum pot vorbi si eu pe server pe viitor.

Link to comment
Share on other sites

Adminii nu au acelasi statut cu playerii.

Nu conteaza ca a facut distrus un player sau o guilda intreaga. Chiar daca as fi dat suspend mai mult de 5 zile nu lua, chiar daca ar fi jignit 30 de caractere. Nu are nici o relevanta.

Eu am considerat ca e prea putin pentru un suspend.

Link to comment
Share on other sites

Adminii nu au acelasi statut cu playerii.

Nu conteaza ca a facut distrus un player sau o guilda intreaga. Chiar daca as fi dat suspend mai mult de 5 zile nu lua, chiar daca ar fi jignit 30 de caractere. Nu are nici o relevanta.

Eu am considerat ca e prea putin pentru un suspend.

Nici nu doream o acumulare a suspendului pentru mai multe caractere, dar jignind mai multe persoane odata, cred totusi ca se poate acorda un suspend minim, nu? De ce sa fiu eu considerat distrus de unul pe care nici macar nu il cunosc? De ce sa mi se adreseze in mod direct fara ca macar sa fi intrat vreodata in vb cu mine, eventual sa il mai pup si undeva (care are si subinteles). Am inteles parerea ta si o respect, dar as dori sa vad si alta parere daca se poate. Multumesc :tiphat:

LE: Iar la chestia cu adminii nu au acelasi statut cu playerii, sunt de acord, dar si playerii trebuie respectati. Sau ei nu conteaza, desi fac totul in aceasta comunitate?

Link to comment
Share on other sites

Am avzut si eu plangerea si ii dau dreptate lui oick.

Ce zice el acolo nu e suficient pentru a se acorda suspend (daca ar fi acordat il intrebam eu de ce :) )

Daca mai existau cam 2 astfel de jigniri cred ca putea primi 5 zile.

Closed.

Vezi ca aici suntem la sectiunea banati si nu la sectiunea "de ce nu sunt ei banati?", aici se posteaza doar daca ai primit suspend si crezi ca a fost pe nedrept dat.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...