Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

eMc

[Rezolvat] Vali60 - Non FP.

Recommended Posts

Numele meu în joc: eMc.

Numele EXACT celui pe care îl reclam: vali60

Screenshot-uri:

vqrtqa.png

2hogxhv.png

11m99oi.png

s3jyi8.png

Descriere a situa?iei (pentru cazurile în care plângerea necesita o descriere, daca e vorba de limbaj se întelege din screenshot-uri):

Eram la 10 sticle eu,skynnet gladiator9 si Hawx din triads Blue si vali erau pe pod i-am urmarit si pe blue l-am omorat iar vali o fugit in spawn.

Dupaia s-a pus pe loc, credea ca il omor si vezi doamne ma posteaza pentru ca l-am omorat in spawn dar din pacate nu o fost treaba pe gustu lui.

Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (daca erau): Da, sNs, BAdu,Perpripiu,moses,Panther.

Martori: Skynnet,Gladiator9, Hawx.

Link to comment
Share on other sites

Postez in calitate de martor. Nu numai vali60 a facut asa, cam toti ballasi aveau "obiceiu` " asta. Dar nu am putut sa facem destule poze.

// Tu daca mai postezi in calitate de martor, fara sa iti fie ceruta interventia de moderator, vei lua warn up. Ti-o spun in calitate de moderator.

BAdu was here

Link to comment
Share on other sites

chiar trebuia sa vi sa te plangi pe forum ? ce non fp ca nu mam dus sa imi iau hp sau am intrat in train puteai sa ma urmaresti frumos si sa ma omori , voi de cate ori intrati in spawn dar in fine orcum esti un vanator toata ziua cu mana pe f8

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...