Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Strike^^

"Preluare" doar 1 membru din party

Recommended Posts

Te-ai dat de gol :)) sfatul meu, nu il posta ca o sa te trezesti ca si mine cu un ss cadou(db trecut) :readthis:

Daca are printuri cu toti de pe spot de ce nu s-ar putea intreba de "x afk?" doar un singur membru de pe spot :-?

Pentru ca asa scrie in regulament!

Ce raspuns inteligent :blink: exista sectiunea sugestii :readthis:

Link to comment
Share on other sites

Te-ai dat de gol :)) sfatul meu, nu il posta ca o sa te trezesti ca si mine cu un ss cadou(db trecut) :readthis:

Daca are printuri cu toti de pe spot de ce nu s-ar putea intreba de "x afk?" doar un singur membru de pe spot :-?

Pentru ca asa scrie in regulament!

Ce raspuns inteligent :blink: exista sectiunea sugestii :readthis:

Atunci trebuia sa postezi la sugestii!

Ai peste 1000 de posturi si nu sti cum sta treaba cu sugestiile?

Link to comment
Share on other sites

Daca sti ca este nula,dc mai intrebi?

Daca ar fi dupa capu` vostru ati sta pe spot si ati intreba simplu in 5 min de 3x doar "afk ?" fara nume destinatar.

Nu te gandesti deloc logic? Cum sa intrebi doar un singur membru dintr`un party,cand are tot party`ul drept pe spot? #-o

Link to comment
Share on other sites

Dar tot nu mi-a raspuns nimeni la intrebare.Eu stau si ma intreb,chiar daca stau si ii fac poze in timp ce ma prelua DOAR pe mine,si il postez,de ce sa iau tot eu suspend?DE CE m-a preluat DOAR pe mine si nu pe toti?La cine e nesimtirea?Daca el nu ma lasa ca sa fac lvl si eu il postez ca e nesimtit,tot eu sa suport suspendul?Mi se pare tare aiurea

N`ai inteles!

Adminii spun ca daca esti on si ti se face preluare,trebuie sa raspunzi.

Ceea ce a facut el,nu este preluare,ca vrei tu sa ii faci poze in timp ce te intreaba,ca vrei sa`i faci print cand iti da pk,el ia ss!

Pai cred ca tu nu ai inteles.DE UNDE STIE adminul ca am fost eu on sau nu,si ca-l vanez?Poate eram afk si cand vin la calculator vad ca-mi fac pk,si fac print,si il postez.De unde stie adminul,sau altcineva,ca eram eu afk si atunci am venit la calculator?

Link to comment
Share on other sites

Dar tot nu mi-a raspuns nimeni la intrebare.Eu stau si ma intreb,chiar daca stau si ii fac poze in timp ce ma prelua DOAR pe mine,si il postez,de ce sa iau tot eu suspend?DE CE m-a preluat DOAR pe mine si nu pe toti?La cine e nesimtirea?Daca el nu ma lasa ca sa fac lvl si eu il postez ca e nesimtit,tot eu sa suport suspendul?Mi se pare tare aiurea

N`ai inteles!

Adminii spun ca daca esti on si ti se face preluare,trebuie sa raspunzi.

Ceea ce a facut el,nu este preluare,ca vrei tu sa ii faci poze in timp ce te intreaba,ca vrei sa`i faci print cand iti da pk,el ia ss!

Pai cred ca tu nu ai inteles.DE UNDE STIE adminul ca am fost eu on sau nu,si ca-l vanez?Poate eram afk si cand vin la calculator vad ca-mi fac pk,si fac print,si il postez.De unde stie adminul,sau altcineva,ca eram eu afk si atunci am venit la calculator?

Dar vezi ce s-a zis si mai sus. Daca esti on cam trebuie sa raspunzi, nu sa astepti sa te omoare pt ca tie ti se pare incorecta preluarea. Indiferent cum e preluarea, fii fair-play si raspunde. Au fost cazuri cand am dat suspend celor care stateau si taceau molcom, on fiind, doar pentru a vana pe altul.

Ce sa vanezi ma omule daca ceea ce facea el acolo nu intra nici la preluare corecta,nici la preluare incorecta?

Nu aveai de unde sa te astepti ca`ti va da pk,nu erai singur pe spot!

El te vana pe tine! ca erai on,ca nu erai on!

Daca tot mai ai dubii,da`i pm unui admin!

Link to comment
Share on other sites

Preluarea nu se face unui singur caracter daca sunt mai multe pe spot.

Daca tu postezi pentru pk pe spot pe cineva dupa ce te intreaba doar pe tine de afk cand sunteti 4 caractere pe spot, v-a primi suspend. Tu esti obligat sa raspunzi la intrebarile celorlalti de afk atunci cand ti se face preluare. In cazul in care cineva te intreaba de afk doar pe tine poate incearca sa te posteze pentru macro/bot, caz in care iar ar fi indicat sa raspunzi astfel diminuant sansele sa iei suspend.

Concluzii:

Nu exista preluare la 1 caracter din 5 pe spot.

Cand esti intrebat de afk este indicat sa raspunzi in orice situatie.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...