Jump to content
Perpripiu

Candidati la Primarie Sesiune Martie 2012

Recommended Posts

In acest topic va puteti depune candidatura pentru postul de primar.

Se va tine cont de :

- timpul petrecut pe server in ultima luna

- plangeri avute

- ban-uri/avertismente avute

- ajutor acordat la organizarea event-urilor

- idei noi aduse serverului

- ajutor acordat politiei sau in organizarea sa

- ajutor acordat jucatorilor noi

- vechimea in comunitate

Model de inscriere:

Nick:

Level:

Varsta:

Biografie(minim 500 cuvinte ,aici veti scrie ce ati facut voi pe server ):

Lista cu promisiuni:

Fiecare dintre voi va trebui sa posteze toate detaliile despre sine insusi, precum si sa-si sustina o campanie pro-el.

Si cateva date personale , dar cel mai important ce ati face din functia de primar , si ce schimbari vati dori pe server , bine inteles legate de functia de primar .

Cei care isi depun CV-urile vor fi analizati de catre staff-ul MTA LinkMania Land's si nu in ultimul rand de catre Game Masters MTA LinkMania Land's

Topicul va ramane deschis pana cand staff-ul va alege candidatii care vor merge mai departe

Rog sa posteze aici doar cei care vor sa candideze si nu in gluma , alte posturi inutile vor fi sanctionate cu warn up.

Link to comment
Share on other sites

Candidatul care este revine in forta.. x4

Nick: An00bY

Level: 18

Varsta: 19

Biografie:

An00bY este un caracter ca toate celelalte. A aparut pe data de 15 ianuarie 2009 la spawn-ul din Los Santos, unde, ca prin minune, el s-a intalnit cu un vechi si foarte bun prieten pe nume RicHArd. RicHArd a vrut sa ii arate lui An00bY ca este un prieten adevarat si l-a invatat totul despre joc. Mai mult de atat, RicHArd l-a si ajutat pe An00bY cu bani. An00bY crescand in level si invatand mai multe despre joc, dar si despre server si care ii este mersul, el s-a despartit de prietenul lui RicHArd si si-a luat un job foarte banos pe vremea aceea, trucker. Dupa o saptamana de livrat produse la afaceri, acesta a depus o aplicatie la factiunea Paramedics pentru a face un bine oamenilor dar si pentru a trai experienta de a face parte dintr-o organizatie. Acesta se ducea sa le dea viata, sa ii ajute pe oameni, dar in schimb ei il omorau. An00bY a stat timp de trei saptamani in factiunea Paramedics ajungand la rank 4 pentru activitatea lui. Cand An00bY a vazut ca nu se poate face treaba cu frumosul, acesta si-a depus demisia. Dupa decizia luata, An00bY s-a intors la job-ul lui de trucker unde continua sa faca din ce in ce mai multi bani. La un moment dat, plictisindu-se, acesta a depus o aplicatie la factiunea Police Department unde liderii erau FsTz0r si kIrt. An00bY isi dorea foarte mult sa intre in Police Department pentru ca vroia sa ii prinda pe acei rau facatori care il omorau pe vremea cand acesta era medic, dar si pentru a face parte dintr-o o organizatie mai mare decat cea a medicilor. A stat pentru doua saptamani in Police Department unde a prins foarte multi infractori, dar tot ce facea, cat facea, nu era de ajuns pentru ca sefii lui sa ii recunoasca munca. Dupa aceste doua saptamani, An00bY si-a depus demisia. Pe timpul cand el si-a depus demisia la Police Department, o criza foarte mare de bani aparu. Ca printr-o clipire, An00bY a pierdut toti banii castigati din job-ul trucker. Job-ul trucker ne mai fiind asa banos, An00bY isi lua alt job si incepu sa stranga bani pentru a putea trai. Acesta trecu de partea ilegalitatilor vanzand arme si droguri. Armele erau foarte cautate dupa acea criza, ca si cum oamenii inebunisera din cauza crizei de bani si toti se omorau intre ei. Dupa o perioada de doua saptamani, An00bY si-a cautat un job nou. El s-a gandit sa incerce job-ul de taximetrist. Imediat ce s-a gandit a si intrat pe forum sa se intereseze unde poate pune o aplicatie pentru job. Acesta nu se gandi la un lucru, criza de bani abea trecu iar oamenii nu mai aveau asa multi bani. Incepand munca de taximetrist, acesta avea foarte putini clienti si nu castiga bani mai deloc, seful lui certandu-l pentru ca iesea mereu in pierdere, benzina se scumpise, reparatiile pentru masina erau din ce in ce mai scumpe. Pana la urma, An00bY si-a depus demisia si la acest job. Ne mai stiind ce sa faca, acesta a inceput sa vinda peste la magazine. Intr-o zi, cand era la locul de pescuit, prietenul lui, RicHArd, l-a vazut acolo pe un scaunel. Acesta a stat de vorba cu An00bY timp de cateva ore si i-a propus sa se alature unei familii, unde va fi respectat si va avea tot ce va dorii. Aceasta familie a fost La Cosa Nostra care era o mafie foarte respectata si puternica. An00bY s-a dus impreuna cu RicHArd si a vorbit cu capul mafiei, acesta fiind billo. Cand billo l-a vazut pe An00bY el si-a dat seama ca a arestat mai multi membrii ai La Cosa Nostra pe timpul cand acesta era in Police Department si i-a spus ca nu il vrea in aceasta familie. An00bY i-a spus lui billo ca inca are relatii in Police Department si il poate ajuta cu multe lucruri. Auzind ce a spus, billo s-a gandit de doua ori si i-a dat o sansa acestuia. Atunci An00bY a promis sa fie loial si sa ajute familia cu tot ce poate si in orice situatie. Printr-o serie de teste, el a fost acceptat. El in acea mafie lucra 24/7, aducand informatii, respectand regulile, membrii si liderul. Facand toate acestea, munca i-a fost recunoscuta si acesta a primit cel mai mare rank in La Cosa Nostra unde a fost pus si lider la una dintre micile familii care apartineau La Cosa Nostrei. Dupa un timp de cateva luni, La Costa Nostra s-a desfiintat pentru a face loc mai multor ganguri. Membrii s-au despartit, fiecare ducanduse in cate un gang. An00bY nestiind ce sa faca, si-a continuat urmatoarele 2 saptamani ca dealer de arme. El vindea arme la mafioti si gangsteri pentru a isi castiga respectul din nou. Cand a vazut ca nu se poate trai doar din a vinde arme, el s-a gandit sa isi continuie viata ca mafiot. El a ales sa intre in gangul San Fierro Rifa unde il avea ca lider pe Extaz. Extaz fiind si el in La Cosa Nostra, purtand functia de lider secundar. Acesta il cunostea pe An00bY foarte bine, stia de ce e in stare. El a ales ca An00bY sa fie primul membru care sa primeasca rank mai mare ca ceilalti membrii pentru ca stia ca avea sa faca treaba ca in La Costa nostra. Dupa o perioada de timp, liderul Extaz a disparut fara urma. Nimeni nu a fost interesat de soarta lui, doar An00bY incepu sa il caute pentru bunatatea de care a dat dovada cu acesta. Gangul San Fierro Rifa neavand lider, An00bY si-a incercat norocul aplicand pentru postul de lider. Dupa o lunga asteptare, raspunsul mult asteptat de catre An00bY veni. El a fost desemnat lider, si cum nu mai putu de bucurie, acesta s-a si apucat sa ridice gangul pentru a ajunge acolo unde trebuia sa fie. Intr-un final, An00bY reusi sa faca in asa fel incat gang-ul sa fie respectat si sa aiba multi membrii activi care aratau cine detine puterea in oras. Toate acestea au fost realizate prin foarte mult stres, nopti nedormite, aparand gang-ul cand cineva ataca membrii cu arme, vorbe, etc. Pana la urma, toti ceilalti dusmani care An00bY ii capatase s-au unit si l-au facut pe acesta sa isi iasa din minti. A avut cateva minute de nervozitate care l-au facut sa isi dea demisia si sa lase pe altcineva sa conduca gang-ul. An00bY avand tot ce isi dorea, casa, bani, masini, a vrut ca in continuare sa duca o viata linistita, fara dusmani, doar cu multi prieteni, si plina de bucurie. Acesta facu o aplicatie la License Faction unde vroia sa inceapa o viata noua, departe de criminalitate, sa invete lumea sa piloteze avioane, sa conduca masini si barci. In License Faction, An00bY era cel mai activ dintre membrii avand si un rank respectabil. Cu toate acestea, nici aici An00bY nu scapa de probleme. Un membru nou aparu cu care An00bY a avut multe probleme in trecut, asa ca s-a hotarat sa isi dea demisia si de aici si sa incerce alt job. Timp de o saptamana, acesta a incercat mai multe job-uri secundare dar nu ii placu niciunul. Intr-o seara, cand acesta statea pe o banca in parc. Un domn in costum negru, cu un cutit in mana ii lua gatul unei femei chiar in fata lui. Acest domn a vrut imediat sa il omoare si pe An00bY dar acesta a luat-o la fuga, acel domn fiind pe urmele lui. Pana la urma nu a mai putut sa fuga si s-a luat la bataie cu acel domn. An00bY l-a pus la pamant pe acesta si l-a intrebat de ce vrea sa il omoare. Acesta a spus ca este un asasin platit si ca vrea sa il omoare pentru ca a fost martor la una din crime. An00bY i-a pus mai multe intrebari acestui domn ajungand la o intelegere ca An00bY sa nu fie omorat. Dupa cateva zile, An00bY a cautat disperat agentia de asasini de la care acel domn era pentru ca era foarte interesat in a incerca viata de asasin. Cand a gasit-o, acolo l-a intalnit pe fostul lui lider si prieten, Extaz, care disparuse fara urma in urma cu mult timp. Cand An00bY l-a vazut pe Extaz, aproape ca incepu sa planga de fericire. Extaz isi dadu seama imediat cine e An00bY, si fiind liderul agentiei, ii facu o invitatie lui An00bY sa se alature agentiei de asasini. Acesta a acceptat invitatia fara sa se gandeasca si isi incepu serviciul de a omora oameni. An00bY a stat in Hitman aproximativ doua saptamani in care si-a dat seama ca, colegii lui nu prea il placeau, liderul nu isi mai facea treaba cum o facea inainte, asa ca acesta a fugit fara urma. Avand tot ce vroia, satul de atatea crime, An00bY s-a gandit sa depuna o aplicatie la factiunea in care el s-a simtit cel mai bine, dandusi demisia doar din cauza liderilor. Acum cand liderii au fost schimbati, An00bY depuse o aplicatie la Police Department unde spera sa fie acceptat. Dupa o asteptare de cateva zile, raspunsul veni si An00bY fiind acceptat, acesta a trecut printr-o serie de teste. Acesta a trecut testele fara probleme, fiind in PD si inainte si stiind tot ce trebuie. Dupa o perioada de aproape o luna, cand totul era prea frumos in PD, se schimba liderul. An00bY vazand ca noul lider nu era competent pentru functia primita, acesta a demisionat. Ne mai stiind ce sa faca, pe ce drum sa o ia, dar fiind obisnuit si cu binele si cu raul, An00bY isi depuse aplicatia la cea mai puternica mafie din orasul in care acesta locuia. Acesta mafie era numita The Triads. Mafia The Triads era o noua mafie care s-a stabilit in orasul in care pe vremuri, gang-ul San Fierro Rifa, la care An00bY era lider, facea legea. A stat ce a stat in aceasta mafie unde se intelegea bine cu toata lumea, crescand si in rank, facand parte dintr-o familie a mafiei fiind si lider secundar, An00bY a primit o propunere de la o persoana necunoscuta. Propunerea era ca acesta sa devina liderul National Guard. Propunerea fiind un vis pentru An00bY, acesta a acceptat-o imediat. In factiunea National Guard erau foarte putini membrii pe vremea cand An00bY a fost pus in functia de lider, asa ca, ca in orice factiune, acesta a dovedit inca o data ca este capabil de a face o treaba buna si a si ridicat factiunea intr-un timp foarte scurt. Traind viata zi de zi, fara crima, membrii factiunii facandu-si treaba si intelegandu-se foarte bine, un nou capitol in viata caracterului An00bY incepu. Intr-o zi pe cand Generalul An00bY era la masa cu familia savurand un kebab, persoana necunoscuta care il puse pe acesta in functia de General facu o magie si il puse pe An00bY in functia de admin. Chiar daca toata lumea stia ca el avea multe cunostinte cum sa isi faca treaba mai bine, avea inca o data sa dovedeasca de ce e capabil trecand printr-o experienta nemaiintalnita inainte. Cu toate acestea, acesta se puse pe treaba crescand in level ca admin. Dupa o perioada lunga de adminat, distrat jucatorii si facandu-si multi prieteni, acesta a fost dat afara. Acesta si-a continuat activitatea pe server ca un jucator normal pentru inca cateva saptamani. In aceste saptamani a fost jignit, batut, omorat, alergat, dupa care a decis sa plece intr-o vacanta de cateva luni pentru a se recreea si a revenii cu forte noi. Acum el si-a reinceput activitatea pe server dar pentru ca a incercat toate job-urile si factiunile in trecut, numai functia de Primar nu, acesta a revenit ca medic, in factiunea in care a intrat la inceputul vietii lui pe server. Acum spera la un viitor mai bun pe server, cu jucatori mai buni si lucruri noi de facut.

Lista cu promisiuni:

- Promit sa nu fac spam pe /o;

- Promit sa nu dau mute inainte de a asculta ce au jucatorii de spus;

- Promit sa nu dau slap jucatorilor cand merg cu motorul, masina, avionul, barca, sau trenul;

- Promit sa fac cat de multe event-uri pot, cat mai frumoase;

- Promit sa ajut jucatorii noi; (asta fac oricum..)

- Promit sa dau salarii;

- Promit sa fac evenimente pentru a ajuta jucatorii nevoiasi;

RL

Ma numesc Lucian. Am 19 ani si sunt din Bucuresti, dar nu locuiesc in Romania. Nu-mi place sa stau pe skype ca imi aduce aminte de cand ma suna taica-miu, si nu-mi placea. Imi place sa respect lumea, deobicei pe cei care ma respecta. Nu imi plac nesimtitii, doar nesimtitele. Cand vine vorba de seriozitate, sunt serios, pot fi si in general dar n-am motiv, altfel, glumet de fel. Imi place sunca afumata si branza de oaie, iar apoi ca desert o banana, si de baut un ceai fiert cu miere si lapte. Imi place sa ma joc sa-mp pt ca e diferit de celelalte jocuri, in special ca ai libertatea sa te plimbi pe unde vrei si sa bati pe cine vrei, cu ce vrei, cand vrei.

Mersi, v-am pupat :-* .

A 10 a oara e cu noroc. :sef:

Link to comment
Share on other sites

Guest LastKiss

Nick: Skynnnet

Level: 24

Varsta: 16,aproape 17

Biografie(minim 500 cuvinte ,aici veti scrie ce ati facut voi pe server ):Am inceput sa joc in vara anului 2010 in luna iulie.Prima mea factiune a fost Ballas In aceea perioada,lider Ballas era Perpripiu,dupa ce mi-am depus aplicatia Ballas,am asteptat cu sufletul la gura raspunsul.Speram sa ma accepte deoarece atunci Ballas era cel mai tare gang,dupa ce m-a acceptat am dat o serie de teste deloc usoare,intrebari din regulament,teste cu deagle/shotgun si multe altele.Acolo am invatat tot ce stiu acum despre samp,a fost un lider foarte bun si activ,devotat jocului,dar dupa ce a fost mutat ca lider San Fierro Rifa,si a venit ca lider Music,mi-am depus demisia foarte suparat deoarece ajunsesem sa am rank 3 intr-un timp foarte scurt datorita activitatii mele pe server.Am aplicat F.B.I. unde asteptam ca liderul Florin[Ciri] ( actualul Florin ) sa ma accepte,intr-un final m-a acceptat si a doua zii l-am vazut pe server si i-am dat /w daca putem da testele,mi-a dat invite apoi am plecat in armoury pentru a da testele.Dupa 20 de minute de intrebari din regulament,respectiv wanted list,am ajuns la testele practice,unde imi puteam dovedii experienta prin duelurile cu deagle,mp5,m4 respectiv shotgun.Am trecut testele la 3 din 5 arme,deoarece nu prea avusesem experiente cu mp5 si m4.Am petrecut o perioada frumoasa in aceasta factiune,dar cu timpul a inceput sa-mi piara cheful,controale de rutina nu aveam voie sa fac,colegi nu prea erau..Asa ca am demisionat si am aplicat la Da Nang Boys,dar din pacate nu a fost o perioada stralucita pentru mine deoarece liderul krystu era foarte inactiv asa ca am stat doar doua saptamani.Viata mea ca gangster a inceput dabia cand am aplicat la Grove Street,avea un lider cat de cat activ,DaddyYankee care m-a acceptat fara drept de apel.Dupa ce am trecut testele cu brio,am plecat la omorat de rivali cu prietenii din factiune ( ii cunosteam pe mare parte din ei ) , Dragos,Ari,nexT,meleagru,camorra si multi altii care bagasera spaima in gang-urile rivale.Usor usor am ajuns la rank 3,imi cumparasem si eu o casa,devenisem un mic mafiot.Avand casa pe server,aveai multe avantaje: masina personala,deposit mats,deposit bani,puteai avea chiriasi,spawn propriu.Imi cumparasem vreo 10 milioane mats si imparteam prin factiune fiind fericit ca aveam casa,atunci nu era rivalitatea asa multe intre playeri,daca un rival nu avea arma sau mats,ne opream ne salutam ca intre prieteni,ne dadeam arme si dabea apoi ne duelam.Bineinteles ca iti puteai cumpara arme si de la magazinul de arme din ls unde se faceau foarte multe eventuri de tip duel deagle,m4 etc.Dupa ce iceman a anuntat ca va fii wipe,eram foarte agitati,suparati dar in acelasi timp eram curios cum va fii dupa wipe.Am inceput sa ne distram,nu imi mai pasa de bani,mats sau orice altceva.Acum am revenit pe server prin octombrie 2011.Serverul era schimbat,playerii erau schimbati unii dintre ei.Imediat cum am intrat pe server,m-am reintalnit cu vechi prieteni care m-au recunoscut imediat si m-au ajutat fiecare cu ce au putut,asa ca usor usor am facut level 3 si am aplicat la Politicieni unde primarul Fantoma m-a acceptat.Am devenit membrul de incredere al primarului fiind recompensat cu rank 4 datorita activitatii si devotamentului meu fata de server si factiune.Dupa ce am facut level 6,am vrut sa aplic la Grove Street pentru a ma reintalnii cu vechii mei prieteni,dar,ExTrEm m-a invitat in Triade unde era lider,eu avand level 6 nu am putut aplica,dar fix in aceea zii Florin a facut un event de tip triatlon cu premiul un level up,si surpriza,l-am castigat.Avand level 7 am aplicat la Triade ,acolo a fost cea mai frumoasa perioada din toata istoria mea pe server,lider activ,devotat serverului,colegi la fel,usor usor am ridicat Triadele si am ajuns peste rivalii din The Mafia,am participat la Supremacy din luna Noiembrie dominand detasat razboiul,dar ca prin minune spre final,cei din alianta noastra,Grove Street in frunte cu liderul Snoop au castigat pe muchie de cutit,Triadele iesind pe locul 2.Am reusit performanta de a obtine rank 4 in triade si membru de incredere al liderilor,dar cu timpul,unii colegi au devenit de nesuportat,multi membrii vechi si prieteni au demisionat,asa ca nu am putut ramane singur intre "straini" asa ca am plecat.M-am dus in Da Nang Boys unde nu m-am regasit asa ca am stat doar 3 zile.Urmatoarea mea factiune a fost Scoala,unde fiind un instructor activ,liderul KiD mi-a dat rank 3.Acum puteam da si eu licente,am facut bani destui pentru a imi pune pe picioare caracterul,dar dupa scurt timp mi-a fost inscenat ceva si KiD m-a demis.Asa ca am aplicat la Underground Street Tuning care se ocupa cu repararea si alimentarea vehiculelor.Fiind o factiune noua mi-am dorit sa intru sa vad cum e,m-am adaptat repede,obtinand rank 2 in doar 3 zile,dar a venit olimpiada,liderul Panther a avut incredere in mine si m-a pus concurent principal la proba de inot,dar din pacate in timpul cursei am avut o problema tehnica si am iesit pe locul 4.Nu am putut suporta infrangerea si am simtit ca mi-am dezamagit factiunea si am demisionat.Dupa ce a trecut prin cateva factiuni,Skynnnet a aplicat la San Fierro Rifa si a trecut testele cu brio,dupa 3 saptamani liderul i-a acordat membrul lunii si titlul de cel mai activ si premiat membru al sau,implicandu-se in activitatile factiunii si ajutandu-l pe lider in ale factiunii,Skynnnet a ajuns un membru desavarsit al factiunii.Skynnnet detine acum un event care este unul din cele mai cunoscute , Find The AD si se descurca de minune atragand playeri cu premii mari si reclame frumoase,el mai este si liderul cunoscutului club Linkmania Kombat Stars,un club care se ocupa cu luptele de strada ( fight style ) in sala de forta din Los Santos.Acum am aplicat ca Primar datorita experientei mele pe server,sper sa nu dezamagesc playerii deoarece voi fii un primar activ,serios si devotat atributiilor sale.

Lista cu promisiuni:

-Promit sa dau salarii mari in fiecare seara la aceeasi ora.

-Promit sa particip la fiecare sedinta a factiunilor.

-Promit sa fac minim 5 eventuri unice pe zi,cu premii considerabile.

-Promit sa mentin ordinea si linistea publica.

-Promit sa ajut fiecare playeri la nevoie si sa nu evit niciunul.

-Promit sa fiu activ in fiecare zii,sa ascult nevoile playerilor.

-Promit ca voi fii diferit de ceilalti primari,in sensul bun al cuvantului.

-Promit sa acord prime jucatorilor seriosi si activi.

-Promit sa angajez un consilier pentru fiecare factiune in parte

-Promit sa angajez cei mai seriosi si activi consilieri.

-Promit sa imi respect toate promisiunile de mai sus.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Zozo

Level: 29

Varsta: 15

Biografie: Salut, ma numesc Tudor si am 15 ani. Joc pe serverul LinkMania din 2009, nu mai stiu exact cand m-am apucat dar stiu ca joc de aproape 3 ani in care m-am distrat foarte mult, mi-am facut prieteni multi si in ciuda faptului ca nu stiu cati dintre ei imi sunt prieteni adevarati, eu am incredere deplina in ei, ca in toata lumea de pe server . Din aceasta cauza pe GF am si avut niste incidente nefericite, printre care si o teapa de 800 de milioane de la un "bun prieten" dar in cele din urma s-a terminat cu bine deoarece alte persoane care se intelegeau cu respectivul l-au convins sa-mi inapoieze o parte din bani si pana la urma m-am impacat si cu respectivul. La inceput nu stiam cu ce se mananca acest "SA:MP" si tot ce faceam era sa ma plimb cu fratele meu si inca un prieten, pentru mine era destul ca ne vedeam unul pe celalalt si ca puteam sa ne plimbam toti trei in aceeasi masina, era extraordinar in ochii unui copil de 12 ani cat aveam atunci... dar sa mai omoram alti playeri. Cu vremea mi-am facut mai multe conturi, eram ceva de genul : cont nou , omoram cativa civili intram la jail -4000 $ si nu imi puteam inchipui cum sa fac rost de o asemenea suma uriasa si reluam. In cele din urma am aflat ce sunt acelea job-uri si am ales Car Jacker, de pe urma caruia mi-am castigat primii bani, cu greu am reusit sa strang 600.000$ pe care ii tineam in banca dupa ce un player mi-a aratat ce e acela "interest gained" sau cum ii spune lumea, dobanda. La suma de 600.000$ primeam cateva sute de dolari sau poate mai mult nu mai tin minte exact dar cu fiecare ora jucata ma simteam tot mai bogat, desi in vremea aceea forT deja facea primul miliard dar eu nu stiam cine e el si nici nu credeam ca exista atatia bani. Dupa ce am luat o pauza mica de la joc cand am revenit aveam contul golit nu stiu cum si de cine si am facut o plangere la adresa adminului SoulSeeker deoarece credeam ca el ne-a setat pe 0 dar cand colo mi-a fost spart contul de cineva de la sala de jocuri la care jucam si eu si am primit ban 40 de zile pentru amenintari nejustificate sau ceva de genul si desigur "m-am lasat de joc". Dupa aceea prietenul meu Fantoma a fost acceptat cu contul Zozo in PD deoarece eu vroiam foarte mult sa fiu membrul acelei factiuni, mi-a dat contul si de atunci am acest cont ( nume ) . Liderul meu era Sunrize si stiu ca la prima sedinta am primit rank up si o prima de 200.000 $, cand am vazut ca Sunrize a venit in fata mea si mi-a dat /pay de doua ori cate 99.999 $ era sa mor, nu mai fusesem asa de fericit de... o vreme indelungata. La scurt timp dupa asta am invatat ce e hitmanul si din ce spunea toata lumea Agentia Hitman era cea mai respectata si mai puternica factiune de pe serverul, desigur la scurt timp am aplicat. Pe atunci era lider pitikkku care m-a respins de vreo trei ori la rand si apoi a renuntat la lider dintr-un motiv pe care nu l-am aflat nici acum. Apoi a venit in PD/FBI/NG si l-am intrebat de ce nu m-a acceptat si mi-a raspuns ca eram prea "mic" lucru pe care eu nu l-am inteles si nu cred ca o sa-l inteleg vreodata dar oricum, urmatorul lider Hitman a fost ExTaZz care m-a acceptat de doua ori chiar, prima oara am picat testele dar a doua oara am reusit, cu greu, dar am reusit. Din pacate la o luna in care am fost un membru Hitman si tocmai cand credeam ca nimic rau nu se putea intampla el m-a demis pe motivul "infantil", sincer acum il inteleg dar atunci nici in ruptul capului nu as fi inteles, desi nedumerit de cele intamplate am aplicat la News Reporter, dar am stat pentru un scurt timp in factiune deoarece nu era genul meu de factiune, eu sunt genul de player mai DM-ist (sau eram). Am intrat in Ballas si dupa o zi-doua mi-a fost spart contul de un prieten din oras care mi-a vazut parola la sala de calculatoare la care jucam, in timp ce tot incercam sa aflu parola am observat ca, contul meu nu mai este inregistrat, nu stiu cum dar contul pur si simplu disparuse si cu el tot stats-ul meu si dupa o saptamana de certuri cu Sunrize pe forum si dupa multe topicuri deschise si inchise mi-a sarit in ajutor UsaBoy91 , fratele mai mare al lui MoroJr care locuia in acelasi oras cu mine si fregventa si el acea sala de internet, dupa ce el a explicat cum sta treaba si dupa ce i-am dat poza cu stats lui Sunrize mi-am recuperat contul desi am iesit in minus cu cateva RP-uri vreo doua milioane si eram din nou civil. Dupa ce m-am gandit o vreme daca sa revin sau nu in Ballas am aplicat la NG unde erau lideri andreeey si HateLord si dupa cateva luni in care am fost promovat pana la rank 3 mi-am dat demisia deoarece am vrut sa incerc o mafie si am aplicat The Triads unde am fost membru mult timp si am avut rank 5, unde m-am simtit foarte bine si cu greu m-am despartit de acea factiune, dar pentru Hitman se merita. Am aplicat Hitman, am fost acceptat si.... am picat testele dar liderul mi-a dat o a doua sansa si cu greu am trecut testele si mai incolo cred ca mi-am dat demisia. Chiar nu mai tin minte cu exactitate deoarece a trecut mult timp iar dupa, am intrat din nou in Hitman la putin timp inainte de Wipe. Dupa Wipe si dupa perioada BETA in care nu prea am jucat am intrat in UST la level 2 deoarece vroiam sa vad cum e si nu m-a impresionat foarte mult, plus ca nu eram obisnuit deloc cu Game Mod-ul si am luat o perioada de pauza. Dupa ce am revenit, am fost demis din UST din cauza inactivitatii si am intrat in Grove unde din cauza inactivitatii liderului nu avea rost sa joc si la fel dupa o perioada lunga de inactivitate mi-am dat demisia si m-a demis un admin, dupa aceea am intrat in PD unde erau lideri HkR cu UndefineD si m-am tinut de joc cat de bine am putut eu. Eram cel mai activ politist si cel mai reclamat politist, ambele in acelasi timp si am continuat asa o vreme, aveam pana la doua-trei posturi pe zi, desi majoritatea erau facute degeaba fara ca playerii respectivi sa stie regulamentul factiunii din care faceam parte. Am primit rank 3 si atunci fusese demis si HateLord din functia de lider DIAS dar nu stiu din ce motiv, probabil prostie curata, mi-am dat demisia din PD pentru a intra in Hitman dar nu am putut rezista mult asa ca am retras cererea Hitman si am revenit in acelasi timp cu Lolz0r, fostul lider DIAS (inainte sa fiu eu macar membru) in factiune, din nou de la rank 1 a fost greu mai ales ca, concuram cu Lolz0r pentru functia de lider DIAS dar, desigur, ca fiind si fost lider si eu dadusem dovada de neseriozitate dusa la extrem, el a fost ales ca lider si eu am fost ales ca lider al Politiei Rutiere, dupa o vreme un bun prieten de-al meu, Senzo a intrat si el in PD si in scurt timp deoarece era foarte bun prieten cu liderul a luat si el lider alaturi de mine la Politia Rutiera. Dupa o perioada Lolz0r a fost ales ca lider Ballas si Senzo a fost ales ca lider DIAS, eu foarte suparat pe situatie am scapat putin de sub control si am spus unele lucruri pe care nu ar fi trebuit sa le spun si le regret, era cat pe ce sa fiu demis si eu si Senzo pe acest motiv, eu am reusit cumva sa ma calmez si am ramas in PD deoarece Ruller a trecut peste sa spunem dar Senzo si-a dat demisia si apoi si Ruller, dupa cateva ore cat m-am rugat de Ruller sa ramana in PD, pentru ca era o prostie ce facea, l-am convins si la cateva saptamani am fost ales ca lider DIAS. Dupa o vreme UndefineD a fost demis, HkR promovat si am ramas fara lider si cu Best Cop Training Team a trebuit sa organizez factiunea cu inca cativa membri de rank mai mare si am castigat prima proba din concurs chiar si fara lider. Am aplicat ca lider PD apoi dar probabil din cauza avertismentelor, varstei, sau nenumarati factori, a fost ales Sayid in locul meu dar nu m-am lasat batut si am continuat sa dau tot ce am mai bun. Din pacate a doua proba a concursului am pierdut-o iar dupa o vreme a fost ales lider FullSpeed, de atunci lucrurile au inceput sa se repete: wanted, wanted, controale si teste DIAS si incet incet am inceput sa ma plictisesc, din cauza unor probleme cu calculatorul si o problema de sanatate, activitatea mea a ajuns aproape de zero in ultimele saptamani si acum as vrea sa revin in forta cu prima functie diferita de cele de pana acum, ce as primi-o daca as fi ales ca primar in cei trei ani de cand joc. In tot acest timp am facut mai multe eventuri si am ajutat foarte multi playeri, cu ce am putut si cred ca pozitia de primar mi s-ar potrivi destul de bine, reusind astfel sa dau tot ce-i mai bun din mine.

Lista cu promisiuni:

• Promit sa activez mai mult.

• O sa fiu prezent la toate sedintele factiunilor.

• O sa ajut fiecare player cu tot ce pot in legatura cu jocul in sine.

• O sa ajut toti playerii care imi cer ajutorul si nici unul nu va fi trecut cu vederea.

• O sa respect pe toata lumea, tratandu-i la fel pe toti.

Nu am mai trecut chestiile evidente ca event-urile pe care le voi organiza, salariile si toate celelalte lucruri banale pe care le face un GM

Link to comment
Share on other sites

Guest Jairoo

Nick: Jairoo

Level: 13

Varsta: 17

Biografie: Jairoo a provenit dintr-o familie bogata , era un copil bogat si rasfatat obisnuit cu bani si ca toata lumea sa faca ce zice e , dar intr-o zi triadele i-au asasinat parinti si le-au furat toti bani , jairoo a trebuit sa se descurce singur a stat civil si s-a chinuit sa supravietuiasca luand-o de la 0.Dupa o luna stand la pariuri el si-a facut o avere si a aplicat in police department , unde s-a facut multi prieteni si a arestat toti suspecti cu wanted din cele 3 orase, dar multi colegi fiind invidiosi pe el l-au tradat si i-au zis celor doi lideri (sayid si fullspeed) ca el se ocupa cu afaceri ilegale (traficant de arme si de droguri). El a trebuit sa paraseasca factiunea si sa isi gaseasca alt drum . Pentru a se razbuna pe triads, Jairoo a intrat in Ballas si a devenit spaima grovilor , dnb si TRIADS... el descurcanduse foarte bine ca ballas a decis sa ramana ballas pentru a putea face legea in ls si ca triads sa nu mai faca rau nimanui. Jairoo ar vrea sa devina primar peste cele 3 orase si sa aiba grija de toti playeri

Lista cu promisiuni:

Promit sa nu fac spam pe /o;

Promit sa nu dau mute inainte de a asculta ce au jucatorii de spus;

Promit sa nu dau slap jucatorilor cand merg cu motorul, masina, avionul, barca, sau trenul;

Promit sa fac cat de multe event-uri pot, cat mai frumoase;

Promit sa ajut jucatorii noi

Promit sa fac minim 5 eventuri unice pe zi,cu premii considerabile.

Promit sa mentin ordinea si linistea publica.

Promit sa ajut fiecare playeri la nevoie si sa nu evit niciunul.

Promit sa fiu activ in fiecare zii,sa ascult nevoile playerilor.

Link to comment
Share on other sites

Nick: StefaNN

Level: 16

Varsta: 14

Biografie(minim 500 cuvinte ,aici veti scrie ce ati facut voi pe server ): Salut,ma numesc Liviu si am 15 ani.Am inceput sa joc pe serverul LinkMania in vara anului 2010.Am inceput sa joc cu nickul Andy_97.Mi-am facut foarte multi prieteni si m-am distrat foarte mult.Prima mea factiune a fost Ballas.Am intrat in aceasta factiune deoarece cel de la care am aflat aflat de server (Costyn90) era si el ballas si pe atunci gangul era foarte puternic ca si acum.Am stat ceva timp in Ballas pana cand Perpripiu a fost fost mutat la SFR si mi-am depus demisia pentru a merge in SFR.Am intrat in SFR impreuna cu innstinct si fosti membri ballas si am castigat Supremacy.Nu am petrecut mult timp in aceasta factiune deoarece am vrut sa incerc o factiune guvernamentala.Am intrat in F.B.I. , o factiune frumoasa a carui lider era Florin[Ciri].Nu dupa mult timp am fost demis din aceasta factiune si am aplicat in School Instructors.Am stat in aceasta factiune pana cand sa dat Wipe.

Lista cu promisiuni:

Promit sa dau salarile playerilor 1-5 zilnic la aceeasi ora;

Promit sa ajut jucatorii noi veniti pe server;

Promit sa nu fac spam pe /o;

Promit sa angajez consilieri cat mai capabili;

Promit sa fiu prezent la toate sedintele factiunilor.

Link to comment
Share on other sites

Nick: kWa

Level: 11

Varsta: 19

Biografie(minim 500 cuvinte ,aici veti scrie ce ati facut voi pe server ): kWai s-a nascut cu mult timp in urma , intr-un spital sarac din sudul los santosului . Parintii lui erau destul de modesti ,mama somera si tatal mecanic , astfel kWai a trebui sa munceasca si sa se lupte cu viata de mic . In timp ce ceilalti copii se jucau fotbal la scoala , kWai pierdea timpul si se gandea cum sa faca mai repede bani . A incercat de toate , a fost valet , l-au dat afara dupa 2 saptamani pentru ca a batut un bucatar , porma a incercat sa fie mecanic , dat afara dupa 5 zile din cauza ca a bubuit o masina si intr-un final a gasit un loc de munca dragut la benzinaria din Los santos . Acolo fiind o fire mai nesimtita se baga in seama cu toti angajati si se imprieteneste cu unul din ei care pe langa jobul de la benzinarie mai vindea si droguri gangsterilor . Acesta ii povesteste lui kWai ca este un job foarte usor si foarte banos in acelas timp . Pus pe ganduri , kWai , decida sa se apuce de vandut droguri . Usor usor incepe sa devina cunoscut in Los Santos ca un mare traficant de droguri si arme , avand niste clienti destul de importanti din lumea interlopa . Printr-o interventie a membrilor FBI , kWai a fost prins in flagrant si a fost condamnat la 50 de ani de puscarie pentru contrabanda cu arme si droguri. Stiind ca are informatii despre lumea interlopa politia ii propune o oferta lui kWai :sa lucreze undercover pentru ei si sa il prinda pe cei mai periculosi mafioti . kWai accepta doar cu conditia ca nu v-a mai fi nevoit sa faca puscarie . Dupa 15 ani in serviciul politiei . Acesta decide sa se retraga pentru o perioada si sa incerce ceva mult mai potrivit lui . Avand influente atat in mafie cat si in politie el isi creaza un partid si isi depunde canditatura la primarul San andreasului

Lista cu promisiuni:

Promit sa fac foarte multe eventuri

Promit sa dau salarii playerilor cu level 1 – 5 si sa ii ajut in acelas timp cu orice problema

Promit sa ajut orice player pe plan financiar atat cat voi putea

Promit sa nu ma schimb si sa ii tratez la fel pe toti

Promit sa angajez consilieri care vor putea intotdeauna sa imi tina locul cand sunt pleca

Promit ca o sa particip la toate sedintele factiunilor , atat timp cat voi fi invitat

Promit schimbari de comportament din partea politiei

Promit ca voi face eventuri cu incepatori astfel in cat sa se obisnuiasca cu termeni si locurile servarului

Promit sa respect toate promisiune de mai sus si nu in ultimul rand sa fiu un primar model si cinstit

Ma numesc Victor , am 19 ani si sunt din Bucuresti . Ma joc samp cam din anu 2009 daca nu ma insel , singurul lucru care ma tot tine legat de acest joc , chiar si ele , 5-6 ore pe saptamana , sunt prietenii . Cu ei am invatat sa ma joc si cu ei am invatat sa ma si distrez in acelas timp (ceea ce unii nu au parte ) . Sunt o fire destul de stresanta :)) mai iau peste picior lumea si mai imi scapa cate o injuratura doua ... dar asta sunt eu . Nu imi place sunca afumata :| si nici ceaiul cu lapte si cu miere :)))) in schimb banenele sunt ok . Cam atat despre mine , restu aflati daca ma votati si ies primar :>Mult noroc an00by :)) o sa ai nevoie

Link to comment
Share on other sites

Nick: CloHard

Level: 20

Varsta: 21 in Game / 15-16 in RL

Biografie(minim 500 cuvinte ,aici veti scrie ce ati facut voi pe server ): CloHard s-a nascut intr-o dimineata de primavara la periferia orasului LosSantos.Acesta a dus o copilarie foarte frumoasa, neavand nevoie de nimic . Tatal sau era politist iar mama sa lucra la primarie. Acestia locuiau intr-o frumoasa casa de pe VineWood. De mic ,lui CloHard ii placeau masinile asadar,cand a implinit varsta de 18 ani acesta s-a facut taximetrist chiar daca parintii sai nu prea au fost de acord.Dupa o vreme ,acesta s-a plictisit sa tot plimbe lumea prin oras ,deci a decis ca masinile sa ramana un hobby ,in niciun caz sa faca din ele o cariera. Acesta si-a facut multi prieteni,si a intrat in anturaje nepotrivite,tocmai de aceea ,s-a alaturat DNB. Acolo a stat multa vreme si a facut multe faradelegi dar tatal sau a aflat si s-au certat foarte tare. CloHard a plecat de acasa ,si-a cumparat o noua locuinta in centrul Los Santos-ului si a iesit din DNB urmand facultatea de politie a orasului . A absolvit'o cu brio , si dupa aceea si'a gasit loc de munca in toate cele 3 departamente de politie . Incepand cu NG , continuand cu FBI si in final PD . Cea mai frumoasa perioada a carierei pana in momentul acela a petrecut-o in FBI , unde si-a facut foarte multi prieteni , s-a distrat foarte tare ,si a arestat ogramada de suspecti cautati de mult . Desi cu o experienta vasta in domeniul politiei, CloHard a hotarat sa isi dea demisia ,colegii sai nestiind motivul pentru care a facut asta , si anume ca acestuia ii era dor de vechea alianta de mafioti . Asadar , el urma sa devina cel mai nou membru al Triadelor . S-a mutat in SF si s-a alaturat acestora. Aici ,de asemenea a stat mult timp pana cand i'a venit dor de orasul sau natal , de parintii sai ,si de toata linistea pe care o avea inainte ,deci a plecat din SF ,lasand Triadele si si-a depus candidatura la primarie in Los Santos.

Lista cu promisiuni:

-Promit sa fiu serios,sa respect regulamentul si sa fac tot ce trebuie sa faca un primar.

-Promit sa fac eventuri zilnice cu premii mari.

-Promit sa indrum playerii de level mic.

-Promit sa ajut si sa comunic cu orice jucator are nevoie.

-Promit sa fiu activ.

-Promit sa ajung la cat mai multe sedinte ale factinilor.

-Promit sa nu dezamagesc

-Promit sa angajez consilieri capabili ,carora le voi explica tot ce trebuie sa faca.

-Si nu in ultimul timp,promit sa imi tin promisiunile.

RL

Ma numesc Dan, sunt din Timisoara , am 15 ani si joc SA:MP pe LinkMania din vara anului 2009.De la inceput am fost atras de acest joc ,dar cand ma intrat in aceasta comunitate m'am simtit extraordinar , mi'am facut multi prieteni pe care i'am intalnit in tara, si cu care pot spune ca sunt inca intr'o relatie foarte buna. Daca as deveni primar , as incerca sa fac cat mai multe eventuri zilnice ,cu idei noi , sa aduc si eu un mic plus in combaterea monotoniei .De asemenea imi voi da toata puterea sa indrum noii playeri de pe server pentru ca de ei depinde inmultuirea numarului de jucatori.Sunt o fire calma, niciodata nu incerc sa intru in vreo cearta.

Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

Nick: RoBerTzIcHa

Level: 21

Varsta: 14

Biografie(minim 500 cuvinte ,aici veti scrie ce ati facut voi pe server ): RoBerTzIcHa sa nascut in 2008 in orasul San Fierro,atunci avand numele de Razer_Robert.Si-a pierdut parintii de la o varsta frageda si nu avea nici foarte multi prieteni.Incerca din rasputeri sa gaseasca o modalitate de a face bani.A descoperit jobul secundar de dealer de arme.In urmatoarele saptamani a trait vanzand materiale pentru arme.Si-a facut niste prieteni care faceau parte din gangul Los Santos Vagos.Cand a incercat sa intre in Los Santos Vagos,acestia nu aveau lider.Pentru ca nu avea niciun sprijin a decis sa plece din tara la niste rude pentru a se pune pe picioare cu banii.Sa intors in San Andreas in 2010 cu o situatie financiara destul de buna.Si-a facut din prima un anturaj mai putin bun si a intrat in gangul Ballas.Fiind primul lui gang, ii placea nespus de mult sa se lupte cu rivalii si sa participe la bataile de strada.In Ballas a invatat sa traga cu arma si tot ce tine de viata unui gangster adevarat.Au avut o perioada in care nu au avut lider.Pentru a nu trage gangul in jos a ramas acolo pana a fost ales un nou lider pentru ei.Cand a plecat din Ballas a plecat impreuna cu prietenul tupac_.Amandoi au intrat in Da Nang Boys.In Da Nang Boys a stat o lunga perioada din cariera lui.Acolo si-a facut si cea mai mare parte din prietenii pe care ii are la ora actuala.In scurt timp DNB a ajuns gangul lui de suflet.In perioada aceea Razer_Robert era urmarit de niste oameni care vroiau sa il omoare pentru ca a tradat Ballasul.Si-a schimbat numele in RoBerTzIcHa si a inceput o noua viata bineinteles tot in Da Nang Boys.Cand au ramas si aici fara lider a vrut sa ramana in factiune pentru a grabi alegerea unui nou lider.Cand krystu a venit in dnb,Robertzicha a iesit si a mers in Grove Street pentru ca simtea nevoia unei schimbari.Ramas in alianta a putut tine legatura cu vechii prieteni din dnb.Dupa 1 luna a revenit in dnb pentru ca simtea ca acolo ii era locul.Wipe-ul se apropia din ce in ce mai tare si tot mai multi din prietenii lui RoBerTzIcHa au decis sa plece din factiune.El vroia sa invete meseria de politist dar niciodata nu a avut ocazia.Vazand ca numai are nimic de pierdut a aplicat la departamentul de politie.A fost acceptat si a trecut testele.Ultimele 3 saptamani pana la wipe RoBerTzIcHa a invatat meseria de politist.Dupa wipe,el a intrat din nou in Ballas unde traia din vanzarea masinilor furate si pescuit.Fiind la inceput gangurile si mafiile nu aveau arme,asa ca bataile erau monotone doar cu bate si pumnale.A stat in Ballas 2 luni apoi si-a adus aminte de vremurile cand era politist si s-a inrolat in Armata.In Armata i-a placut foarte mult si si-a facut o gramada de prieteni noi.Tot in Armata s-a perfectionat in tainele meseriei de politist.Dupa ce i-au plecat mai multi colegi buni,Robertzicha a decis sa iasa din Armata impreuna cu un vechi prieten din dnb numit sTyLer.Amandoi au intrat in FBI.In FBI a stat cea mai mare perioada a carierei lui.A ajuns lider secundar la ATF,apoi lider ATF.Fiind agent FBI se ocupa cu aplicarea legilor pe server si indrumarea celor noi,asa ca a crezut ca este capabil si pentru functia de primar.A decis sa isi depuna candidatura in speranta ca o sa iasa primar.

Lista cu promisiuni:

-Promit sa dau salariile jucatorilor cu levele cuprinse intre 1 si 5.

-Promit sa ii ajut pe cei de level mic de fiecare data.

-Promit sa angajez consilieri cat se poate de capabili.

-Promit sa fac eventuri in fiecare zi.

-Promit sa ajut fiecare jucator care imi cere ajutorul.

-Promit sa ajung la aproape toate sedintele factiunilor.

-Promit sa fiu drept in luarea decizilor.

Real Life:

•Ma numesc Robert am 14 ani :closedeyes: si sunt din Bucuresti.Am inceput sa joc pe linkmania de prin 2008 dupa ce am vazut serverul in revista Level dar nu m-am tinut de joc.M-am reapucat in 2010 si de atunci am inceput sa joc in fiecare zii pana in prezent :D.Sunt o fire glumeata dar si serioasa doar cand e nevoie.As putea sa fiu serios tot timpul dar nu este genul meu :)).Cam atat despre mine :-??.

Va tzuc :-* si ne vedem in joc.

Link to comment
Share on other sites

Nick: :ShaKaLoo

Level: 21

Varsta: 20 ani

Biografie(minim 500 cuvinte ,aici veti scrie ce ati facut voi pe server ): Inainte de toate si de a-mi prezenta viata pe server, tin sa ma prezint. Numele meu este ShaKaLoo, si m-am nascut in arhicunoscutul oras, Los Santos. Cum de am pornit pe drumul de a-mi face un nume si de a castiga respect, am inceput de jos, numeroase drumuri Get Los Santos-Deliver Las Venturas consolidandu-mi o situatie financiara stabila. Ajuns la nivelul optim de face pasul intr-o factiune, m-am hotarat sa aleg atat cu sufletul, cat si cu mintea, cea mai puternica mafie la vremea aceea, The Triads. Acolo am supravietuit multa vreme, mi-am facut foarte multi prieteni, iar rank-ul 4 pe care il castigasem pe merit, m-a facut mai impunator si mai responsabil. O simpla cearta cu un prieten si totodata coleg, m-a determinat sa demisionez din factiune. Am ales o solutie de avarie, si m-am infiltrat printre gangsterii din DNB, unde si aici am petrecut o perioada de timp. Foarte repede, cum am iesit de aici, am ramas cu sufletul in alianta, si totoadata am intrat in gang-ul Grove Street, unde m-am simtit extraordinar. Am constientizat ca este mai bine pentru cariera mea sa ma dau de partea legii. Am incercat sa ma acomodez in F.B.I. , am ajuns la rank 3, am incercat sa vad viata si in NG sau PD, insa instinctul de mafiot m-au determinat sa ma intorc acolo unde mi-e locul. Initial , gang-ul Ballas mi-a intins o mana, dar teama de a pierde bani oarecum obtinuti cu greu, m-a determinat sa aleg mafia care facea senzatie la acea ora, The Mafia. Viata printre mafioti mi-a fost de folos, instinctul de a ataca rivali fiind din ce in ce mai puternic. O decizie importanta a fost sa parasesc mafia, si sa-mi incerc norocul in cea mai ravnita organizatie, Hitman Agency. Fiind prins nepregatit, am clacat, iar visul meu a fost spulberat de acest insucces. M-am hotarat sa merg in Triads, unde activez si acum si unde incerc sa-mi fac treaba nemaigandindu-ma la alta factiune. Acum insa, mi s-a ivit ocazia de a-mi incerca sansa la Primarie si de a-mi asuma o asa mare responsabilitate.

Lista cu promisiuni:

-Promit ca voi asculta de orice cetatean al orasului,si il voi lamurii

-Promit ca voi face eventuri zilnice

-Promit ca voi avea un comportament decent functiei

-Promit ca voi ajuta playerii noi pe /n.

-Promit ca voi angaja numai consilieri capabili

-Promit ca voi fi activ

Fiecare dintre voi va trebui sa posteze toate detaliile despre sine insusi, precum si sa-si sustina o campanie pro-el. Motto: Votati ShaKaLoo pentru un oras mai bun!

Si cateva date personale

Nume: Raul

Localitate: Cluj-Napoca

Varsta: 17

Ocupatie : Elev

Edited by Guest
Link to comment
Share on other sites

Nick: Madalyn

Level: 22

Varsta: 14

Biografie(minim 500 cuvinte ,aici veti scrie ce ati facut voi pe server ): Va salut , ma numes Madalin , am aflat de server prin septembrie 2010 , de la Costyn90 , impreuna cu Andy_97 si Papan_97 . Mi-am pus nick-ul madalin98 , si am inceput sa joc . In prima zi Andy_97 mi-a aratat orasul Los Santos pentru a stii unde sunt marile " atractii " ca Gun Shop-ul , Burger N sau ATM N . Dupa vreo 30 min . m-a dus sa-mi iau job-ul Arms Dealer , cel mai cautat pe vremea aceea . Am ajuns la fostul Get , de langa Rent Car LS si de acolo am plecat spre deliver . Imi spunea mereu Andy fraze de genul : '' uite-te bine la drum sa-l tii minte '' . Din pacate dupa ce am iesit timp de 50 min. am uitat drumul . Nestiind ce sa fac am cerut ajutorul pe /n . Pe atunci An00by era lider PD si admin lv 2 . Si-a dat tp. la mine si m-a luat cu rangeru` . Pe la santier LV tragedie , s-a rasturnat si a bubuit masina . Tin minte si acum ce mi-a zis " Acum o luam la picior " , si am plecat spre deliver . Ajuns acolo mi-am pus semn pe mapa mare pentru a nu mai uita drumul . Dupa vreo 4-5 ture de mats am invatat drumul . Avand cel mai mic level dintre cei cu care umblam adica Andy , Papan si Costyn90 , eram putin invidios . Costyn90 intra-se in Ballas , mare gang pe atunci , iti trebuia noroc mare sa te accepte nenea Purpuriu ;) . Andy_97 aplicase si el cand facuse level 6 parca , si a fost acceptat . Era fericit omu` si la scurt timp a aplicat si Papan_97 . El fiind un newb mic si neavand rabdare a aplicat in aceeasi zi de vreo 5 ori . Tin minte ca era pe pagina de aplicatii Ballas un mare spam acolo cu aplicatiile lui . Dupa cateva ore a venit si raspunsul lui Perp care suna ceva de genul " Respins - Nu vei mai calca aici ... " . Am ras toata ziua de el cu Andy . Trecuse vremea si facusem si eu level de intrat in gang , bucurie mare pe capul meu cand mi-am facut aplicatia la Ballas si eram nerabdator sa raspunda odata Perp . Dupa cateva ore a veniti raspunsul lui " madalin98 - acceptat pentru teste . Mare bucurie si la voi sa fie , imi tremurau picioarele . Stiind de la Andy cat de grele sunt testele pana cand a intrat Perp , am stat numai in GS sa fac duele eagle sa am si eu habar de ceva . Ma rugam sa nu dau testele cu Cypsa ( mare pistolar pe vremea aia ) . Ca prin minune Perp a vrut sa dea el testele cu mine si am inceput cu regulamentul si apoi armele . Cand am vazut scris in chat " Bun venit " am sarit in sus . Am stat aici in Ballas pana a fost mutat Perp la SFR in locul lui Andu . Vazand ca majoritatea si-au dat demisia am decis sa plec si eu pentru a intra in SFR alaturi de ceilalti . Din nefericire am fost respins si n-am mai stiu ce sa fac . Tin minte ca la Grove era lider Old_Man , si stiind ca era bun cu membrii si facea eventuri superi tari si pe vremea aceea am aplicat si eu si am fost acceptat . Tin minte ca eram vreo 10 care trebuia sa dam teste si eu am avut ocazia sa fiu primul :wub: . M-a facut la eagle de 2 ori si mi-a zis " Welcome " cu speranta sa mai invat cate ceva . Din nefericire dupa un mega war la GS cu cops , am intrat la jail 2 ore . Dimineata cand am intrat pe server era bug-ul sa te dea in alta locatie cu skin e jail si sa-ti scada secundele . Nestiind ce sa fac am mers prin oras si am fost postat de o triada , si acesta mic vanator ca era in alianta cu mine . Am luat ban permanent , dar inainte sa iau FullSpeed rank 4 parca in Grove imi zicea sa le las colegilor averea . Mi-am facut alt cont Gamer98 si am intrat politicieni unde am fost ajutat de TorQue cu 400 de milioane sa fac eventuri cat mai mari , tin minte ca era F.B.I pe atunci . Cu timpul pana la wipe am strans 1 miliard si ceva . Dupa wipe mi-am creeat un caracter pe BETA cu nick-ul MaDaLyN . Am intrat in Mafia , lider Dj ( :tiphat: ) care ne-a dat si rank 3 la toti cei care eram on . Facusem lv 19 din level up-urile date de Adi in mai putin de 2 ore . Am cerut /uninvite si m-am dus PD , visul meu de o viata . Imi luasem skinul Cesar de la shop . Lider era Ionut , mare gabor , fost rank 5 inainte . Aveam si eu rank 1 si nu puteam da w fiindca nu ne lasau adminii , ca vezi Doamne era sv BETA . Mai dadeam si eu cateodata pe server , dar ma plictiseam fiindca eram singurul . Dupa BETA a urmat Land`s , de care m-am apucat cam in :-? iulie 2011 . MI-am apus acelasi nick ca pe BETA si am inceput munca ca Car Jacker fiindca Trucker-ul nu era bagat . Faceam curse ilegale pe podul din BaySide cu Embra ( Papan_97 ) pe 1.000 / 2.000 $ . Am inceput sa pun bilete celor cu level mai mare la cai stiind ca imi lasa si mie un bacsis frumos . Eram om de incredere si nu dadeam tepe dea ceea eram la mare cautare de catre Jaguar si Zanke ( ScArAmOuChE ) . Facusem vreo 100k si eram fericit . Prima mea factiune a fost SFR , lider era Erick . Am intrat aici dar mi-am dat demisia dupa Supremacy si am intrat in Mafia , lider DJ si cu Alexinho . Si aici eram un mafiot de temut :gunsfire: si am luat rank 2 . Avand 30 crime + nu pteam aplica la guvernamentale . Cand a zis cRs parca pe /o ca nu mai e regula cu crimele am mers NG cu Fonz ( Andy_97 ) . Aici am stat 1 saptamana dupa care am demisionat si am luat blacklist 2 sapt. de la Ionut . Ca civil am facut si eu o mica avere din event-uri , cam 1.000.000 $ . In timpul acesta am mers Consilieri , primar era Debbi , mare om , mi-a dat rank 2 ca eram activ . Dupa ce a trecut blacklist-ul am mers Scoala , lider TheOne , baiat de treaba cu bun simt . Ma distram dimineata cu el si T.Michael . Dupa o sapt. am plecat in Ballas unde am stat vreo 2 luni . Aici Stefan m-a trecut testele dar noroc cu Snoop care i-a zis sa ma treaca ( ms mane ) . Cu timpul eram si putin inactiv , dar dupa multa munca am obtinut rank 4 . Dadeam si eu ordine celor cu rank 1/2/3 . Dupa ce Stefan a fost demis ca promovase in liga a 3-a am plecat din Ballas si am stat civil . Am facut 1 sapt. cam 3 aplicatii la F.B.I , eram mereu respins de Dragos dar in final acceptat dupa ce Maryus a luat lider . Am trecut testele si dupa ceva timpa am luat rank 3 pe care il asteptat de o luna :dance: . Eram o gasca e maniaci acolo : StefaNN , Rohan , Styler , GangXplor3 , Piti.xD , Alezander si inca cativa . Dupa F.B.I am plecat iar Mafia dar nu a fost de durata mergand in DNB . Fiindca Ion era lider am fost acceptat si era cat pe aci` sa castigam si noi Supremacy . Am plecat si de aici si am mers Triade dupa care am ramas civil , ceea ce sant si acum . Cam atat , stiu ca am spus multe dar ... asta sunt eu , vorbesc mult si nu regret nimic din ce am facut !

Lista cu promisiuni:

- Promit sa acord salariile playerilor cu lv. 1-5 in fiecare zi .

- Promit sa ajut orice cetatean al orasului la nevoie .

- Promit sa am un comportament cat mai adecvat functiei .

- Promit sa angajez cei mai competenti playeri .

- Promit sa fac cat mai multe sedinte si sa ajung si la ele .

- Promit solemn sa respect toate promisiunile de mai sus .

:tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...