Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Supreme

[Rezolvat]CloHard - Non-FP

Recommended Posts

Numele meu în joc: 4ezee

Numele EXACT celui pe care îl reclam: CloHard

Screenshot-uri:

Descriere a situa?iei (pentru cazurile în care plângerea necesita o descriere, daca e vorba de limbaj se întelege din screenshot-uri): Eram la pariuri, a venit Clohard, a inceput sa traga cu MP5 in ZzooM, i-am spus sa inceteze, l-a omorat si a iesit pentru a nu primi wanted.

Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (daca erau): sNs, BAdu, Perpripiu

Martori: ZzooM

# Edit: Ok, uite si o poza in care era si ZzooM acolo. :)

Si daca ai iesit asa, "aiurea", de ce se vede la timp ca ai dat /q dupa2 secunde ?

Nu aveai timp sa iesi afara si sa-l omori.Nu stiu care e mai ipocrit dintre noi si minte pe fata..Deh, asa-i romanu'.

Link to comment
Share on other sites

Numele meu în joc: 4ezee

Numele EXACT celui pe care îl reclam: CloHard

Screenshot-uri:

Descriere a situa?iei (pentru cazurile în care plângerea necesita o descriere, daca e vorba de limbaj se întelege din screenshot-uri): Eram la pariuri, a venit Clohard, a inceput sa traga cu MP5 in ZzooM, i-am spus sa inceteze, l-a omorat si a iesit pentru a nu primi wanted.

Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (daca erau): sNs, BAdu, Perpripiu

Martori: ZzooM

Ok, si in ce poza se vede ca eu l-am omorat pe zzoom ? asta se numeste vanatoare . Ai facut comanda /su pe chat sa se vada ca te pregateai sa imi dai wanted , cand eu il omorasem afara . Urat din partea ta , mai ales ipocrizia de care dai dovada , ma intrebi de unde am smg , ma implori sa nu omor pe nu stiu cine , si dupaia ma raportezi la sNs(ma rog ,asta nu conteaza,nu are vreo legatura cu plangerea) + ca zzoom ala nici nu apare in vreun ss ( tot ceea ce se vede este ca ma intrebi de unde am arma , se vede ca fac o crima - nu stie unde sau victima , si dupaia ca dau /q ,so what :-? )

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...