Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Zachary

[Rezolvat][Plangere] RedForce - Limbaj

Recommended Posts

Numele meu în joc: Strict.

Numele EXACT celui pe care îl reclam: RedForce

Screenshot-uri: Click .

Descriere a situatiei (pentru cazurile în care plângerea necesita o descriere, daca e vorba de limbaj se întelege din screenshot-uri):

Ryan a facut un event si am picat sa ma duelez cu RedForce si in timp ce ma duelam cu el a dat ESC timp de 5 - 6 secunde si dupa a inceput sa traga aiurea, il alti player`i si dupa ce ii spui ca ma prosteste pe fata a inceput sa ma injure .

Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (daca erau): Panther, moses, old_man

Martori: -

Link to comment
Share on other sites

Era si normal sa raspund asa, m-ai cam provocat si nu regret nimic din ce ti-am zis pentru ca te oftici ca te-am facut la duel la un event. De ce te oftici? Vanatorule, asta si asteptai sa'ti zic ceva si gata...F8 si pac post pe forum :-j

Oricum, am zis cu ****** nu am scris cuvantul...

In fine, accept orice pedeapsa dar sper sa fie una blanda tinand cont ca nu am mai avut antecedente si sigur pe viitor nu voi mai reactiona asa ci direct /togwhisper. :)

EDIT: Eu acum am vazut ce ai scris tu acolo... cand am dat eu esc? acuzatii aiurea, adu si niste dovezi, erau Ryan si moses de fata, daca dadeam esc eram deja banat, inca o dovada ca esti copil. :)

EDIT2: Numele EXACT celui pe care îl reclam: silidoradrian - wtf ? nici sa scrii numele meu nu esti in stare... dai copy de la alta plangere.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...