Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

andy92

Reevaluare

Recommended Posts

Topic - http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=434323

Caracter - milka 99 zile (permanent)

Vreau sa incep prin a spune ca, da, folosesc elite clicker pentru autobuff, dar nu stiam de existenta functiei de autokill a eliteului (daca stiam, nu cred ca mai postam asta ca fiind un "bug"). Cel mai probabil am apasat F5 (fiind langa F4 si F6, taste folosite des) si habar n-aveam ca am activat autokillul. Cand am descoperit aceasta ciudatenie am crezut ca este un bug si am postat imediat pe forum (se pot verifica logurile pentru a vedea ca am dat log out imediat dupa ce am facut asta si nu am abuzat de acest "bug").

In final, apelez la bunavointa si intelegerea adminilor pentru a mi se scoate banul deoarece nu am facut-o intentionat ci, dimpotriva, am incercat sa ajut semnaland un "bug". Va multumesc! :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Topic - http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=434323

Caracter - milka 99 zile (permanent)

Vreau sa incep prin a spune ca, da, folosesc elite clicker pentru autobuff, dar nu stiam de existenta functiei de autokill a eliteului (daca stiam, nu cred ca mai postam asta ca fiind un "bug"). Cel mai probabil am apasat F5 (fiind langa F4 si F6, taste folosite des) si habar n-aveam ca am activat autokillul. Cand am descoperit aceasta ciudatenie am crezut ca este un bug si am postat imediat pe forum (se pot verifica logurile pentru a vedea ca am dat log out imediat dupa ce am facut asta si nu am abuzat de acest "bug").

In final, apelez la bunavointa si intelegerea adminilor pentru a mi se scoate banul deoarece nu am facut-o intentionat ci, dimpotriva, am incercat sa ajut semnaland un "bug". Va multumesc! :tiphat:

:readthis:

Link to comment
Share on other sites

Cazul tau e unul mai ciudat, dar din pacate nu am ce face. Ai folosit unul dintre cele mai blamate si banate hackuri folosite in jocul asta.

Din pacate e numai vina ta ca nu ai stiut sa folosesti un program (blamat si el pe MuLinkmania) ajutator. Scuza cu "nu am stiut" nu merge, pentru ca daca am accepta-o, ar trebui sa o acceptam pentru toata lumea si asta ar insemna ca nimeni nu ar mai respecta regulile pe care nu le cunoaste, ceea ce ar insemna haos.

Cu parere de rau, dar contul ramane blocat.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...