Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Pastrama

SUGESTIE

Recommended Posts

Sectiunea Suspenduri pentru PK pe spot este prea "INIMA DE MAMA" pentru nesimtiti astia!!!

Propunere : primul PK pe spot 15 zil suspend

al 2-lea PK pe spot Ban pemanent (ss 99 )

nu se poate asha ceva frate....intru in camera si vad deja ca sunt in safe zone si imi apar toti din party in safe zone....eram 3 on( dar eu eram pe la bae)

Ganditi-va bine la ce propun......MA REFER DOAR LA MODERATORI (NU BAG IN SEAMA PLAYERII CU 1000 de conturi si caractere)

Multumesc Anticipat!!! Cu respect Domnu Atentie !!

Link to comment
Share on other sites

- Primul avertisment: suspend minim 5 zile ------------------------------------ 10

- Al doilea avertisment: suspend minim 10 zile -------------------------------- 30

- Al treilea avertisment: suspend minim 20 de zile----------------------------- 60

- Al patrulea avertisment : suspend minim 40 de zile --------------------------98

Ce zici tu e prea mult.

Acuma sa nu vina 'n' jucatori si sa zica ca e un joc PVP , problema e ca nesimtirea unora e prea mare pentru asa putine zile de suspend

Link to comment
Share on other sites

- Primul avertisment: suspend minim 5 zile ------------------------------------ 10

- Al doilea avertisment: suspend minim 10 zile -------------------------------- 30

- Al treilea avertisment: suspend minim 20 de zile----------------------------- 60

- Al patrulea avertisment : suspend minim 40 de zile --------------------------98

Ce zici tu e prea mult.

Acuma sa nu vina 'n' jucatori si sa zica ca e un joc PVP , problema e ca nesimtirea unora e prea mare pentru asa putine zile de suspend

NU CREZI CA SUNT CAM MULTE? hai sa imi fac si eu vreo ...nushtiu ....10 conturi ( ca nah poate PC-ul imi permite ) si sa cresc numa SM si MG sa ii fac numai KILERI DE SPOTURI SI HOLDERI ................cu ce mama draq ma incalzeste pe mine ca ii dai u ss 10 zile lu ala?!??? UIMESTE-ma!!!!!!!!!!!!!!!!

PFFFFFFFFFF....AM primit si warn frate.............acuma am vazut.....BV..BV ....BUNA TREABA!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

- Primul avertisment: suspend minim 5 zile ------------------------------------ 10

- Al doilea avertisment: suspend minim 10 zile -------------------------------- 30

- Al treilea avertisment: suspend minim 20 de zile----------------------------- 60

- Al patrulea avertisment : suspend minim 40 de zile --------------------------98

Ce zici tu e prea mult.

Acuma sa nu vina 'n' jucatori si sa zica ca e un joc PVP , problema e ca nesimtirea unora e prea mare pentru asa putine zile de suspend

NU CREZI CA SUNT CAM MULTE? hai sa imi fac si eu vreo ...nushtiu ....10 conturi ( ca nah poate PC-ul imi permite ) si sa cresc numa SM si MG sa ii fac numai KILERI DE SPOTURI SI HOLDERI ................cu ce mama draq ma incalzeste pe mine ca ii dai u ss 10 zile lu ala?!??? UIMESTE-ma!!!!!!!!!!!!!!!!

parca dupa noul regulament nu iti mai poti face 5672345678987654 conturi ...

Link to comment
Share on other sites

ba frate...oare cand ai sa inveti u ca regulemntele sunt pt a fi incalcate?!?!?? DORMI!?!?? u in ce tara traiesti? sau pe ce planeta!????

EX: imi fac 15 adrese de e-mail cate conturi imi fac?!???

Raspunde tu la intrebarea asta???

Cu cate conturi intru odata!?!?!?!?

Ia zi si aici ceva

Link to comment
Share on other sites

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=432823

regulamentul, mereu regulamentul bata'l vina ...

mda...cum am spus .....regulile sunt facute pt a fi incalcate.........adica u imi zici mie ca BurN_SM nu are nici un alt cont ...............daaaaaaaaaaaa

asha a facut si BD-ul trecut...hai sa fim seriosi..deja mie cam sila de discutia asta...cine stie poate esti chiar u in spatele discutiei.....spalati-va pe cap ma cu regulamentul ala

....la ce xp are serverul ma asteptam sa fie ceva mult mai serios si regulamentul mult mai SEVER pentru "TARANI" sa nu zic altfel............omu face PK pe spot tinand cont ca 2 SUBLINIEZ .......DOI oameni on...oare nu este evident ca omu mai are si alt cont?!

P.S.: dc nu se da BAN pe CONT si se da pe CARACTER?! Promovam PK-urile pe spot in regulament...asha reiese

THINK NOT ONCE......THINK TWICE...BEROFE U WILL SAY SOMTHIG

Link to comment
Share on other sites

- Primul avertisment: suspend minim 5 zile ------------------------------------ 10

- Al doilea avertisment: suspend minim 10 zile -------------------------------- 30

- Al treilea avertisment: suspend minim 20 de zile----------------------------- 60

- Al patrulea avertisment : suspend minim 40 de zile --------------------------98

Ce zici tu e prea mult.

Acuma sa nu vina 'n' jucatori si sa zica ca e un joc PVP , problema e ca nesimtirea unora e prea mare pentru asa putine zile de suspend

la al 4 lea pk as pune 99 pentru ca dupa 3 pk-uri date pe spot deja este character de sacrificiu.

Link to comment
Share on other sites

mda e clar..no sa se schimbe in veci nimic pe serverul asta..........E server PVP ??? ...corect!!!!!! un server PVP nu are REGULAMENT IMPOTRIVA PK-ului va bateti cap in cap cu regulamentu ala al vostru mah !!! pfff acuma mi-ai dat seama...ca ziceai de regulament PVP...Un mare haos si o mocirla in regulamentul vostru..............

Mai joc si pe alt serv PVP....si acolo e regulament frate...nu ca la voi, vine ala iti da PK fara nici o treaba pe spot...e server P V P......la voi nu e server PVP dupa regulament....

HALAL REGULAMENT...................................SERVER PVP DA NU E PVP dupa regulament =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) CUM AM ZIS MAI SUS....Romania tara tuturor posibilitatilor

Link to comment
Share on other sites

Problema ta este ca cineva care a dat pk pe spot ramane nepedepsit pentru ca cei de pe spot dormeau/nu stiau ca au nevoie de anumite poze.

Daca face pk primeste suspend (daca e postat corect), daca o face cu un alt caracter pentru a lua spot cu altul atunci primeste pe ambele si un suspend destul de mare.

Este un server PVP, cum ai vrea sa ia lumea un spot?

Unii o fac cu preluari, altii cu pk (pe cei care nu sunt atenti, dorm in "post".

Sugestie respinsa. Closed.

Vezi ca warn-ul ala e luat acum 1 an, astazi nu ai primit nimic (inca).

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...