Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

M3rlin

Reevaluare M3rlin

Recommended Posts

Salut,

In legatura cu http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=435909 , cand m-am apucat sa joc am citit regulamentul dar din cauza ca vin de pe un alt server care nu cere print cu numele atacatorului in safe zone, din graba de moment si probabil oboseala de la 2 dimineata am omis treaba asta.

Ok, nu am respectat toate cerintele care se cer in plangere...dar nefondata?? Ce inseamna de fapt nefondata? Fara o baza/fara argumente solide nu ? Parerea ta personala e ca in printuri nu am o baza la ceea ce am acuzat? Doar am gresit un print, asta nu inseamna ca plangerea mea nu are o baza. Print cu spotul exista si e corect, print cu pk-ul exista si e corect, print in safe zone exista si e pe jumatate corect ( e in safe zone dar lipseste numele atacatorului ) si mi se pare in regula sa nu acorzi suspend pentru cel pe care l-am acuzat, dar pentru ca am gresit un print, de fapt un detaliu la un print, nu mi se pare ok sa primesc ban pentru plangere nefondata ( una e sa gresesti si alta e sa n-ai o baza pentru ceea ce acuzi )

Ok, consider ca am fost nedreptatit pentru cele 5 zile acordate si solicit sa mi se scoata.

Multumesc anticipat.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...