Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Synapse

Pick zen

Recommended Posts

postez in locu lu cutzu .m-a rugat sa fac acest lucru deoarece el nu este acasa si nu stie daca ajunge in decursul zilei de azi.

"Dupa cum se vede eram on si vorbeam cu acesta .. .. adunam zen cu space .. invetory fiind full se lua doar zenul .. asa ca Xenter ti ai luat teapa omule :)))) imi pare rau pt tine ca ai pierdut 5 minute din viata ta degeaba "

Excat ce va ziceam eu in http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=433230

Link to comment
Share on other sites

postez in locu lu cutzu .m-a rugat sa fac acest lucru deoarece el nu este acasa si nu stie daca ajunge in decursul zilei de azi.

"Dupa cum se vede eram on si vorbeam cu acesta .. .. adunam zen cu space .. invetory fiind full se lua doar zenul .. asa ca Xenter ti ai luat teapa omule :)))) imi pare rau pt tine ca ai pierdut 5 minute din viata ta degeaba "

Excat ce va ziceam eu in http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=433230

Tovarasu Jardel (soare007), pe tine nu a reusit iTi sa te lamureasca ca o tii pe a ta in continuare, crezi ca o sa reusesc eu sa te lamuresc ???? Oricum, ca te bagai sau nu te bagai in seama in topikurile altora, tot adminii erau cei care hotarau daca e pick zen sau nu e pick zen. Dar ce te-ai gandit tu, decat sa dea cumva cutZu cumva cu bata in balta mai bine intri tu Mare Sef de guild si postezi ptr el din n. motive. Toata lumea se scuza cu tasta Space, dar eu nu am vazut pana acum sa fi venit un admin sa zica >> da tovarasu Jardel are dreptate. In legatura cu Teapa asta va decide un admin, iar cu cele 5 min pierdute din viata iar gresesti Tov Jardel..... Niciodata sa nu-ti para rau ptr ceea ce faci in viata ( ca sunt bune, ca sunt rele ). Hai te-am poopat tov. Jardel si vezi ai grija sa ajunga cutZu acasa sa nu cumva sa ramana inzapezit pe undeva. Iarta-l Doamne si pe asta. :right:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...