Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

MarioBK

Eroare 110

Recommended Posts

eroare 110

Eroarea arata de genul acesta. Cateva reply-uri folositoare pentru rezolvarea problemei:

eu am avut pb asta, am sters fostul shortcut de pe desktop si am dat drag+drop la noul start.exe si mi-a dat eroarea cu pricina. Am intrat apoi in folder, i-am dat run de acolo si mi-a mers

am instalat win7 pe 64 si merge

Problema cu eroare este din cauza driverelor video in proportie de 50%.

Pe windows 7 am patit si eu odata (placa video nvidia) si cand incercam sa intru in joc eroarea 110. Cum le-am dezinstalat cum a mers jocul.

am dat format si am pus XP in loc de 7 :) acum merge :-?

fa ce scrie aici :|

Link to comment
Share on other sites

Daca citeste aici http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=260597&view=findpost&p=5403184 se gasesc cateva rezolvari prin care au reusit ceilalti sa scape de eroare. Incearca-le pe rand de la ceea mai usoara la cea mai complicata (reinstall win).

eroare 110

Eroarea arata de genul acesta. Cateva reply-uri folositoare pentru rezolvarea problemei:

eu am avut pb asta, am sters fostul shortcut de pe desktop si am dat drag+drop la noul start.exe si mi-a dat eroarea cu pricina. Am intrat apoi in folder, i-am dat run de acolo si mi-a mers

am instalat win7 pe 64 si merge

Problema cu eroare este din cauza driverelor video in proportie de 50%.

Pe windows 7 am patit si eu odata (placa video nvidia) si cand incercam sa intru in joc eroarea 110. Cum le-am dezinstalat cum a mers jocul.

am dat format si am pus XP in loc de 7 :) acum merge :-?

Link to comment
Share on other sites

error (110) --- GameMon is already running. Either close GameMon process or

reboot and execute again.

Error 110 - This is indicating that NProtect has already been loaded once and is still resident in memory.

That means you need to reboot. Give it a try.

i noe wad is the problem.I bet u have AVG Anti-Virus.Right?try to off it or uninstall it and try again.

Asta am gasit pe google legat de eroarea 110, incearca ce zice pe aici. Poate merge ceva.

Incearca diferite metode.. unistall antivirus, sters jocul, downloadat din nou. Dat restart sters jocul downloadat. Mutat in alta partitie.. etc.

In mare joacate umpic cu fisierele.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...