Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest Magnnum

intrebare

Recommended Posts

Guest Magnnum

Am luat 14 zile pe forum mai putin conteaza motivul deci nu pot posta

Daca fac cont clona iau ss pe toate asa zice reg cand rog un amic sa posteze ce primesc in schimb

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=435487

Cand crissie pune problema ce raspuns primeste

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=435552

Foarte bine deci daca am contul suspendat 14 zile nu pot posta

Timp de 7 zile pot primi pk,pot avea print cu speed ,hack,reclama la alte svr,ks si asa mai departe ca nu pot posta si dupa 7 zile reg zice ca numai sunt valabile pozele

Intreb cum procedez?

Plus daca vad pe unul cu 10 14 zile pe forum ma duc si dau pk ca el nu poate posta

Asa cum nu am putut posta nici eu

permanent ptr clona

Link to comment
Share on other sites

Nu inteleg cum cererile de suspend sunt acceptate sa fie postate de catre altii insa cererea ce am facut'o eu nu era valida !

De ce ? Am postat in locul lui Magnnum care avea un motiv sa nu posteze el nu ca ii era lene sau ca nu era acasa ci CA AVEA SUSPEND pe forum !

Vad ca se inchid total aiurea topicurile fara nici macar un strop de logica ... ramanem prosti si tot nu stim de ce a inchis topicu kox lu crissie ? Era vre'un verdict ? L-a lamurit cu ceva ?

Daca omu asta are ss pe forum inseamna ca nu mai are voie sa joace pe server ? Nu poate sta la party ca isi ia pk si cel ce ii da pk scapa nepedepsit ... ?

Sunt multe multe plangeri in care posteaza altcineva pe niste motive foarte slabe "nu a avut timp / e la munca / nu are chef " si mai stiu eu care ... Asta era un motiv bun in care sa postez eu ! Nu vad de ce sa nu fie pedepsit cei ce i-am postat . Nu avem voie sa acuzam de favoritisme ca suntem TAXATI insa ce sa intelegem din astea ?

Amenintarile la adresa adminului nu sunt permise dar la adresa playerului de catre admin sunt permise ?

De cand joc pe linkmania e prima data care vad asa ceva ...

Exemplu 1 : http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=428371&st=0&p=6092484&hl=+postez%20+in%20+locul&fromsearch=1&#entry6092484 => Acesta nu a avut chef sa posteze si s-a gandit sa posteze altu , s-a luat o decizie si s-a inchis topicu TOTAL CORECT !

Exemplu 2 : http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=428139&st=0&p=6088078&hl=+postez%20+in%20+locul&fromsearch=1&#entry6088078 => Acesta nu a postat deoarece ii era lene sa isi faca un cont pe forum , s-a luat o decizie si s-a inchis topicu TOTAL CORECT !

Topicul meu => http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=435487 => Avea ban pe forum , nu putea posta , nu putea face alte conturi ! Decizie ? topic closed :)) Asta da decizie :)

Daca koox are dreptate inseamna ca ceilalti admini ce au inchis topicurile si au luat decizii inseamna ca nu sunt corecti nu ? Cam aste e logica !

Link to comment
Share on other sites

Regulamentul e acolo de cativa ani, pana acum s-au rezolvat plangerile facute de altcineva inafara de partea vatamata sau cele cu titlu/subtitlu puse gresit, pentru a va ajuta pe voi.

Koox a rezolvat corect acea plangere si vom incerca toti moderatorii sa le rezolvam la fel de corect de acum in colo.

Pentru nelamuriri si detalii despre postat cititi postul lui iceman de aici

Link to comment
Share on other sites

Celelalte au fost rezolvate pentru ca am vrut sa va ajutam si sa le rezolvam chiar daca erau postate incorect.

De la plangerea voastra am inceput sa nu le mai rezolvam asa, ci dupa regulament.

Putea fi plangerea oricui, la fel s-ar fi procedat.

Link to comment
Share on other sites

Guest Magnnum

Atunci am o alta intrebare tot ce sa postat pe forum si nu a fost reclamantul ci un prieten sau un cunoscut sunt nule ???

De ce totul sa oprit la mine ?? Atunci toti care au primit ss pentru a postat vecinul, prietenul colegul de guilda sa vina la reevaluare pentru nimeni nu poate posta in locul la altul

Asta ati dat de inteles

Link to comment
Share on other sites

1. Toate plangerile postate si rezolvate, la fel ca si reevaluarile acestora vor ramane nemodificate.

2. S-a oprit la tine pentru ca atunci am terminat de discutat la AS.

3. Nu vom aplica regula retroactiv.

Nu am dat de inteles nimic altceva decat ce am spus deja.

Link to comment
Share on other sites

Guest Magnnum

Eu nu am de unde sa stiu ce sa discutat sa nu la as ..

Nu am incredere daca eu primesc ss pe forum in joc sunt vulnerabil ce interes aparati voi ???

Daca pe forum iau 10 zile 3 zile nu am ce cauta in joc toti imi dau pk toti imi fac ks..

Link to comment
Share on other sites

Imi pare rau ca va simtiti nedreptatiti, dar v-am spus intamplarea a facut ca plangerea voastra sa fie prima rezolvata in acest fel, putea la fel de bine sa fie a altcuiva.

Stai cu party, nu stai, joci, nu joci nu prea are relevanta. Daca voi credeati ca jocul nu are legatura cu forumul si ca puteti lua warn/suspend pe forum fara sa va afecteze in joc, va inselati. Trebuie sa aveti la fel de mare grija si cu contul de forum cum aveti grija de caracterele voastre in joc.

Link to comment
Share on other sites

@ ladorna - daca iei ss pe forum deci ai incalcat regulamentul -» nu ai dreptu sa postezi , e ca si cum ai lua ss pe char -» nu mai poti juca .

@@ Florine ce stai sa te certi pe aici ?? mai posteaza tu odata dupa userul asta Maggnum si gata cearta . :tiphat: :nanana:

Link to comment
Share on other sites

Guest Magnnum

Foarte bine nu am sa postez dar am sa urmaresc toate conturile care iau suspend pe forum si zilele lor

Daca cineva are 10 zile 3 zile ii fac ks ii dau pk prin kalime nu tin cont ca este on si raspunde la preluare el nu ma poate posta corect ???

Ma duc sa caut daca nu cumva cand am luat ss nu a postat vecinul sau colegul si cer clear la cazier

Link to comment
Share on other sites

Ma duc sa caut daca nu cumva cand am luat ss nu a postat vecinul sau colegul si cer clear la cazier

1. Toate plangerile postate si rezolvate, la fel ca si reevaluarile acestora vor ramane nemodificate.

.

.

3. Nu vom aplica regula retroactiv.

Se pare ca eu scriu, eu citesc.

Closed consider ca v-am raspuns la toate intrebarile.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...