Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

eMc

[Rezolvat]Maryca - Non FP.

Recommended Posts

Numele meu în joc: eMc.

Numele EXACT celui pe care îl reclam: Maryca

Screenshot-uri:

9sgs3m.png

30cprgj.png

2n733hx.png

2cdeln6.png

Descriere a situa?iei (pentru cazurile în care plângerea necesita o descriere, daca e vorba de limbaj se întelege din screenshot-uri):

Am venit de la pariuri, spre SF aici am vazut un SFR pe radar am venit spre el o intrat in banca ... atunci am ajuns si eu

o iesit din banca am inceput sa trag dupa el i-am dat 1 hit am urcat pe masina am tras iar in el odata si era pe low hp aproape

s-a aruncat din masina am fugit spre el si baiatu s-a pus in esc + si-o provocat crash intentionat se poate verifica in log

ca o sarit din masina si dupa 20 secunde si.o provocat crashu.

Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (daca erau): Da, sNs, BAdu.

Martori: -

Antecedente.

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=436087

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=421114&st=0&p=5957342&hl=maryca&fromsearch=1&#entry5957342

Link to comment
Share on other sites

Asteptam sa vedem ce are de spus si Maryca. Si niste dovezi de partea apararii ar fi buna.

Se vede si din pozele tale ca am luat crash ce vrei mai mult ?

Ce vreau? Vreau sa fi pedepsit pentru Non-fp.

Gresit, ti-ai provocat crash nu amesteca ( am luat crash ) cu ( mi-am provocat crash )

Nu ti se pare interesat? Ai luat crash fix cand erai hp low de ce n-ai luat cand ai iesit din banca? sau cand fugeai?

Link to comment
Share on other sites

Deja ai mai multe antecendente legate de acest lucru, warn + prison.

LE: avand in vedere ca warn-urile antecedente nu au fost acordate jucatorului Maryca, a adunat 3 warning-uri (inclusiv acesta) ducand la ban 7 zile pe cont.

Primul warn

Al 2-lea warn

Al 3-lea este luat in sanctiunea de mai devreme.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...