Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

oldGard

Vanatoare

Recommended Posts

LInk : http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=435671

Dupa cum vedeti acel om este cu mine in party chiar daca acesta avea "boala " pe mn (asta observandu-se in ce a scris sub link-ul cu poza adaugata de el )

In acea poza apare cum eu scriu un cuvant prescurat care nu se adreseaza lui .

Tinand cont de de a scris el :

" Eu nu retrag pentru bok,cum ai cerut tu guildei cdcd,si ai primit

Roata e rotunda,si se invarte ." Deci urmarea sa caute ceva sa ma posteze.. mai pe scurt zis.. ma vana..

Consider ca este o vanatoare iar pe acest server vanatoarea este pedepsita cu un anumit nr de zile ...

Sper ca se va analiza plangerea undeva "de sus" sa se observere vanatoarea..

P.S : pentru necunoscatori si pt moderatori as vrea sa mai zic un lucru offtopic . eu nu am cerut bok.. Cristal m-a rugat sa retrag la plangerea asta : http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=434004&st=0&p=6214220&hl=jardywaly&fromsearch=1&#entry6214220 si am retras la toti in afara de siciSM ( a zis ca ramane dator ca am retras pentru ei si imi multumeste ... si se pare ca prin vantoare imi multumeste el mie ca am retras..)Cat despre cerut de bok ..da i-am certu lu siciSM cel care a ramas in tark 10 ore dupa preluarea tarkului...... sunt sincer... insa tu Cristal... cand zici unui om ca ii ramai dator.. si vb frumos cu mine... si te dai prieten si apoi asa ceva....

sunt f dezamagit de comunitatea de pe acest server.. Poate pe Db trecut am facut eu ce am facut insa pe acest DB am incercat sa fiu ok cu toata lume..

Link to comment
Share on other sites

LInk : http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=435671

Dupa cum vedeti acel om este cu mine in party chiar daca acesta avea "boala " pe mn (asta observandu-se in ce a scris sub link-ul cu poza adaugata de el )

In acea poza apare cum eu scriu un cuvant prescurat care nu se adreseaza lui .

Tinand cont de de a scris el :

" Eu nu retrag pentru bok,cum ai cerut tu guildei cdcd,si ai primit

Roata e rotunda,si se invarte ." Deci urmarea sa caute ceva sa ma posteze.. mai pe scurt zis.. ma vana..

Consider ca este o vanatoare iar pe acest server vanatoarea este pedepsita cu un anumit nr de zile ...

Sper ca se va analiza plangerea undeva "de sus" sa se observere vanatoarea..

P.S : pentru necunoscatori si pt moderatori as vrea sa mai zic un lucru offtopic . eu nu am cerut bok.. Cristal m-a rugat sa retrag la plangerea asta : http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=434004&st=0&p=6214220&hl=jardywaly&fromsearch=1&#entry6214220 si am retras la toti in afara de siciSM ( a zis ca ramane dator ca am retras pentru ei si imi multumeste ... si se pare ca prin vantoare imi multumeste el mie ca am retras..)Cat despre cerut de bok ..da i-am certu lu siciSM cel care a ramas in tark 10 ore dupa preluarea tarkului...... sunt sincer... insa tu Cristal... cand zici unui om ca ii ramai dator.. si vb frumos cu mine... si te dai prieten si apoi asa ceva....

sunt f dezamagit de comunitatea de pe acest server.. Poate pe Db trecut am facut eu ce am facut insa pe acest DB am incercat sa fiu ok cu toata lume..

Nu conteaza relatia noastra,ca era buna ,ca era rea

Nu trebuia sa injuri,poti sa injuri pe guilda,poti sa injuri pe global,poti sa injuri in alianta,poti sa injuri pe party,poti sa injuri pe pm,dar iti asumi riscurile.

PS: vanatoare inseamna alceva,nu te-am pus eu sa injuri.

O seara frumoasa! :tiphat:

Edit: cer nefondata,ma faci vanator,fara sa ai habar de regulament.

Link to comment
Share on other sites

Pot intelege ca unii mai folosesc astfel de limbaj intre cunoscuti, amici, prieteni in joc etc. In alte circumstante insa, nu e nimeni obligat sa accepte un astfel de limbaj, mai ales cand se cunoaste ca regulamentul pedepseste limbajul vulgar prescurtat. De aceea nu cred ca putem vorbi de vanatoare in acea plangere.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...