Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Juny

pick

Recommended Posts

Stimabile disperat de filmari.

Mai intrebat de afk? foarte bine ai preluat spotu ca nu tiam raspuns, trebuia sa stai sa dai pe el, a dar tu vroiai sa filmezi.

1. Nu sunt obligat sati raspund la intrebare, era treaba mea daca sunt afk sau nu... atat timp cat esti player raspund daca vreau... daca era vreun admin ii raspundeam.

2. Ce faceam luam ce? iteme? e simplu apas space cand tre sa le iau, fiind on, dar nu pentru tine.

Nu esti tu admin pe server sa raspunda toti tie... cand va veni admin atunci o sai raspund, nu ma miscam dupa spot deci imi vedeam de treaba mea, luam cemi trebuia cu space vreo problema?

P.S. Postez dupa caracteru sotiei se stie din ce motive.

Mai intreba cineva in guild de ce cer 30 bok +5 pe un fernir... din cauza celor ca tine, stau ca prostu on sa fac o treaba, si daca veniti voi tre sa luam pozitia de drepti ca voi sunteti admini nu? Nu voi raspunde la playeri la intrebare afk sau on decat daca sunt pe fire sau in k7 pe un spot serios in rest ignore, ce daca e full trebuie sa stau in genunchi unde sa mai vazut asa ceva????

Link to comment
Share on other sites

Silviu nu tea bagat nimeni in seama, nu stiu ce vezi tu... esti Houdini si vezi in spatele calculatorului? E simplu eu dadeam space, demonstreaza tu ca eu nu dau space... cat despre raspunsul la anumiti playeri pe care nui suport eu... nu e treaba ta sau a altcuiva, daca vrea sai raspunda sa se faca admin si atunci voi fi obligat sa o fac, dar nici atunci nul voi inghiti, dar na obligatia e obligatie.

Link to comment
Share on other sites

nu cred ca timp de 12 min tu dadeai space intruna si de obicei daca sunt 2 iteme jos ca sa il ei pe ultimul cazut trebuie sa il iei pe primu nu iei zenu si itemu ramane jos mai asa...,dc ma bag ptr ca juny este gm-ul meu si a invatat de la cel mai bun :))

Link to comment
Share on other sites

nu cred ca timp de 12 min tu dadeai space intruna si de obicei daca sunt 2 iteme jos ca sa il ei pe ultimul cazut trebuie sa il iei pe primu nu iei zenu si itemu ramane jos mai asa...,dc ma bag ptr ca juny este gm-ul meu si a invatat de la cel mai bun :))

nam luat zen deloc, dar e prea mult pentru tine nu? Mergi si pupal in continuare, vezi sa se spele inainte... distractie placuta...

Warn up pentru exemplaru de fata

Link to comment
Share on other sites

Asa cum altii au luat suspend pentru pick zen(poate si ei erau on,dar nu au raspuns),asa vei lua si tu.Alta data cand ma vezi sa nu mai zici "dispari din raza es`ului meu",ca niciodata nu se stie cum se intoarce roata.

P.S:warn up celor neimplicati,si lui kitty(nu`mi pasa ca e contul la nevasta sau nu)

Din cate am citit pe la topicurile lu magnum,nu mai aveti voie sa postati de pe alte conturi,deci warn si tie.

Bft si ne vedem peste 60 ziletiphat.gif

"Nu se accepta avocati sau posturi facute în numele altora."

Link to comment
Share on other sites

Asa cum altii au luat suspend pentru pick zen(poate si ei erau on,dar nu au raspuns),asa vei lua si tu.Alta data cand ma vezi sa nu mai zici "dispari din raza es`ului meu",ca niciodata nu se stie cum se intoarce roata.

P.S:warn up celor neimplicati,si lui kitty(nu`mi pasa ca e contul la nevasta sau nu)

Din cate am citit pe la topicurile lu magnum,nu mai aveti voie sa postati de pe alte conturi,deci warn si tie.

Bft si ne vedem peste 60 ziletiphat.gif

"Nu se accepta avocati sau posturi facute în numele altora."

exact ce spunea colegu... vanatoare ca am "deranjat pe domnu bk full, legea universului linkmania"

Din pacate la mine se stie de ani ale cui sunt conturile, nu sunt conturi facute peste noapte, asa ca dute si filmeaza.

Link to comment
Share on other sites

ce auto pick ma, ca culege un splinter ? :blink: ala e auto pick? poate a dat space, sau acum daca iei un item f rpd de jos gata ai elite ^^

hai cu nefondata ca ii sau urcat rr la cap baiatului.

Link to comment
Share on other sites

Guest ToTo-Riina

gigele dai cu sapa in alta parte .

domnii admini , oare nu puteti sa ii dati si lui juny un ss ceva pt vanatoare , cum ati dat lu Silviu ?? O_o

asta e frate jucam pe linkmania toti adminii tin cu Juny =))) nu se mai poate asa ceva .

ON TOPIC : pt un splinter ridicat de jos nu cred ca e vb de ellite .

fac un filmulet sa vedeti ce mi se intampla mie daca stau pe messenger , cu ce ma trezesc in inventory cand revin la joc . :tiphat:

oricum adminii tin cu Hustle !!!! :comp2:

Link to comment
Share on other sites

ce auto pick ma, ca culege un splinter ? :blink: ala e auto pick? poate a dat space, sau acum daca iei un item f rpd de jos gata ai elite ^^

hai cu nefondata ca ii sau urcat rr la cap baiatului.

serios? Si cei ce adunau zen de pe jos,nu apasau space sa adune nu ?Ma intreb in alea 12 min,au mai cazut splintere,bog si mai departe.Daca era on dc nu s`a dus dupa ele ?Hai dati cu praf de mers din topicul meu avocatilorviolent1.gif

Link to comment
Share on other sites

nu sa dus pentru ca erai u acolo, te-a lasat sa vada pana unde merge prostia din capul tau. pai daca se da ss doar pentru un splinter ridicat de maine va suspend juma de alianta.

Link to comment
Share on other sites

Guest ToTo-Riina

Gata Juny numai vana atat , am vb cu Alex si s-a jurat pe rosu si pe verde daca mai da vreodata pk cand vrei sa inregistrezi alianta .

Link to comment
Share on other sites

ce auto pick ma, ca culege un splinter ? :blink: ala e auto pick? poate a dat space, sau acum daca iei un item f rpd de jos gata ai elite ^^

hai cu nefondata ca ii sau urcat rr la cap baiatului.

serios? Si cei ce adunau zen de pe jos,nu apasau space sa adune nu ?Ma intreb in alea 12 min,au mai cazut splintere,bog si mai departe.Daca era on dc nu s`a dus dupa ele ?Hai dati cu praf de mers din topicul meu avocatilorviolent1.gif

Ca sa intelegi tu, singurul lucru pentru care mas fi deplasat era un cob, ca de aia stateam acolo pt bless si splinter am fost pe spotul mic unde "team deranjat"... daca pica cob sigur ma duceam dupa el si fara sati raspund la afk tau, ca al imi trebuia

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...