Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

1NviDia2

Intrebare

Recommended Posts

Am fost mi-am cumparat niste mana din tarkan si cand m-am dus in valey of loren mi-au disparut toate sticlutele de mana cumparate am zis ca poate cine stie mi s-a parut sau am visat ca am cumparat mana asa ca m-am dus dinou si am cumparat si iar cand am trecut in valey of loren ca sa vezi dinou au disparut si tot asa de 3 ori.

Intrebarea e s-a mai intamplat cuiva chestia asta ? E un bug ceva? Bine ca au disparut sticlutele de mana si nu iteme .

Link to comment
Share on other sites

fara iteme stiam ca ramani doar daca treci cand ai pe tine 1 ring of transformation sau ceva de genu ala de te face in budge dragon schelet samd stiu ca a patit-o un prieten si asta i-a zis adminu ca sa nu se mai duca cu ring dala pe server2

Link to comment
Share on other sites

Inainte sa mergeti de pe serverul 1 pe serverul 2 sau invers dati un select server, asteptati 5 minute si intrati dupa, poate asa nu vor mai disparea iteme/zen din inventar.

Ca sa se poata verifica si cauta solutie, cu prima ocazie cand vi se mai intampla asa ceva faceti si un print si postati-l pe forum. Sa avem un reper orar.

Link to comment
Share on other sites

oick, dar nu este mai corect ca in momentul cand cineva isi pierde itemele sa le primeasca inapoi ? in fond nu este vina lui, este un bug al serverului, la un cont spart mai zici, nu a avut grija, dar in cazul asta dc sa nu raspunda linkmania de itemele disparute ?

Link to comment
Share on other sites

oick, dar nu este mai corect ca in momentul cand cineva isi pierde itemele sa le primeasca inapoi ? in fond nu este vina lui, este un bug al serverului, la un cont spart mai zici, nu a avut grija, dar in cazul asta dc sa nu raspunda linkmania de itemele disparute ?

asta ar insemna ca de fiecare data cand treci de pe server 1 pe server 2 sa faci printuri la tot ce ai pe u. ca asa ai putea zice ai cele mai bune iteme pe u. da nici asa nu cred ca se dau iteme inapoi .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...