Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

AngeL

Reevaluare ArchAngel!

Recommended Posts

Buna ziua, in legatura cu acest topic:

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=434722

Ija, fac apel la bunavointa ta, tinand cont ca nu era realul ArchAngel pe cont, cer sa i se micsoreze suspendul si cel care i-a spart contu` sa isi i-a 98, pentru nesimtire si furt de iteme.

Numai eu si guilda Heaven stim cat de greu si-a facut rost Alex de acele iteme, cate nopti nedormite pentru invazii.. Nu e frumos cum a procedat acel jucator.. Te rog sa analizezi situatia.. totusi e prea mult 40 de zile suspend. Multumesc anticipat.

P.S Am ramas masca.. :-O

P.S2 Nu era destul ca i-ai furat itemele? Nu era deajuns raul si bataia de joc ce ai pus pe munca altuia? Chiar n-ai pic de personalitate si caracter ca om? X(

EDIT:

Ija ai uitat un amanunt: Cum a intrat tipu cu doua caractere? Nu e cumva main2? Elite? Verifica te rog, apar 2 ip-uri? a lu Ganja? si a lu ArchAngel? Sunt Ip-uri diferite sau e acelasi IP?

Daca e acelasi Ip... nu se acorda suspend separat pentru main2? Multumesc.

Imi accept warn-ul, dar asa ceva e strigator la cer.

Link to comment
Share on other sites

Multumesc atat colegilor cat si fostilor colegi pentru faptul ca incearca sa imi ia apararea.

Nu vreau nici o reducere de pedeapsa din contra as merita +20 pentru prostie crasa. Asa se intampla de obicei cand vrei sa faci bine, esti luat de gasca.

Imi cer scuze tuturor carora le-a gresit individul ala de pe caracterul meu si ma bucur totodata ca nu m-a postat nimeni altcineva decat el.

Spor la lvl.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...