Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest Silphy

Pk pe spot +Complicitate

Recommended Posts

Link to comment
Share on other sites

Guest FaneSmarcaZ

Toata lumea care vine la party inseamna ca e complice ? Termina cu aberatiile de genu si cu vanatoarea la Eagles .

No Warn am fost rugat sa postez in locul lu Eagles ,el are Warn Down , ms

:closed:

Link to comment
Share on other sites

nu vad ce complicitate vrei cand eu l-am chemat:)) in fine PA :tiphat:

poi da amice l-ai chemat ca suport in caz ca nu poti sa dai pk. si sa fie phono sa nu iti dau eu iar pk.

Toata lumea care vine la party inseamna ca e complice ? Termina cu aberatiile de genu si cu vanatoarea la Eagles .

No Warn am fost rugat sa postez in locul lu Eagles ,el are Warn Down , ms

:closed:

stai jos 2

Link to comment
Share on other sites

sa mori tu , nu fa comparatie intre noi 2 , eu nu am niciun antecedent in schimb despre tine nu pot zice acelasi lucru , pa

Link to comment
Share on other sites

sa mori tu , nu fa comparatie intre noi 2 , eu nu am niciun antecedent in schimb despre tine nu pot zice acelasi lucru , pa

hai date drq vezi cum vb . Ce atecedente am eu ma? AM laut 99 pe vorbe suspend pentru pk excesiv arena. Nu cred ca eu m-am dus sa dau pk pe vreun spot fara sa preiau.

:tiphat:

Link to comment
Share on other sites

in primul rand eu venisem la preluare

de acuma la fiecare pk cine e spot insemna ca e si complice

teen a ales sa va dea pk cu buna stinta iar eu nu mias risca dl pentru un spot

DA daaaaa Daaa daaa mai taie din ele da-le dreq......

Adminii o sa vada daca tu erai in kant3 in timpul pk-ului si daca ai profitat de spot dupa pk........Raspunsul e Da? atunci esti complice nu?

Ce te tot agiti pe aici....daca zici ca n-ai avut treaba cu spotul inseamna ca nu te-a interesat in moment ce ala a dat pk...sau dupa pk,,,,desi ma indoiesc....

Link to comment
Share on other sites

daca cineva iti spune hai ca am preluat ultimul kanturu 3 phono tu ce ai face??

eu vream sa las dl afk phono pe primul spot unde aveam sm .

daca sa ivit ocazia de un spot mai bun m-am dus

si cereti 99 pentru ca cineva va da pk eu sunt nevinovat

daca aveti cosmare cu mine sunt pastile doctori :)))

Link to comment
Share on other sites

daca cineva iti spune hai ca am preluat ultimul kanturu 3 phono tu ce ai face??

eu vream sa las dl afk phono pe primul spot unde aveam sm .

daca sa ivit ocazia de un spot mai bun m-am dus

si cereti 99 pentru ca cineva va da pk eu sunt nevinovat

daca aveti cosmare cu mine sunt pastile doctori :)))

Una e sa faci preluare alta e sa dai pk , ca sa iei un spot. Exista un regulament care pedepseste pk'ul. Tu ai venit phono ca sa nu ii dau eu iar pk.

Si app se scrie cosmaruri nu cosmare...

Link to comment
Share on other sites

teen mia zis ca facuse preluare si l-am crezut pe cuvant :(

=))) ce gluma buna ma:))

in joc mi-ai zis ca tu incercai sail opresti sa dea pk ca ii dadeai pk lui =)) mama iti pun si poza? :)))

Link to comment
Share on other sites

DA dc incerci sa te scoti ?:)) stii bine de ce ai venit phono acolo , daca eram eu oleaca mai marior pe bk murea ca erou.. oricum a picat din ref odata :))

Da stai calm ca se va verifica si o sa te vada ca erai langa spot si unde te-ai facut phono :))

Ti-am zis ca nu scapi asa usor. Ai venit toata dim cu afk afk afk dar eram on . Ai vazut ca nu merge asa hai sa sacrificam un caractere . Cum eu am primit supend pe alte car pentru complicitate asa sa primesti si tu ca doar nu esti mai cu funda rosie.

Si app

605. TeenDL Dark Lord 351(9) 34865279 7000 6000 1000 13000

cam mare dmg ai tu pentru 9 rr bati un bk de 15 hmm

20. biiIionx Blade Knight 397(15) 357530456 12000 8000 6000 8896

Inseamna ca ai avut si buff sau ceva programe ajutatoare

se poate verifica va rog?

:tiphat:

Link to comment
Share on other sites

si la mine au facut asa bili, au zis ca o sa verifice, se vede ce au verificat dar ma rog nu are rost!

tu vorbesti ma? sa-ti dau linku in care ne-ati dat voi pk inainte cu o zii sa luati spotu? ar trebuii sa taci si sa stai in banca ta tu.

bilii nu te mai tot da ranit . vrei si tu linkuri cu cate pk ai dat tu pe spot? lasama pe mine cu vrajeala ca tu nu ai dat pk ca tu mergi la preluare , sa se verifice ce vreti nu au existat complici si gata cu spamul . doar eu le-am pierdut spotul eu l-am luat inapoi , mag chiar mi-a zis sa nu dau pk sa nu iau ss. ai dreptate bilii am avut 1hh , speed etc. have a nice day :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

si la mine au facut asa bili, au zis ca o sa verifice, se vede ce au verificat dar ma rog nu are rost!

tu vorbesti ma? sa-ti dau linku in care ne-ati dat voi pk inainte cu o zii sa luati spotu? ar trebuii sa taci si sa stai in banca ta tu.

bilii nu te mai tot da ranit . vrei si tu linkuri cu cate pk ai dat tu pe spot? lasama pe mine cu vrajeala ca tu nu ai dat pk ca tu mergi la preluare , sa se verifice ce vreti nu au existat complici si gata cu spamul . doar eu le-am pierdut spotul eu l-am luat inapoi , mag chiar mi-a zis sa nu dau pk sa nu iau ss. ai dreptate bilii am avut 1hh , speed etc. have a nice day :tiphat:

da amice sa vedem unde ti-am dat eu pk pe ultimu kant3. Sau arata un link unde am dat eu pk. hai

Link to comment
Share on other sites

i eu nu mias risca dl pentru un spot

iti arat un print in care zici ca ti`ai risca dl`ul pentru ultimul spot kanturu3? Este facut dupa ce mi`ati dat pk pe spot cu Gecson si ai venit la mine sa retrag...daca mai tzi minte. Dar nu asta este important...

Nu v`ati saturat sa tot datzi pk pe spot? Si tot pentru acelasi spot. Nesimtire curata !!! Daca ma uit mai bine la toate plagerile de pk pe spot la spotu ala, tu Eagles, esti complice la toate.

Sti foarte bine ca nu am nimik cu tine... dar tzi se pare ca joci corect?

Link to comment
Share on other sites

acuma chiar nu am nici o vina

ma duc unde sunt chemat eu fac preluari nu dau pk

teendl la pierdut ieri si a zis sal ea inapoi

Iam zis fara pk am fost de 20 de ori la preluare

ma chemat la spot sal ajut tipa dupa mine

eu nu comand care sa dea pk sau nu

Si sincer eu dadeam in k6 nu in kanturu 3

Link to comment
Share on other sites

poi din moment ce tu ai aparut phono imediat dupa pk :) Observ ca pe tin in doare in dos de acel car. Asta e sacrificiu de caracter. Poate ai fost tu pe el mai stii?

:tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Spam si mai mult spam.....ce-i asa greu de inteles ???? Teen ala ia ss pt pk .........ok

A doua idee e unde era Eagles in momentul pk-ului ?????? ...........si sa se vada daca e complice sau nu...................... (a profitat de spot dupa pk ????)

Daca zici ca nu ai avut nici o legatura cu teen ..............aia o vor zice adminii....AMIN?

Link to comment
Share on other sites

Daca as primi ban atunci toata lumea care apare dupa un pk pe spot ar fii complice

Iar lui TeenDL iam zis sa nu dea pk avea 10 sau 9 rr acuma are un bk de 1 cred

Tin la oameni nu caracterul de joc

Paul a ales sa spele rusine ca a pierdut spotul a dat pk va plati

Pe mine ma chemat aveam primul spot kanturu 3 unde trebuia sa ma duc phono

Iar paul m-ia zis hai ca am preluat spotul si m-am dus ce ii asa greu inteles

Singurele spoturi unde as fii complice la pk sunt la talpa iadului adica Gunit pe ultimul

Si la tine bili la 90 dar nu imi risc dl pentru un ss

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...