Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

oldGard

intrebare

Recommended Posts

Nu se mai da warn pentru neimplicare in post ?? ca vad ca se face spam al greu...ca sa stiu si eu.

Tu nu vezi ca doar 2-3 moderatori mai activeaza? cate vrei sa faca si ei? ca saraci s-au saturat sa va tot dea warn si la urmatorul topic sa mai citeasca un reply de la voi. <_<

Link to comment
Share on other sites

Nu se mai da warn pentru neimplicare in post ?? ca vad ca se face spam al greu...ca sa stiu si eu.

Inca un topic de +1?

Hai sa mai fac si eu+1. :D

Mai soare, mai... e un pic ilogic sa te bagi in seama intr-un topic de plangere, nu crezi? In unele cazuri in care moderatorul considera ca "neimplicatul" a venit cu ceva relevant intr-o plangere/reevaluare, nu acorda suspend (e la mintea copilului), dar mai sunt si posturi la +1 sau jigniri... ca asa stie romanu` sa isi manifeste nemultumirile prin a acuza si a ofensa... :)

8-}

Link to comment
Share on other sites

Nu se da warn "in masa", se ia in considerare si contextul +/- ce a scris acolo. De exemplu, daca incurca sau ajuta in acel post.

+

Faptul ca nu se da edit la topic si se scrie cu rosu warn - up , sa vezi tu ca a luat warn, nu inseamna ca nu ia. Se poate da warn si fara edit.

Deasemenea se da warn si pentru topic inutil. Acum, dau decat un avertisment initiatorului. Daca pe viitor vor mai aparea astfel de topicuri dam si warn. Pentru "actualizari" foloseste regulamentul forumului.

Closed

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...