Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

[kimmy]

Ofer 10 +5 pe un print.

Recommended Posts

Ofer 10 BOK +5 pe printul cu pk-ul / preluarea lui toby_1968 din data de 4.3.2012.

Va rog , am nevoie urgent de el!

Spotul este kalima 5 , 116 50 coord ( sau pe acolo pe langa)

LE: si mai rog pe cineva daca are printuri din data aia inainte de ora 2:04 sa le ataseze aici.

Multumesc

Link to comment
Share on other sites

adaug si eu 10 +5 pentru acel print ... dar cred ca sti kimmy ca nu va aparea niciodata ...

P.S: te rog sa te abtii sa mai zici ceva de mine .. nu te mai oftica la orice zice oricine :| ... trust me !

Eu sper sa apara!

Link to comment
Share on other sites

' date='08 March 2012 - 17:23' timestamp='1331220221' post='6264453']

Am eu un print din acea seara, daca vreti sa il vedeti mariti recompensa. :tiphat:

Un print din acea seara cu ce?! daca ai da detalii poate poate.

Glumeam, nici macar nu am fost acolo :))

Link to comment
Share on other sites

' date='08 March 2012 - 17:23' timestamp='1331220221' post='6264453']

Am eu un print din acea seara, daca vreti sa il vedeti mariti recompensa. :tiphat:

Un print din acea seara cu ce?! daca ai da detalii poate poate.

Glumeam, nici macar nu am fost acolo :))

:crybaby:

Maream si recompensa doar sa-i arat nabului ca nu am dat pk in ally si spotul era gol .... si bine inteles lui Tykos,gm-ul de ally.

Link to comment
Share on other sites

Guest SouthBoy_Lucyo

Desi nu cred ca este dispus careva sa faca acest lucru, o idee ar fi sa se verifice log-urile.

Eu unul nu m-as stresa, lasa-l pe Tykos sa fie cu oamenii(sa zicem oameni) lui si sa pateasca cum a mai patit (sa-i dea ss). Oricum nu merita sa revin in ally la cat de brambura gestioneaza el treburile. Cu tot respectul insa nu are nimic de-a face cu jocul. Am incercat sa il ajut, a preferat sa asculte de altii, end of story.

Rog un coleg moderator sa inchida acest topic incat sa nu devina topic de flame sau spam.

Cine are un asemenea print este rugat sa trimita un PM catre kimmy. :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...