Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Biggles

SirDrago - Game exploit/hack

Recommended Posts

Guest [SirDrago]

da da da dai cu scan daca nici la rrurile si agi asta nu e posibil atunci aia e sa lasam admini sa isi faca treaba se vede clar ca nu dau numai eu in tarc Oricum vanatoare ca in Ally la hustle nu mai gasiti e ceva mai rar :)) GG sicily ati dovedit ink odata ca sunteti in plus !

Link to comment
Share on other sites

' date='02 March 2012 - 20:02' timestamp='1330711379' post='6252996']

da da da dai cu scan daca nici la rrurile si agi asta nu e posibil atunci aia e sa lasam admini sa isi faca treaba se vede clar ca nu dau numai eu in tarc Oricum vanatoare ca in Ally la hustle nu mai gasiti e ceva mai rar :)) GG sicily ati dovedit ink odata ca sunteti in plus !

Sicily este una dintre guildele cele mai vechi de pe acest server care a jucat, joaca, si va juca in modul cel mai corect, si inca o data am dovedit ca nu avem nevoie de toti cocalarii ratati care folosesc hack-uri/exploituri.

La fel ca si la EliTe vam oferit o sansa, pacat ca nu ati profitat de ea.

Link to comment
Share on other sites

Guest kyohei

Aici este filmuletul

Aici este poze

http://www.imagebam.com/image/94c8ea177748636

http://www.imagebam.com/image/923746177748651

http://www.imagebam.com/image/5dc5c4177748672

Aici este status la ora 02-Mar-2012 19:48:54 (cu aproximatie)

38. SirDrago Dark Lord 366(9) 86988900 5000 13600 2000 6720 456

Am dat copy/paste

sincer sa fiu mie nu mi se pare nimic suspect , mobi care sunt neatinsi de ceilalati jucatori din tarc se vede clar ca trage de mai multe ori in ei , rar cand da cate 1 hit , era si aglomerat in tarc , infine moderatori sa decida , dar eu nu vad nimic special in videoul tau ... hm orcum esti un fraier ca postezi in alianta , trebuia sa ceri excluderea lui si mai apoi sa postezi . orcum alianta asta de rasul curcilor si uni ajuta ca ea sa fie mai de ras :)) (aici ma refer la sirdrago daca a avut hack )

legat de guilda sicily , nu mai e ce a fost , acuma pot sa zic ca e o adunatura de copchi cu exceptia unora . tu faci parte din exceptie bul? :)

permanent

Link to comment
Share on other sites

mai are rost sa comentez liquide?

faptul ca a folosit hack/exploit se stia de mai mult timp. Ce masuri s-au luat?

Eu unu nu vreau ca la mine in guild/aly sa am codati. Nu stiu care dintre noi doi este mai fraier, dar daca ma gandesc bine la trecutul tau se pare ca ma intreci.

Nu va convine am dat X si am incheiat discutiile.

Atata timp cat eu joc corect ma astept si la cei care imi sunt / le sunt alaturi sa dea dovada de corectitudine.

Iar la faza cu "sincer sa fiu mie nu mi se pare nimic suspect" dute tu pune un dl acolo si vezi daca reusesti sa tragi peste gard sa omori mobii, si daca reusesti (bineinteles fara sa folosesti coduri) atunci eu iti dau un os.

Link to comment
Share on other sites

Guest [SirDrago]

=)) Biggles hai nu mai plange ca o sa fie bine nu fi trist offf mititelu ce sufera voi vedeti =))

Link to comment
Share on other sites

Guest kyohei

mai are rost sa comentez liquide?

faptul ca a folosit hack/exploit se stia de mai mult timp. Ce masuri s-au luat?

Eu unu nu vreau ca la mine in guild/aly sa am codati. Nu stiu care dintre noi doi este mai fraier, dar daca ma gandesc bine la trecutul tau se pare ca ma intreci.

Nu va convine am dat X si am incheiat discutiile.

Atata timp cat eu joc corect ma astept si la cei care imi sunt / le sunt alaturi sa dea dovada de corectitudine.

Iar la faza cu "sincer sa fiu mie nu mi se pare nimic suspect" dute tu pune un dl acolo si vezi daca reusesti sa tragi peste gard sa omori mobii, si daca reusesti (bineinteles fara sa folosesti coduri) atunci eu iti dau un os.

e bug vizual aia cu datu peste gard

si daca te uiti la trecutul meu , am luat suspend ca asa trebuia sa iau suspend , nu ca ar fi fost ceva clar , nici in ziua de azi nu au fost in stare sa dea o explicatie . au dat suspend ca asa trebuia .

Link to comment
Share on other sites

ai dreptate ... este bug vizual aia cu datul peste gard fiinca foloseste hack.

si iar ai dreptate ... daca ma uit la trecutul tau ai luat ss nu pentru ca asa trebuia... ci pentru ca ai folosit hack, si nici nu era necesar sa ti se dea o explicatie.

Link to comment
Share on other sites

Guest [SirDrago]

Biggles tu cn te crezi ma o intreaga enciclopedie? Iti apun eu cn esti cu adevarat un alt stres care nu are ce face cu viata lui si sa agatzat de un jok :))

Link to comment
Share on other sites

Guest [SirDrago]

stai linistit nebunule ca baietii isi fac treaba numai ca dureaza nui asa simplu ;) oricum o sa iti pice fatza la scan :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...