Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

TaofiK^^

Bafta Linkmania

Recommended Posts

Imi iau ramas bun de la voi prin aceasta cale , mai repede decat imi doream .. Multumitii lui cristian care e un moderator senzational , ma facut sami bag ceva in tot ceam facut pana acum si sa realizez k nu se merita sa joci ... te chinui intro factiune , te chinui sa intri undeva , te chinui sa faci ceva pe sv asta , si deodata se trezeste sati faca vreo unu post sau sa gasesti vreun admin in stare proasta si gata ban ... mia facut placere sa joc alaturi de voi , si va salut pe toti prietenii mei , aveti grija de voi si sanatate eu miam luat adio de la acest joc , in mom asta ma las ! Respect celor care merita , sunt putini pe sv asta ... bafta LINKMANIA

Link to comment
Share on other sites

Credema ca mam hotarat , si e mai bine pentru mine , oricum voi pleca din tara , de asta am si scris mai sus k ma facut sami iau ramas bun mai repede decat imi doream !

Te asigur ca nu traiesc in joc , nici din joc si nici in alt mod , este vorba doar ca sunt jucator pe sv acesta de aproximativ 4 ani , si e naspa sa vezi cu cata indolenta esti tratat !

Link to comment
Share on other sites

Tu nu esti in stare sa respecti ceilalti jucatori, ai si pretentia sa primesti flori cand injuri atata, what the.. huh ?

Ah, si, cred ca ne e destul de clar ca traiesti in joc dupa asemenea topic.

Sa stii ca si eu am avut vreo 3 ban-uri si asta nu m-a facut sa ma tai cu lama.

Bafta.

ps. Eu ti-am dat si sansa sa iti ceri scuze dar tu ai ales singur ce a fost mai bun pentru tine.

Link to comment
Share on other sites

Prietene :o3..cu cn mai ies acum seara..la plimbare cu taxi`u ?:|..cu cn mai ascult manele in taxi ?:o3..off..te astept peste 10 zile cand expira ban-u . daca nu intrii Boxu il iei . cumintestete in astea 10 zile !! bafta .

Link to comment
Share on other sites

Un daramat tot daramat ramane , si mai esti si prost crescut pe deasupra . Stai linistit k nu sa taiat nimeni cu lama :))

dupa un asemenea topic , arat ca respect serveru asta si miam luat ramas bun de la toata lumea ;), nu tea intrebat nimeni cate ban-uri ai avut tu , sau daca ai murit sau nai murit

Peste 10 zile o sa fiu plecat in Tenerife Ryth :*

Link to comment
Share on other sites

Prietene, in primul rand ti-o cauti mai peste tot prin game, din cate am vazut. Nu te cunosc personal insa imi dau seama dupa cum scrii ce fel de persoana esti ( te bate romana rau de tot #-o ) .

Si An00by nu s-a referit la topicul asta atunci cand a spus ca nu si-a taiat venele ( ceva asemanator ) . Citeste cu atentie si vei vedea la ce se refera. Ce sa iti spun eu tie? Se vede clar ca traiesti intr-un joc. Daca ai aplicat hitman si te-a acceptat asta nu inseamna ca esti un "zeu" . Din cate vad ai o atitudine de mare "hitman". E adevarat ca nu toti au sansa sa intre acolo, insa te asigur ca tu nu meriti nici macar sansa de a da testele, nu stiu ce-i cu Mitasik :). Sa revenim, deci dupa ce te bate romana cum vrea ( la 0 ) mai ai si un limbaj de mahala, si aici si pe server. Cum ai vrea tu sa te respecte lumea daca tu injuri / insulti pe toti? Inca ceva, tu in astia 4 ani cat timp ai jucat? 2 luni? Eu nu te-am vazut mai deloc pe game.

Stai in banca ta, nimeni nu plange dupa tine, asa cum vezi. Spor in viata reala ( Tenerife? Ce faci tu ma acolo? Culegi castraveti din copaci? :blink: ) .

Topic facut la nervi sau la plictiseala? Oricum mi se pare normala pedeapsa pe care ai primit-o.

Link to comment
Share on other sites

Nu mai bine scriai cate un pm la toti prietenii tai de care zici ca iti iei adio? faci spam aiurea..

Nu cred ca o sa-ti duca prea multi doru,salut

Edit: Atunci de ce mai faci topicu?

Bafta in tenerife

Link to comment
Share on other sites

Bafta taofik sper sa ne mai vedem

te salut fannntasy !

Am facut topicul in respect fata de acei jucatori care sunt alaturi de mine cu adevarat nu pentru aia care sau ofticat ca leam furat o masina in joc ;)

Link to comment
Share on other sites

Nu stiu exact ce s-a intamplat, nu am cercetat. Bafta mai departe, dar inchid si topic-ul pentru a evita alte discutii contradictorii sau inceput de cearta. Este mai mult o plangere indirecta decat un topic de retragerea din comunitatea SAMP.

Closed.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...