Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest FreaKdadisK

[Rezolvat]Plangere kwai

Recommended Posts

Guest FreaKdadisK

Numele meu în joc: kenzzor

Numele EXACT celui pe care îl reclam: kwai

Screenshot-uri: http://postimage.org/image/nlrkpk9nn/ ,

Descriere a situa?iei (pentru cazurile în care plângerea necesit? o descriere, dac? e vorba de limbaj se în?elege din screenshot-uri): Pai eram la event LCS, organizat de Lolzor , iar kwai avea un elegy , eu l-am observat ca nu ii scade hp , dar nu am bagat de seama , mai erau 2 masini , si kwai avea 1000 hp =)) , am apucat sa fac ss cand intram in el , am si filmare , dar nu este permis.

Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (dac? erau): Nu erau , dasta a si jucat cu cod.

Martori: Lolzor

Link to comment
Share on other sites

Guest FreaKdadisK

Pai am filmarea , dar l-a dezactivat cand am ramas doar 2 doi , a vz ca nu sunt admini on , si gata , mi-am dat seama prea trz. dar totusi analizati cu atentie.

Link to comment
Share on other sites

si daca era pe esc?

anaxor , te rog frumos ... baiatul asta mi-a povestit in samp ca el nu joaca samp de 1-2 sapt ... el e mafiot adevarat si stie ce e cu sampul ... dar la esc nu s-a gandit....

+ ca poza asta e la jumatatea eventului =))) cand eu driblam masinile ....

Link to comment
Share on other sites

Guest FreaKdadisK

si daca era pe esc?

anaxor , te rog frumos ... baiatul asta mi-a povestit in samp ca el nu joaca samp de 1-2 sapt ... el e mafiot adevarat si stie ce e cu sampul ... dar la esc nu s-a gandit....

+ ca poza asta e la jumatatea eventului =))) cand eu driblam masinile ....

1. ce poti sa pui si tu acum , ca ai stat pe esc , in joc nu mi-ai zis asa

2. lolzor - a anuntat sa va busiti , daca driblai masinile tragea in tine ,

3. asteapta sa posteze un admin. bft

Link to comment
Share on other sites

Guest FreaKdadisK

Ba frate , se vedea arma pe jos si focul de la o masina cand bubuise langa tn , + la 20 de masini in spatiu ala mic , tu ii driblai ? poti sa pacalesti pe cn vrei tu ,

P.S ai uitat cand imi zicea in joc : " facem jumi juma " ? nu am mai facut ss . Asteapta sa posteze spark/crs .

Anaxor - el se busea pe acolo , nu aveam cum sa stea esc tot eventul ,

Link to comment
Share on other sites

Guest FreaKdadisK

Pai am facut prima data ss , si dupaia am ramas doar noi 2 in finala si am dat drumu la fraps , iar in filmare ii scadea hp , Dar se poate observa cum multi au exploadat si in chat se vad cum ieseau aia din masini , + avem voie esc la event ? asa cum zice el ?

Link to comment
Share on other sites

Guest FreaKdadisK

Pai am facut prima data ss , si dupaia am ramas doar noi 2 in finala si am dat drumu la fraps , iar in filmare ii scadea hp , Dar se poate observa cum multi au exploadat si in chat se vad cum ieseau aia din masini , + avem voie esc la event ? asa cum zice el ?

Nu , nu ai voie escape la event. Dar cum ti-am spus , cu o singura poza nu dovedesti nimic . Mai am nevoie de dovezi

Eu zic ca este o dovada concludenta , altele numai am , T.C bft

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...