Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Alxx^

Cs

Recommended Posts

Vrem corectitudine asa cum se sustine ca a fost "mereu"

Asteptam si noi 1 raspuns sa nu murim prosti si cu castelul luat

http://www.imagebam.com/image/36f5ae177205568 cand i-am trimes pm lu ija k asta are auto-combo si auto q si dak se pedepseste cu 60 zile cum scrie ,, Nu se accepta raspunsuri efectuate prin utilizarea functiei "macro" sau boti.

Daca raspunsul este acelasi pentru orice intrebare, si repetat de minim 4 ori, la fel, s-a pierdut spotul dupa trecerea celor 5 minute.

Nu se accepta utilizarea de aplicatii tip macro/bot. In cazul utilizarii unor clickere este permisa doar folosire functiilor de atack/buff ale acestora, fiind interzisa folosirea altor functii.

Se poate acorda suspend si in situatia in care exista printuri (facute chiar de catre utilizator) care contin mesaje generate de aceste aplicatii din care rezulta utilizarea functiilor de tip macro/bot/alte functii inafara de atack/buff.

- Primul avertsiment: suspend 60 de zile

- Al doilea avertsiment: suspend 98 de zile

Pentru eventuale alte abateri se poate ajunge pana la blocarea contului.

Exemplu: Se da suspend pentru: Meet Player, Pret exagerat la itemele de la store si alte mesaje generate de acest clicker. ,,,

Nu, inca nu avem o regula legata de auto combo si auto Q.

Asa o sa fie si in cazul de fata . Asta e corectitudinea pe linkmania .

Link to comment
Share on other sites

a fost o plangere se pe db trecut , postata in ally/guild , nu mai tin minte in care cel postat scrie pe ally/guild " n123u11p23o1t123s1a12c31r12iu " -» nu pot sa scriu , si nu a luat nici o zi de ss

poate ca TheDoctor a vrut sa rada de tine . :nanana:

Link to comment
Share on other sites

Vrem corectitudine asa cum se sustine ca a fost "mereu"

Asteptam si noi 1 raspuns sa nu murim prosti si cu castelul luat

http://www.imagebam.com/image/36f5ae177205568 cand i-am trimes pm lu ija k asta are auto-combo si auto q si dak se pedepseste cu 60 zile cum scrie ,, Nu se accepta raspunsuri efectuate prin utilizarea functiei "macro" sau boti.

Daca raspunsul este acelasi pentru orice intrebare, si repetat de minim 4 ori, la fel, s-a pierdut spotul dupa trecerea celor 5 minute.

Nu se accepta utilizarea de aplicatii tip macro/bot. In cazul utilizarii unor clickere este permisa doar folosire functiilor de atack/buff ale acestora, fiind interzisa folosirea altor functii.

Se poate acorda suspend si in situatia in care exista printuri (facute chiar de catre utilizator) care contin mesaje generate de aceste aplicatii din care rezulta utilizarea functiilor de tip macro/bot/alte functii inafara de atack/buff.

- Primul avertsiment: suspend 60 de zile

- Al doilea avertsiment: suspend 98 de zile

Pentru eventuale alte abateri se poate ajunge pana la blocarea contului.

Exemplu: Se da suspend pentru: Meet Player, Pret exagerat la itemele de la store si alte mesaje generate de acest clicker. ,,,

Nu, inca nu avem o regula legata de auto combo si auto Q.

Asa o sa fie si in cazul de fata . Asta e corectitudinea pe linkmania .

sa fim seriosi dupa ce s-a schimbat versiunea de la 97d la s1 nu mai exista corectitudine pe server

Link to comment
Share on other sites

Eu unu am propus asa:

1.Sa se inscrie guilda Admins la cs

2.Sa se verifice in logouri ce coord avea master_m,[Alxx],Ardee,TheDoctor si TheBestBK cei ce trageau cu ts acolo

3.Pe coord ce era master_m la cs sa fie pus gm`ul guildei admins,adica MurDoc(invizibil),iar [Alxx],Ardee,TheBestBK si TheDoctor sa fie pusi pe aceeleasi coord sa vedm si noi daca dispare invizibilitatea cand se trage cu ts.

Eu unu m`am cam saturat de favorizatul asta,si de tragerile astea de timp(nu avem dovezi,asteptam sa vedem)

Se face dreptate sau ne batem joc,ziceti`ne si noua si va lasam sa jucati singuriangry4.gif

Link to comment
Share on other sites

sa nu imi spui ca a inventat gunit hack de invizibilitate :rofl2:

Nu e hack,la cs gm`ul se poate face invizibil la fel ca bm`ul sa dea stern.Dar cand esti atacat dispare invizibilitatea(nu si in cazul acesta).Se pare ca dl` Gunit,el fiind pe master_m in acele minute a folosit ceva pt a impiedica astadontknow.gif

P.S: adminii sunt prea ocupati sa rezolve asta?sau nu vor :-?

Prima parte cred ca o putem elimina,daca ne aducem aminte acum 2-3 luni au fost scurgeri de la AS...wtf,dar ei nu sunt favorizati BangHead.gif

Link to comment
Share on other sites

Eu unu am propus asa:

1.Sa se inscrie guilda Admins la cs

2.Sa se verifice in logouri ce coord avea master_m,[Alxx],Ardee,TheDoctor si TheBestBK cei ce trageau cu ts acolo

3.Pe coord ce era master_m la cs sa fie pus gm`ul guildei admins,adica MurDoc(invizibil),iar [Alxx],Ardee,TheBestBK si TheDoctor sa fie pusi pe aceeleasi coord sa vedm si noi daca dispare invizibilitatea cand se trage cu ts.

Eu unu m`am cam saturat de favorizatul asta,si de tragerile astea de timp(nu avem dovezi,asteptam sa vedem)

Se face dreptate sau ne batem joc,ziceti`ne si noua si va lasam sa jucati singuriangry4.gif

buna ideea

Link to comment
Share on other sites

Am intelesc cu totii,era invizibil,dar cand se trage in el dc nu dispare invizibilitatea ? Era "bug" asa cum zice Gunit.Bug de 30 secunde,cum numa la Hentai(HH) s`a auzitviolent1.gif

chiar oick spunea intr-un topic.. buguri sunt.. pentru folosirea lor se da 99...daca este nevoie caut si topicul

Link to comment
Share on other sites

Cand am vorbit pe pm, juny, spuneai ca ai gasit programul care face treaba asta si ca imi arati tu cs-ul viitor cum faci la fel. Cs-uri au tot fost, nu am vazut sa fi reusit sa faci acelasi lucru. Programul a ajuns si la AS a fost testat dar nu s-a gasit nimic legat de acest aspect. Pentru bug nu se da suspend. Pentru bug exploit, altfel sta treaba dar daca a fost exploit inseamna ca poate fi reprodus, asteptam dovezi in acest sens.

Link to comment
Share on other sites

Cand am vorbit pe pm, juny, spuneai ca ai gasit programul care face treaba asta si ca imi arati tu cs-ul viitor cum faci la fel. Cs-uri au tot fost, nu am vazut sa fi reusit sa faci acelasi lucru. Programul a ajuns si la AS a fost testat dar nu s-a gasit nimic legat de acest aspect. Pentru bug nu se da suspend. Pentru bug exploit, altfel sta treaba dar daca a fost exploit inseamna ca poate fi reprodus, asteptam dovezi in acest sens.

=)))))) sa iti arate treaba asta , prima oara trebuie sa inscrie ally la CS =))))

dupa care a reusit sa inscrie ally la CS , trebuie sa mai tina si cele 2 sw-uri =))) :crazy:

Link to comment
Share on other sites

Cand am vorbit pe pm, juny, spuneai ca ai gasit programul care face treaba asta si ca imi arati tu cs-ul viitor cum faci la fel. Cs-uri au tot fost, nu am vazut sa fi reusit sa faci acelasi lucru. Programul a ajuns si la AS a fost testat dar nu s-a gasit nimic legat de acest aspect. Pentru bug nu se da suspend. Pentru bug exploit, altfel sta treaba dar daca a fost exploit inseamna ca poate fi reprodus, asteptam dovezi in acest sens.

trebuie sa va faca juny treaba? tu nu vezi cum nu dispare invizibilitatea la master m? am auzit scuze cum k nu am apasat ctr.. pt ts la cs nu este nevoie de control...spune si tu in filmuletu ala cum nu a disparut invizibilitatea.. odata ce"a intrat in mine si in gunit?

Link to comment
Share on other sites

Cand am vorbit pe pm, juny, spuneai ca ai gasit programul care face treaba asta si ca imi arati tu cs-ul viitor cum faci la fel. Cs-uri au tot fost, nu am vazut sa fi reusit sa faci acelasi lucru. Programul a ajuns si la AS a fost testat dar nu s-a gasit nimic legat de acest aspect. Pentru bug nu se da suspend. Pentru bug exploit, altfel sta treaba dar daca a fost exploit inseamna ca poate fi reprodus, asteptam dovezi in acest sens.

oick nu toata lumea stie sa "foloseasca" anumite buguri pe 97d puteai sa faci dupe cu BC = bug. nu toata lumea stie de aceste buguri, dak ce sa intamplat cu master_m la castel este bug nu te gandi ca toata lumea stie sa profite de el ( daca intelegi ce vreau sa zic)

Link to comment
Share on other sites

Cand am vorbit pe pm, juny, spuneai ca ai gasit programul care face treaba asta si ca imi arati tu cs-ul viitor cum faci la fel. Cs-uri au tot fost, nu am vazut sa fi reusit sa faci acelasi lucru. Programul a ajuns si la AS a fost testat dar nu s-a gasit nimic legat de acest aspect. Pentru bug nu se da suspend. Pentru bug exploit, altfel sta treaba dar daca a fost exploit inseamna ca poate fi reprodus, asteptam dovezi in acest sens.

oick nu toata lumea stie sa "foloseasca" anumite buguri pe 97d puteai sa faci dupe cu BC = bug. nu toata lumea stie de aceste buguri, dak ce sa intamplat cu master_m la castel este bug nu te gandi ca toata lumea stie sa profite de el ( daca intelegi ce vreau sa zic)

citeste mai bine ce scrie JUNY si nu mai vb aiurea tu , esti pe dinafara , zau .

poti profita de un bug fara sa vrei , o singura data , iti comvine sa iei 99 ??? . juny spune ca a fost gunit .

pana acum nu a luat nimeni ss pt exploit bug la aflarea lui , toti au fost atentionati .

sper ca ai inteles ceva . :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

dupa cate imi dau seama dupa joc scopul lui este castelul corect ?

silviu dc joci Mu LinkMania ? care este scopul acestui joc Mu Online S2 ?

eu chiar ma distrez , dar nu acuz pe nimeni .

ca jucam si pentru distractie trade si altele este 1 bonus (parerea mea)

Link to comment
Share on other sites

Eu inteleg ce spuneti voi, dar intelegeti si voi ca nu stim nici noi ce s-a intamplat, in loguri nu a aparut nimic ciudat. Noi nu stim nimic de asa ceva. Deci a fost un bug ca mult altele.

da.. a fost un bug.. sa profitat de el.. suspend asa este corect nu? sau pot sa profit si eu de programe un cs? si nu iau ss? si spun ca am profitat o singura data

Link to comment
Share on other sites

Eu inteleg ce spuneti voi, dar intelegeti si voi ca nu stim nici noi ce s-a intamplat, in loguri nu a aparut nimic ciudat. Noi nu stim nimic de asa ceva. Deci a fost un bug ca mult altele.

da.. a fost un bug.. sa profitat de el.. suspend asa este corect nu? sau pot sa profit si eu de programe un cs? si nu iau ss? si spun ca am profitat o singura data

da a fost un bug nu se da ss , pot omora si eu un om ??

tu incurci capra cu varza =))) un program poate fi detectat , asta e un bug , poate din intamplare l-a facut , poate se afla cum se face acel bug .

tu daca nu poti demonstra asta de ce acuzi ?? fal si tu , filmeaza-te si pe urma acuzi .

Link to comment
Share on other sites

Eu inteleg ce spuneti voi, dar intelegeti si voi ca nu stim nici noi ce s-a intamplat, in loguri nu a aparut nimic ciudat. Noi nu stim nimic de asa ceva. Deci a fost un bug ca mult altele.

da.. a fost un bug.. sa profitat de el.. suspend asa este corect nu? sau pot sa profit si eu de programe un cs? si nu iau ss? si spun ca am profitat o singura data

da a fost un bug nu se da ss , pot omora si eu un om ??

tu incurci capra cu varza =))) un program poate fi detectat , asta e un bug , poate din intamplare l-a facut , poate se afla cum se face acel bug .

tu daca nu poti demonstra asta de ce acuzi ?? fal si tu , filmeaza-te si pe urma acuzi .

sunt programe care nu pot fi detectate dar in joc se pot vedea.

Link to comment
Share on other sites

Eu inteleg ce spuneti voi, dar intelegeti si voi ca nu stim nici noi ce s-a intamplat, in loguri nu a aparut nimic ciudat. Noi nu stim nimic de asa ceva. Deci a fost un bug ca mult altele.

da.. a fost un bug.. sa profitat de el.. suspend asa este corect nu? sau pot sa profit si eu de programe un cs? si nu iau ss? si spun ca am profitat o singura data

da a fost un bug nu se da ss , pot omora si eu un om ??

tu incurci capra cu varza =))) un program poate fi detectat , asta e un bug , poate din intamplare l-a facut , poate se afla cum se face acel bug .

tu daca nu poti demonstra asta de ce acuzi ?? fal si tu , filmeaza-te si pe urma acuzi .

nu inteleg dc tot comentezi tu. vezi de treaba ta... se vede clar in filmulet cum dau in master m si nu dispare invizibilitatea...ce vor mai mult de atat? gunit a primit pe sm ss la inceput db... acum pe dl... pe gunit nu ia dat dc? biilionx a fost avertizat ca primeste pe toate conturile...m-am saturat de tot.. si se mai spune ca nu este nimeni favorizat.. :-j

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...