Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Crissie

FAVORITISME?

Recommended Posts

Eu n-am spus ca ai gresit, am spus ca esti primul care nu rezolva o plangere de genul si am vazut destule de genul "Postez in locul lui X ca are ss pe forum/nu stie folosi forumul/etc" .

Ceea ce am spus la topic poate e un pic exagerat, partea cu "FAVORITISME" , imi cer scuze .

Ceea ce vroiam sa subliniez e faptul ca ori TOTI moderatorii actionati la fel ori dupa ce ne ghidam atunci? S-o zic asa, e dupa noroc? Cine rezolva plangerea?

PS-ul incerc sa-l ignor, nu mi se pare nimic amuzant sa ameninti pe cineva cu suspend.

E ca si bancul ala cu politaiu, stii domle, imi esti simpatic, dar de amenda tot nu scapi. :hail:

Link to comment
Share on other sites

Cand cineva ia ss pe forum si intrebi un moderator : cum o sa postez pe cineva odata ce eu am ss pe forum ? acesta iti raspunde : " ori pui un prieten din joc ori un moderator "

Asa ca, cum poti sa dai closed la asa cv?:)))

Sau iti faci alt cont, postezi si dupaia ss pe forum pentru cont clona. Deci de suspend tot nu scapi :))

Link to comment
Share on other sites

Inainte sa "iti aperi prietenii" (adica sa postezi total aiurea - am vazut si eu acum pt ce ai luat suspend), trebuia sa faci urmatoarele lucruri:

1. Sa citesti regulamentul forumului

2. Sa te gandesti daca merita sa-l incalci (asadar, sa iei suspend)

Avand in vedere ca nu te-ai prea gandit si ca n-ai prea respectat regulamentul (deci nici pe noi), e clar ca nu mai ai ce sa postezi. Ti-ai pierdut acest privilegiu o data cu incalcarea regulamentului.

Apropo, suspendul pe contul Magnnum ti l-a dat KooX, nu iTi.

Nu esti moderator, nu ne intereseaza sa vii sa dai tu verdicte (sa ne spui ce si cum si cat ar merita suspend fiecare) - de asta ai luat warn. Suspendul de 14 zile este pt 100% warn conform regulamentului (pe care nu te-ai spetit sa-l citesti).

In concluzie, nu postezi (vezi mai sus argumentele).

Credeam ca l-a lamurit Iceman pe Eagles. Nu respecti regulamentul forumului nu ai dreptul la post. Este foarte simplu. Majoritatea considerati ca daca luati un suspend pe forum nu va incomodeaza in joc cu nimic. Gresit..

Cat despre tine pe viitor as fii foarte atent ce fel de topicuri mai deschid.

5. Acuzatii la adresa serverului

Pentru afirmatii pe forum în care se insinueaza ca serverul nu este corect fara dovezi se suspenda pe perioada nedeterminata contul celui care face aceasta afirmatie si se pune FILTRU pe IP.

Link to comment
Share on other sites

@iTi

EU nu sunt Eagles/Magnnum deci citarea ta referitoare la IceMan nu ma priveste.

Credeam ca l-a lamurit Iceman pe Eagles. Nu respecti regulamentul forumului nu ai dreptul la post. Este foarte simplu. Majoritatea considerati ca daca luati un suspend pe forum nu va incomodeaza in joc cu nimic. Gresit..

Sa notezi bine afirmatia asta, la urmatorul topic de gen : POSTEZ IN LOCUL LUI X CA ARE SS voi cita afirmatia ta.

Cat despre:

Cat despre tine pe viitor as fii foarte atent ce fel de topicuri mai deschid.

Quote

5. Acuzatii la adresa serverului

Pentru afirmatii pe forum în care se insinueaza ca serverul nu este corect fara dovezi se suspenda pe perioada nedeterminata contul celui care face aceasta afirmatie si se pune FILTRU pe IP.

Mi-am cerut oficial scuze fata de KooX pentru titlul topicului, m-am cam pripit cu numele ca mi-a sarit piperu.

Te rog sa-mi spui ce afirmatie am facut in afara de:

Ceea ce vroiam sa subliniez e faptul ca ori TOTI moderatorii actionati la fel ori dupa ce ne ghidam atunci? S-o zic asa, e dupa noroc? Cine rezolva plangerea?
insinueaza ca serverul nu este corect nu e fondata.

Uite un scurt search:

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=433510&st=0&p=6205353&hl=+postez%20+in%20+locul&fromsearch=1&#entry6205353

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=428371&st=0&p=6092484&hl=+postez%20+in%20+locul&fromsearch=1&#entry6092484

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=428139&st=0&p=6088078&hl=+postez%20+in%20+locul&fromsearch=1&#entry6088078

Si lista e lunga...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...