Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

JuiceX

[R]Dinero - Spawn kill

Recommended Posts

Numele meu în joc: mihaitzzza

Numele EXACT celui pe care îl reclam: Dinero

Screenshot-uri:

sa_mp_057.png

sa_mp_058.png

sa_mp_059.png

Descriere a situa?iei (pentru cazurile în care plângerea necesit? o descriere, dac? e vorba de limbaj se în?elege din screenshot-uri):Membrii The Triads au venit Spawn SFR dupa niste impuscaturi prin SFR si au inceput sa traga in noi in spawn. Pe mine m-a omorat Dinero (se vede din poza ca tragea in mine si ca am murit) iar dupa ce am fost respawnat a fost omorat ScaraMouche (tot in Spawn - nu sunt sigur daca a fost acelasi jucatori, Dinero, sau nu)

Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (dac? erau): nu am fost atent

Martori: Robyca, Maryca, ScaraMouche + ceilalti membrii Triade printre care si Taylorrrr

Link to comment
Share on other sites

Numele meu în joc: mihaitzzza

Numele EXACT celui pe care îl reclam: Dinero

Screenshot-uri:

sa_mp_057.png

sa_mp_058.png

sa_mp_059.png

Descriere a situa?iei (pentru cazurile în care plângerea necesit? o descriere, dac? e vorba de limbaj se în?elege din screenshot-uri):Membrii The Triads au venit Spawn SFR dupa niste impuscaturi prin SFR si au inceput sa traga in noi in spawn. Pe mine m-a omorat Dinero (se vede din poza ca tragea in mine si ca am murit) iar dupa ce am fost respawnat a fost omorat ScaraMouche (tot in Spawn - nu sunt sigur daca a fost acelasi jucatori, Dinero, sau nu)

Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (dac? erau): nu am fost atent

Martori: Robyca, Maryca, ScaraMouche + ceilalti membrii Triade printre care si Taylorrrr

Fiind specificat printre martori,consider ca e necesar sa aduc si cateva dovezi:

34ozs6g.png

2h4jnz4.jpg

2gsra12.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...