Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

ady87

Dispare zenu`?

Recommended Posts

Esti sigur ca nu ai murit deloc in acele "5 minute" ?

Zenu nu dispare singur , nu are cum ! Din cate zici tu nu ai dat zenu peste cap cu 1.4 miliarde deci nu are cum sa dispara !

Sigur ai luat pk sau te-au omorat mobii ...

sa te omoare mobii de 800 milioane ... iti trebuie ore nu 5 minute .

Link to comment
Share on other sites

aaveam 640 mil am vandut vreo 40 de jog si am facut 1.4miliarde si peste 5 min cand dau V aveam tot 640 mil poate cineva sa imi zica ce s`a intamplat?...

daca ai fost in arena, mobii te`au "jefuit" :))

Link to comment
Share on other sites

Esti sigur ca nu ai murit deloc in acele "5 minute" ?

Zenu nu dispare singur , nu are cum ! Din cate zici tu nu ai dat zenu peste cap cu 1.4 miliarde deci nu are cum sa dispara !

Sigur ai luat pk sau te-au omorat mobii ...

nu poate sa dea zenu peste cap ;) adica peste 2 miliarde :) :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Da, e o problema mai veche, odata ce faci switchul de pe un server pe altul datele nu se pastreaza de fiecare data cum trebuie, mai ales cele facute recent si astfel atat itemele cat si zenul adaugat recent pe contul de joc tind sa se piarda in transfer.

Ca masura de precautie incearca sa nu mergi pe server 2 decat dupa un sw la cont sau la cel putin o ora de la adaugarea unui item, zen, etc pe caracterul de joc.

Sper ca ajuta, :)

Link to comment
Share on other sites

Guest SouthBoy_Lucyo

eu ca sa evit pierderea zenului cand mor in arena am pus in stash vreo 90 mil...dar surpriza si de acolo a disparut am ramas cu vreo 12 mil

:)

Nu conteaza unde ti zen-ul, adica daca il lasi in stash e ca si cum il ai la tine. Data viitoare da sw pe un caracter si depoziteaza-l acolo. Nu o sa mai dispara.

Link to comment
Share on other sites

Da, e o problema mai veche, odata ce faci switchul de pe un server pe altul datele nu se pastreaza de fiecare data cum trebuie, mai ales cele facute recent si astfel atat itemele cat si zenul adaugat recent pe contul de joc tind sa se piarda in transfer.

Ca masura de precautie incearca sa nu mergi pe server 2 decat dupa un sw la cont sau la cel putin o ora de la adaugarea unui item, zen, etc pe caracterul de joc.

Sper ca ajuta, :)

Iate dupa postul acesta :P

Link to comment
Share on other sites

Dar nu are treaba ... eu am aproape mereu am full zen, 2 miliarde :readthis: si cand merg lot nu dispare nimica ... :bananadance2:

Da, e o problema mai veche, odata ce faci switchul de pe un server pe altul datele nu se pastreaza de fiecare data cum trebuie, mai ales cele facute recent si astfel atat itemele cat si zenul adaugat recent pe contul de joc tind sa se piarda in transfer.

Ca masura de precautie incearca sa nu mergi pe server 2 decat dupa un sw la cont sau la cel putin o ora de la adaugarea unui item, zen, etc pe caracterul de joc.

Sper ca ajuta, :)

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...